Karın kaslarını sıkarak nefes verme ve testisler

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Karın kaslarını sıkarak nefes verme ve testisler

Mesaj gönderen Erkan987 »

Arkadaşlar merhaba forumda bir arkadas nefes alip verirken testislerde hareketlilik yasadigini soylemisti. Bende de oluyor mu diye merak ettim. Nefes alirken degilde nefes verirken karnımı sıktığımda sağ testis yukarı kalkıyor ama solda herhangi bir hareketlilik yok bu normal bir durum mu birde arkadaşlar sırt üstü yatıp bacaklarimi kirarak açtigimda testis torbasi acayip sarkıyor pelvik taban kasları gevsediginden mutlaka yumşuyordur ama bana sanki aşırı yumşuyormus gibi geliyor asılmiş bir et parcasi gibi oluyor sizde de durum böyle mi şimdiden teşekkürler herkese
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Karın kaslarını sıkarak nefes verme ve testisler

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam bunlar detay ve sonuç . Şimdi eskiye göre gariplikler adlı bir bölüm açılsa kimsenin belirtisi bir diğerininkini tutmaz. Eskiden böyle bir problem yoktu sonra oldu çünkü bir hastalık bir sebep mevcut çözmeye çalıştıkta azalacak sorunlar.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Erkan987

Hergele yazdı:Hocam bunlar detay ve sonuç . Şimdi eskiye göre gariplikler adlı bir bölüm açılsa kimsenin belirtisi bir diğerininkini tutmaz. Eskiden böyle bir problem yoktu sonra oldu çünkü bir hastalık bir sebep mevcut çözmeye çalıştıkta azalacak sorunlar.

Evet tabi ki öyle hocam bendeki durum tespit edilemedigi için doktora yardımci olmak adına sizlere danışıyorum. Belki nefes verirken karnın sıkılmasi halinde testislerde hareketlilik yaşanmamasi gerekiyordur belki benim durum gibi birinin kalkıp inmesi digerinin oynamamasi gerekiyordur belki ikisininde oynamasi gerekiyordur. Anormal olması halinde Buna sebep olan şeyi belki bilen birileri vardir. Belki dananın kuyruğu bu semptom sayesinde kopar bilemeyiz. Forumda daha once yazilip cizilen bir konuda değil galiba sizin cevaplariniza göre bendeki durumu hüseyin hocaya arz etmeyi düşünuyorum. Allah yardımcımız olsun
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Erkan987 yazdı:Arkadaşlar merhaba forumda bir arkadas nefes alip verirken testislerde hareketlilik yasadigini soylemisti. Bende de oluyor mu diye merak ettim. Nefes alirken degilde nefes verirken karnımı sıktığımda sağ testis yukarı kalkıyor ama solda herhangi bir hareketlilik yok bu normal bir durum mu birde arkadaşlar sırt üstü yatıp bacaklarimi kirarak açtigimda testis torbasi acayip sarkıyor pelvik taban kasları gevsediginden mutlaka yumşuyordur ama bana sanki aşırı yumşuyormus gibi geliyor asılmiş bir et parcasi gibi oluyor sizde de durum böyle mi şimdiden teşekkürler herkese
bence kendimizi fazla dinliyoruz hastalıktan sonra. sonrada hastalık hastası oluyoruz
Erkan987

sekolas yazdı:
Erkan987 yazdı:Arkadaşlar merhaba forumda bir arkadas nefes alip verirken testislerde hareketlilik yasadigini soylemisti. Bende de oluyor mu diye merak ettim. Nefes alirken degilde nefes verirken karnımı sıktığımda sağ testis yukarı kalkıyor ama solda herhangi bir hareketlilik yok bu normal bir durum mu birde arkadaşlar sırt üstü yatıp bacaklarimi kirarak açtigimda testis torbasi acayip sarkıyor pelvik taban kasları gevsediginden mutlaka yumşuyordur ama bana sanki aşırı yumşuyormus gibi geliyor asılmiş bir et parcasi gibi oluyor sizde de durum böyle mi şimdiden teşekkürler herkese
bence kendimizi fazla dinliyoruz hastalıktan sonra. sonrada hastalık hastası oluyoruz
Hocam prostat sıvısi temiz cıkmasa tamam prostatitim dicem kafaya takma mevzularini gectim önceden, olan semptomlardan forumda okuduklarımdan korkardim simdi kafaya takmıyorum hicbirini idrar sonu damlama olsun sık idrar olsun normal karsiliyorum. Testislerde ve penisteki gariplikleride normal karsiliyorum basligi acmamdaki sebep sorunu bulmak istememden kaynaklı bunun için ugraşirken evet kendimizi fazla dinlemek zorunda kalıyoruz. Dedigin gibi hastalık hastasıda oluyoruz Belki normal bir durumdur sıkıntılarımizi anlatabilecegimiz doktordan ve buradan başka bir mecra yok. ben forum sakinlerinde böyle bir durum olup olmadigini merak ediyorum. Bence normal bir durum degil belki biz cozemeyiz doktor çozer
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

testisi oynamayan erkek varsa aslında doktora gitsin testisler durmadan hareket eder.
berkdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

Bro aynı sorunlar bendede var prostat sıvısı vermek istiyorum İstanbuldaysan beraber gidip verelim
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

caca32 yazdı:testisi oynamayan erkek varsa aslında doktora gitsin testisler durmadan hareket eder.
Kesinlikle öyle, sıcaklıktan dolayı sperm kalitesinin düşmemesi için testisler anatomik olarak vücudun dışında durmaktadır. O bölgedeki ısıya bağlı olarak yer ve şekil değiştirir normal olarak. Cunku görevi spermleri soğuk tutmak. Testis şekline yerine fazla takmayın normal yani bu durum.
Erkan987

Doktorlar prostatit semptomlarıni duyunca senin hastalığın psikolojik derler ya bu konuyuda herkes doktorlar gibi karşilıyor. Hicbirimizin penis veya testis değistirme şansı yok yıllardır bizimle olan bir organ bu ben testislerin salık halinin hic bu kadar rahatsiz edici oldugunu bilmiyorum. Salık haldeyken derisinin dede eli gibi olduğunu da bilmiyorum. Yaşli birinin elinin derisini çekin sonra bekleyin derinin tekrar yerine oturması zaman alir aramizda testisleri salık haldeyken derisi bu durumda olan var mi buda normal bir durum mu bu organin surekli hareket halinde olmadiginin farkinda olmamak ne bilim yıllarca cinsel organa bakmamak dokunmamakla ayni şey hareketli olduğunuda biliyorum şikayet ettigim konu eskisine göre derisinin normal olmamasi salık halinin kendini aşırı salmasi peniste de var bu durum inik halinin baş kısmı hariç gövde ve dip kısmı testis torbasina yapisik ben penisi bu halde de hic gormedim. Derdimizi doktora anlatıcaz artık ne diyim cevaplariniz için teşekkürler