Prostat masajı rahatlama

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostat masajı rahatlama

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Arkadaşlar prostat masajı sonrası rahatlıyoemusunuz. Ben 2 gün önce yaptım kendim ama sıvı getiremedim. Birazdan yine deniycem sıvı getirmeye çalışacam. Parmaklarım küçük ama prostat i artık buluyorum
Tosun4228

Re: Prostat masajı rahatlama

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Arkadaşlar az önce prostat masajı yaptım 2. Kez ve 2. 3 damla sıvı getirdim ama şuan Bi etki göremedim bu masajı kaç günde bir yapayım
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Tosun4228 yazdı:Arkadaşlar az önce prostat masajı yaptım 2. Kez ve 2. 3 damla sıvı getirdim ama şuan Bi etki göremedim bu masajı kaç günde bir yapayım
Parmak yetişmiyor ise nereye baskı uyguluyorsunuz
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

Valeri yazdı:
Tosun4228 yazdı:Arkadaşlar az önce prostat masajı yaptım 2. Kez ve 2. 3 damla sıvı getirdim ama şuan Bi etki göremedim bu masajı kaç günde bir yapayım
Parmakla yerini tespit edince gerisi kolay, fren kolu ile gerisini cok rahat halledersiniz. Şimdiye kadar gordugum en etkili alet. Parmaga gore cok daha rahat ve etkili masaj yaparsiniz, parmağın yetişmedigi yerlere yetisirsiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

igozukara yazdı:
Valeri yazdı:
Parmakla yerini tespit edince gerisi kolay, fren kolu ile gerisini cok rahat halledersiniz. Şimdiye kadar gordugum en etkili alet. Parmaga gore cok daha rahat ve etkili masaj yaparsiniz, parmağın yetişmedigi yerlere yetisirsiniz.
Hocam yeni hasta değilim prostatın yerini iyi biliyorum. Parmak ile prostatın ortasına kadar ulasabiliyorum. Tam üst kısmından aşağıya doğru bastırarak çekeceğim ama maalesef parmak yetmiyor. Bir arkadaş cihaz önerisinde bulundu bana ama kalın bir alet olduğu için almadım. Fren kolunu bende düşünüyorum, siz kullaniyor musunuz ? Benim sol üst köşede sertlik var her masaja gittiğimde doktor oraya baskı uyguluyor ve idrarda rahatlama oluyor. Haftada 2 masaja gitmek 400 lira çok masraflı oluyor. Fren kolu sert olduğu için bir zarar vermez mi ?
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

Valeri yazdı:
igozukara yazdı:
Valeri yazdı: Parmak yetişmiyor ise nereye baskı uyguluyorsunuz
Hocam yeni hasta değilim prostatın yerini iyi biliyorum. Parmak ile prostatın ortasına kadar ulasabiliyorum. Tam üst kısmından aşağıya doğru bastırarak çekeceğim ama maalesef parmak yetmiyor. Bir arkadaş cihaz önerisinde bulundu bana ama kalın bir alet olduğu için almadım. Fren kolunu bende düşünüyorum, siz kullaniyor musunuz ? Benim sol üst köşede sertlik var her masaja gittiğimde doktor oraya baskı uyguluyor ve idrarda rahatlama oluyor. Haftada 2 masaja gitmek 400 lira çok masraflı oluyor. Fren kolu sert olduğu için bir zarar vermez mi ?
Evet ben parmakla beceremedim diye onu kullaniyorum hep, doktora gitmeye hic gerek yok, ben masajimi kendim yapiyorum lökosite devlet hastanesinde baktiriyorum. O alet cok iyi ucu yuvarlak oldugu icin hic zarar vermiyor, sanıldığı gibi kalinda degil. Almani tavsiye ederim prostatin her yerine rahatlikla ulasirsin