sorunumu buldum prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
berkdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020
İletişim:

sorunumu buldum prostatit

Mesaj gönderen berkdemir »

Merhaba yaş 26 arkadaşlar çoğu kez başlık açtım hepiniz ayrı bişey dediniz ama sonunda kendim kendi tanımımı koydum prostatit olmuşum başka bişey görünmüyor idrar temiz bakteri temiz nere gitsem bişey bulamadılar sorunlarımı anlattım idrar da yanma ağrılı boşanma son zamanlarda karnımda basınc idrar yapamama belim ayağım kasığımda ağrı şimdi nasıl bi süreç işlicem onu bilmiyorum
Sizede bi tavsiyem korunmasız anal ilişki yapmayın benim gibi 6 aydır ceker böylece sorunlar yaşarsınız
Hergele

Re: sorunumu buldum prostatit

Mesaj gönderen Hergele »

berkdemir yazdı:Merhaba yaş 26 arkadaşlar çoğu kez başlık açtım hepiniz ayrı bişey dediniz ama sonunda kendim kendi tanımımı koydum prostatit olmuşum başka bişey görünmüyor idrar temiz bakteri temiz nere gitsem bişey bulamadılar sorunlarımı anlattım idrar da yanma ağrılı boşanma son zamanlarda karnımda basınc idrar yapamama belim ayağım kasığımda ağrı şimdi nasıl bi süreç işlicem onu bilmiyorum
Sizede bi tavsiyem korunmasız anal ilişki yapmayın benim gibi 6 aydır ceker böylece sorunlar yaşarsınız
Rektal tuşe yaptır. Prostat sıvından lökosit ve kültür yaptır.
Ona göre takipli bir tedavi al. İdrar kültürü temiz olabilir pek anlam ifade etmez.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

Öyle yaptırıcam tanıdığın bi doktor var mı
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

berkdemir yazdı:Öyle yaptırıcam tanıdığın bi doktor var mı

Bulunduğun ildeki özel hastanelerin doktorlarını araştır mail adreslerini zaten yazıyor , mail at sor test yapıyorlar mı diye. Ben böyle kültür yapanı buldum. Lökosit sayımı yapacak arıyorum halla :)