Yıllar önce çıkan Klamidyadan Zafer hocaya

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
drhakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yıllar önce çıkan Klamidyadan Zafer hocaya

Mesaj gönderen drhakan »

Arkadaşlar merhabalar,benim hikayem korunmasız cinsel ilişkiden yaklaşık bir yıl sonra yanma,cinsel isteksizlik,ereksiyon bozukluğuyla başladı.İlk başta cipro aldım.İyi gelir gibi oldu fakat kullanırken dahi şikayetler geri döndü.Daha sonra spermden kültür ve cybh bakterileri için özel ekim yaptırdım.Klamidya pozitif çıktı.Klamidya için antibiyotik kullandıktan sonra(2 kutu azitro ve 1 kutu tetradox) yanma geçti.Fakat ağrı eskisi kadar sık olmasada arada sırada yokluyordu.Ki bu arada bir operasyon geçirmiş ve proflaksi için zinnat kullanmıştım ve zinnat kullandığım zamanlar ağrılar,hissizlik ve isteksizlik geçmişti.Fakat proflaksik olduğu için sadece 5 gün kullanmıştım.Bıraktıktan sonra penisteki hissizlik ve isteksizlik yine başladı.Fakat ağrım hiç yok gibiydi.Ta ki geçen gün 3 gün art arda alkol ve bolca acı yemek sonrası dayanılmaz ağrılar başladı,sonra direk Zafer hocada soluğu aldım.Prostat dokunulanca çok yoğun ve beni bağırtacak kadar ağrı oldu.Prostat sıvısında 7-8 lökosit ,sıvı sonrası idrarda ise 5 lökosit çıktı.Zafer hoca direk iesefli kürü başladı bugünde ilk iğneyi yaptırdık.

Size sorum antibiyotik kullanırken antibiyotiğin prostat emilimini artırmak için hangi takviyeyi alabilirim?

Başka yaşam önerilerileriniz varsa da alabilirim örneğin hergün sıcak su kürünü yapıyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yıllar önce çıkan Klamidyadan Zafer hocaya

Mesaj gönderen kadir »

drhakan yazdı:Arkadaşlar merhabalar,benim hikayem korunmasız cinsel ilişkiden yaklaşık bir yıl sonra yanma,cinsel isteksizlik,ereksiyon bozukluğuyla başladı.İlk başta cipro aldım.İyi gelir gibi oldu fakat kullanırken dahi şikayetler geri döndü.Daha sonra spermden kültür ve cybh bakterileri için özel ekim yaptırdım.Klamidya pozitif çıktı.Klamidya için antibiyotik kullandıktan sonra(2 kutu azitro ve 1 kutu tetradox) yanma geçti.Fakat ağrı eskisi kadar sık olmasada arada sırada yokluyordu.Ki bu arada bir operasyon geçirmiş ve proflaksi için zinnat kullanmıştım ve zinnat kullandığım zamanlar ağrılar,hissizlik ve isteksizlik geçmişti.Fakat proflaksik olduğu için sadece 5 gün kullanmıştım.Bıraktıktan sonra penisteki hissizlik ve isteksizlik yine başladı.Fakat ağrım hiç yok gibiydi.Ta ki geçen gün 3 gün art arda alkol ve bolca acı yemek sonrası dayanılmaz ağrılar başladı,sonra direk Zafer hocada soluğu aldım.Prostat dokunulanca çok yoğun ve beni bağırtacak kadar ağrı oldu.Prostat sıvısında 7-8 lökosit ,sıvı sonrası idrarda ise 5 lökosit çıktı.Zafer hoca direk iesefli kürü başladı bugünde ilk iğneyi yaptırdık.

Size sorum antibiyotik kullanırken antibiyotiğin prostat emilimini artırmak için hangi takviyeyi alabilirim?

Başka yaşam önerilerileriniz varsa da alabilirim örneğin hergün sıcak su kürünü yapıyorum.
Bromelain500 kullanmanizi öneririm. Sıcak su oturmaları faydalıdır emilim için.
drhakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen drhakan »

dern yazdı:klamidya hücre içine saklanıp geri gelebilen sanılanın aksine inanilmaz zeki bir bakteri dr attila tothun klamidyal prostatit ile yazdığı makaleyi okumanı öneririm eğer klamidya ile başladıysa hikayeniz mutlaka klamidyadan odağınızı çekmeyin diyor, klamidyanın hem hücre dışı hem hücre içi yaşamını hedefleyecek 2 aylık çifte kombinden bahsetmiş hücre dışı yaşamı için bildiğimiz normal makrolid kinolon ve tetralar hücre içi yaşamı için metranidazol türevlerini uygun görmüş enfeksiyon kronik hale gelirse değil kültür pcr, klamidyanın antijen testlerinden bile saklanabileceğini söylemiş sanılanın aksine duyarlı antiyi kullan bitir bakterisi değil yani hele hele mevzu prostat gibi ilaçların tam nüfuz edemediği bir organsa son klamidyanın bile geri enfeksiyon yapma şansı var diyor zafer hoca bir kenara klamidya kültürü yada semenden pcr ve kandan antijen baktırmanızı öneririm
Merhabalar,makalenin linkini atabilir misiniz?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

drhakan yazdı:Arkadaşlar merhabalar,benim hikayem korunmasız cinsel ilişkiden yaklaşık bir yıl sonra yanma,cinsel isteksizlik,ereksiyon bozukluğuyla başladı.İlk başta cipro aldım.İyi gelir gibi oldu fakat kullanırken dahi şikayetler geri döndü.Daha sonra spermden kültür ve cybh bakterileri için özel ekim yaptırdım.Klamidya pozitif çıktı.Klamidya için antibiyotik kullandıktan sonra(2 kutu azitro ve 1 kutu tetradox) yanma geçti.Fakat ağrı eskisi kadar sık olmasada arada sırada yokluyordu.Ki bu arada bir operasyon geçirmiş ve proflaksi için zinnat kullanmıştım ve zinnat kullandığım zamanlar ağrılar,hissizlik ve isteksizlik geçmişti.Fakat proflaksik olduğu için sadece 5 gün kullanmıştım.Bıraktıktan sonra penisteki hissizlik ve isteksizlik yine başladı.Fakat ağrım hiç yok gibiydi.Ta ki geçen gün 3 gün art arda alkol ve bolca acı yemek sonrası dayanılmaz ağrılar başladı,sonra direk Zafer hocada soluğu aldım.Prostat dokunulanca çok yoğun ve beni bağırtacak kadar ağrı oldu.Prostat sıvısında 7-8 lökosit ,sıvı sonrası idrarda ise 5 lökosit çıktı.Zafer hoca direk iesefli kürü başladı bugünde ilk iğneyi yaptırdık.

1 yıl sonra hastalık gelişmez kardeşim bir yıl önce olan birşey tetiklememiştir tekrar kontrol et takvimini güvendiğin bir yerden gelmiş olabilir.