PROSTATİNYA VE NOPROST

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

PROSTATİNYA VE NOPROST

Mesaj gönderen mehmet2323 »

Öncelikle Herkese Merhaba ;

Doktora gittim, sıkıntılarımı anlattım konuşmamız 5 dk sürmedi beni tahlile gönderdi idrar ve sperm tahlili verdim sonra temiz olduğunu söyledi ve bana Prostatinya diye birşeyin tanısını koydu ilaç olarak da NoProst adında bir ilaç al dedi. Burada hastalığın tespitinin zor olduğunu söylüyor herkes, bu doktor 2 tahlil ile neyin kararını verdi anlamıyorum. Fikirleriniz nedir arkadaşlar merak ediyorum.

Şikayetlerim : İdrar yolunun en aşağısı ya da mesanemin altı ağrıyor , bel ve diz ağrısı , sabah ve gece uyumadan ağrılar çok şiddetli uyandığımda çok fena ağrılı uyanıyorum , kış aylarında şiddetli yaz aylarında minimum düzeyde ağrı var , sık idrar sadece kış aylarında oluyor özellikle geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum , boşaldık tan sonra ayakta olunca ağrım oluyor oturunca hafifliyor bir daha ayağa kalkınca bir daha ağrıyor.

Şimdiden fikirleriniz için teşekkür eder herkese geçmiş olsunlar dilerim.
therealpatient

Re: PROSTATİNYA VE NOPROST

Mesaj gönderen therealpatient »

Kim bu doktor? söyle de kara listeye ekleyeyim :lol:
Koşarak uzaklaş hocam o adamdan.
mehmet2323

Şehir Hastanesi Doktoru bende şaşırdım çaresiz kaldım Maddi durumum el vermediği için iyi bir doktora görünemiyorum. 3 senedir hangi hastalık ile uğraşıyorum bilmiyorum devletin hastanelerinde çözüm yok bunu artık iliklerime kadar anladım.
mehmet2323

Ben şimdi bu ilacı alayım mı ?
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

mehmet2323 yazdı:Ben şimdi bu ilacı alayım mı ?
Saw palmetto yazmış. Sakın kullanma.
mehmet2323

Ben şimdi napayım tavsiyen nedir abi. Benim derdim hastalığı mı bilmemek 3 senedir bilmediğim birşeyle boğuşuyorum. İdrar ve sperm tahlili temiz çıktı şimdi ben devlet hastanesin de başka neye baktiriyim pazartesi de gidip kan tahlili almayı düşünüyorum
mehmet2323

Doktor tavsiyelerin de bulunmuş herkes ben Allah nasip ederse atanırsam tavsiye ettiğiniz doktorların yanına da gideceğim şimdi gidemiyorum maddi durumum el vermiyor
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

mehmet2323 yazdı:Doktor tavsiyelerin de bulunmuş herkes ben Allah nasip ederse atanırsam tavsiye ettiğiniz doktorların yanına da gideceğim şimdi gidemiyorum maddi durumum el vermiyor
Hocam cinsel geçmişin var mı ? Antidepresan, roaccutane vs ilaçlar kullandın mı? Semptomların neler ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
mehmet2323

Hergele yazdı:
mehmet2323 yazdı:Doktor tavsiyelerin de bulunmuş herkes ben Allah nasip ederse atanırsam tavsiye ettiğiniz doktorların yanına da gideceğim şimdi gidemiyorum maddi durumum el vermiyor
Hocam cinsel geçmişin var mı ? Antidepresan, roaccutane vs ilaçlar kullandın mı? Semptomların neler ?
Cinsel geçmişim yok, bu ağrılardan önce doğru düzgün mastürbasyon bile yapmıyordum. Antidepresan vb hiç bir ilaç kullanmadım. Sadece bu başlamadan önce aşırı ayak üşümesi oluyordu ve çok üşüyordum ani kilo da verdim
mehmet2323

Prostatite yazdı:
mehmet2323 yazdı:Öncelikle Herkese Merhaba ;

Doktora gittim, sıkıntılarımı anlattım konuşmamız 5 dk sürmedi beni tahlile gönderdi idrar ve sperm tahlili verdim sonra temiz olduğunu söyledi ve bana Prostatinya diye birşeyin tanısını koydu ilaç olarak da NoProst adında bir ilaç al dedi. Burada hastalığın tespitinin zor olduğunu söylüyor herkes, bu doktor 2 tahlil ile neyin kararını verdi anlamıyorum. Fikirleriniz nedir arkadaşlar merak ediyorum.

Şikayetlerim : İdrar yolunun en aşağısı ya da mesanemin altı ağrıyor , bel ve diz ağrısı , sabah ve gece uyumadan ağrılar çok şiddetli uyandığımda çok fena ağrılı uyanıyorum , kış aylarında şiddetli yaz aylarında minimum düzeyde ağrı var , sık idrar sadece kış aylarında oluyor özellikle geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum , boşaldık tan sonra ayakta olunca ağrım oluyor oturunca hafifliyor bir daha ayağa kalkınca bir daha ağrıyor.

Pelvis kaslarınız kasili kalmis
Sanmıyorum çünkü bir ara 5-6 ay kadar geçti tekrar başladı. Semptomlar yukarıda yazdığım gibi. Yarın geçer yarın geçer diye diye 3 sene geçirmişim :(
mehmet2323

Şunları da belirtmek isterim ; Ağrı sabit bir yerde, idrarı tam boşaltmama hissi var ve idrar yaparken arada ağrı oluyor çoğunlukla rahatlıyorum idrar yaptığım da
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

therealpatient yazdı:Kim bu doktor? söyle de kara listeye ekleyeyim :lol:
Aman hocam doktorlari kara listeye filan alma istisnasiz hepsi Melek hepsi muthis bilgili ,zaten Boyle forumlarda zevkten kuruluyor hepsi iyilestiriyorlar bizi cunku! iyilestirmek biyana daha kotu yapmasaydilar ben tamamdim yani, kisisel tecrubelerimizi aktarip gercekleri soyleyince lincleniyoruz sonra forumdaki yeni yetme tip ogrencileri tarafindan klavye delikanliligina maruz kaliyoruz. Gercek bir tecrube ve yasanmislik neticesinde baska insanlari bazi cellat doktorlardan korumak yasak olmamali bence bu forumda. Biz yeri geldiginde isini layikiyla yapan bizi iyilestiren doktorlarinda ismini burda veririz hatta heryerde veririz sadece kotulerin degil. Ne yazikki bi tane kotu doktorun yaptigini 100 tane iyi doktor iyilestiremiyor , delinin biri bi kuyuya tas atti 100 akilli cikaramiyor.
canadianguy1

Prostatite yazdı:
canadianguy1 yazdı:
therealpatient yazdı:Kim bu doktor? söyle de kara listeye ekleyeyim :lol:
Aman hocam doktorlari kara listeye filan alma istisnasiz hepsi Melek hepsi muthis bilgili ,zaten Boyle forumlarda zevkten kuruluyor hepsi iyilestiriyorlar bizi cunku! iyilestirmek biyana daha kotu yapmasaydilar ben tamamdim yani, kisisel tecrubelerimizi aktarip gercekleri soyleyince lincleniyoruz sonra forumdaki yeni yetme tip ogrencileri tarafindan klavye delikanliligina maruz kaliyoruz. Gercek bir tecrube ve yasanmislik neticesinde baska insanlari bazi cellat doktorlardan korumak yasak olmamali bence bu forumda. Biz yeri geldiginde isini layikiyla yapan bizi iyilestiren doktorlarinda ismini burda veririz hatta heryerde veririz sadece kotulerin degil. Ne yazikki bi tane kotu doktorun yaptigini 100 tane iyi doktor iyilestiremiyor , delinin biri bi kuyuya tas atti 100 akilli cikaramiyor.
Sana da selam olsun Kanadalı Guy kardesim
Sizede selam hocam da sanirim bu mesajda sizi iceren birsey yok benim lafim bu foruma birsey yazarken bel alti sozler yazanlara sanki karsisindakini taniyomuscasina, Onceki tartismadada ne demek istedigimi Kadir abi anlasa yeter tekrar uzatmayim.
kml34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kml34 »

son dönemde bi kaç devlet hastanesindeki üroloji doktorlarıyla tecrübelerim oldu istisna diyebileceğim bi doktora rastlamadım henüz öyleki sperm kültürü bile yapmadan başından savdı hepsi hoş direk kovsa sorun yok daha şikayeti dinlemeden muayene etmeden hemen rast gele antibiyotikleri yazıp gönderme derdindeler. bu forum olmasa veya internetten araştırmasam hekimlik yaptıklarını sanardım. en son gittiğim devvlet hastanesi doktoru idrar kültüründen bişey çıkmayınca yapacak bişey yok demişti gülüp çıkmıştım odasından
canadianguy1

kml34 yazdı:son dönemde bi kaç devlet hastanesindeki üroloji doktorlarıyla tecrübelerim oldu istisna diyebileceğim bi doktora rastlamadım henüz öyleki sperm kültürü bile yapmadan başından savdı hepsi hoş direk kovsa sorun yok daha şikayeti dinlemeden muayene etmeden hemen rast gele antibiyotikleri yazıp gönderme derdindeler. bu forum olmasa veya internetten araştırmasam hekimlik yaptıklarını sanardım. en son gittiğim devvlet hastanesi doktoru idrar kültüründen bişey çıkmayınca yapacak bişey yok demişti gülüp çıkmıştım odasından
Ben Mehmet erkan erbay denen dunyanin en kotu uroloji doktoruna gitmeden once Eskisehirde yunus emrede ve sehir hastanesinde doktorlara gitmistim ,Eskisehirde vecihi fidan once kendisi kisilik olarak cok iyi bir insan gercekten ama prostatitis bilmiyordu ne yazikki idrar kan almisti istersen universiteye git daha agrili testler var onlari yapabilirim demisti bende korkmustum gitmedim sonra aylar gecti sikayetler iyice artti yunus emrede Aydin erkul diye bi Adam gittim iseme testi yapti 3 ay sonra gel dedi direk hocam dedim neyim var darlik filanmi var sikintiliyim iyice sanki darlik olsa naapcaz seni pamuklarami sarcaz demisti aynen bu ifade ile, ben senin sorumlulugunu alamam demisti fakat bu doktor kisilik olarak ta cok kotuydu dedim idrar Kulturu filan gere k yok bana isini ogretme demisti tabi bende o zamanlar prostatit diye bi hastaliktan bihaberdim,sonra sistoskopi oldum istanbulda Adam bana haber vermeden biyopsi ne varsa enfeksiyon bulasti hic olmayan sikayetler cikti 1 hafta sonra yine bu adama gittim Aydin erkula cunku istanbuldan dondum yani doktor tahlil yaptir demisti,bana dediki git kim sistoskopi yaptiysa o yapsin Adamin Ozel muayenehanesi sanki daha neler var anlatilacakta Bakin isim vere vere yazdim,bisey soyluyoruz burdaki doktorlarda her doktoru kendileri gibi sanip savunma psikolojisine giriyorlar,aylar sonra gittim bu Mehmet erkan erbay denen adama hocam dedim hic olmayan seyler oldu hatta artik asil sikayetlerimi bunlar haline geldi bana dedigi "ama daha oncede sikayetin vardi demi" kapiya sekreterini koymus kapiyi bi actim kiz iceriyi dinliyor sanki ben ona siddet uygulayacam insan gibi konusmaya geciyorum cozum icin bastan savma cabalari, amcalara teyzelere bagirirlar proflarin millet skilled in in onunde sut dokmus kedi,neler gordum ya gercekten ,yine insan gibi insanizda kimseye siddet uygulamadik ,doktorlara denetim artsin diyoruz biri ordan atliyor doktora suddote hoyoooor ne dedigimizi anlamadan hastaya siddetle Evet mi?
canadianguy1

Bakin artik isim vere vere yazdim kimse ustune alinipta atlamasin diye ama yanlis yapanida kotu korune korumaya calismasin
canadianguy1

Grupta bu doktorun magduru baska bi arkadas daha var hatta baska bi amcada ozelden yaziyorum hocam en azindan bi yorum yap doktor takvimine veya hastane sayfasina ,sikayet edelim vs diye hocam Allahindan bulsun diyor sikayet etsekte bisey olmaz vs vs ,, boylelerine karsilik vermeyince Boyle doktorlarda meydani bos saniyorlar ,bi gun amcaya teyzeye bagirirken genclerin hayatini kaydirirken denk gelecekler ters birine onlarinda hayatlari kayacak yakindir.Insan gibi insaniz insanlari uyariyoruz foruma biseyler yaziyoruz sacma sapan cevaplar,gitsek 2-3 tanesinin kafasina siksak en iyi insan biz oluruz sonra.
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Prostatite yazdı:
mehmet2323 yazdı:Öncelikle Herkese Merhaba ;

Pelvis kaslarınız kasili kalmis
Hocam özelden 1,2 kere mesaj attım size…
canadianguy1

Prostatite yazdı:
canadianguy1 yazdı:Bakin artik isim vere vere yazdim kimse ustune alinipta atlamasin diye ama yanlis yapanida kotu korune korumaya calismasin
Selam verdim borçlu çıktım, benim mekana gel abi bı çay kahve icelim
Bu sozumde size degildi hocam ben gecen sefer bisey yazdigimda sizmi cevap vermistiniz ilk?' gelecegim zaten muayeneye daha oncede soyledim size ozeldende yazdim kitabinizdanda alacagim 3 tane eskisehire yolum dusunce de gelecegim.Guzel sehrime gelecegim insallah.
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Prostatite yazdı:
Ahmet34 yazdı:
Prostatite yazdı: Pelvis kaslarınız kasili kalmis
Cevap vermedim mi? :o

Maalesef hocam…
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Ahmet34 yazdı:
Prostatite yazdı:
Ahmet34 yazdı:
Cevap vermedim mi? :o

Maalesef hocam…

“Bir Umuttur yaşamak”