XTRAL XL

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

XTRAL XL

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar bu ilaci kullanan oldumu hic dun doktor yazdi kafam guzel oldu derler ya aynen o mesele oldu bnde.
Kullanan varsa tecribelerini aktarabilirlermi
kuzey47

Re: XTRAL XL

Mesaj gönderen kuzey47 »

gecengun aksam ac karna ictigimdenmidir bilinmez 1 tane attım ertesi gun kafa 1 milyon :) resmen beni carptı oysa daha oncede kullanmıstım ama etkilenmemistim bu arada bi ise yarıyormu onuda anlayabilmis degilim
menemen

Mesaj gönderen menemen »

kuzey47 yazdı:gecengun aksam ac karna ictigimdenmidir bilinmez 1 tane attım ertesi gun kafa 1 milyon :) resmen beni carptı oysa daha oncede kullanmıstım ama etkilenmemistim bu arada bi ise yarıyormu onuda anlayabilmis degilim
Aynen dostum bende baya bir kalp carpintisi da yapti.
Sana doktor bu recete etti.
Sikintilarin neler ki senin
kuzey47

Mesaj gönderen kuzey47 »

bende idrar yaparken yanma ve gece idrara cıkma
menemen

Mesaj gönderen menemen »

kuzey47 yazdı:bende idrar yaparken yanma ve gece idrara cıkma
Ne zamandir var bide cinsel yollami bulasti. Penis agrilarin oluyor mu peki
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ben toplamda 1 yila yakin kullandim isemeyi cik rahatlatiyor ama tedavi etmedi birakinca tazyik yine azaldi neticede tansiyon ilaci bas donmesi falan yapabiliyor
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ahmet yazdı:ben toplamda 1 yila yakin kullandim isemeyi cik rahatlatiyor ama tedavi etmedi birakinca tazyik yine azaldi neticede tansiyon ilaci bas donmesi falan yapabiliyor
Bnde idrar tazyikinde bir degisiklik olmadi zaten tazyik iyi bnde ama idrarda yanma ve penis agrisina hicbir faydasi olmuyor bira daha kullanim bakalimne olcek
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Bu ilaç yanmaya fayda etmez,bu ilaç idrar yapmada sıkıntısı olanlar için
menemen

Mesaj gönderen menemen »

son yazdı:Bu ilaç yanmaya fayda etmez,bu ilaç idrar yapmada sıkıntısı olanlar için
Peki idrar yaparken yanma ve penis agrisi icin ise yarayan bir ilac biliyr musun
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Ben yaklasik 3 ay kullandim gec uyanma ve agirlik yapmisti cok bir artisini da gormedim ama kisiden kisiye degusiklik gosterirmis denemek lazim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu ilac Alfa Bloker denilen ilaç grubuna ait kas gevşetici bir ilaçtir.İseme ile ilgili sikıntilar için recete edilen bir ilac olup gecici rahatlama saglayabilir bazi hastalar için.Bıraktıginizda tekrar semptomlar geri döner.Ben bir kere buna benzer bir ilac icmistim.Çok kullanmadan biraktım.Yan etkisi,faydasindan daha fazla olan bir ilaç olarak aklimda kalmiştir.
kuzey47

Mesaj gönderen kuzey47 »

menemen yazdı:
kuzey47 yazdı:bende idrar yaparken yanma ve gece idrara cıkma
Ne zamandir var bide cinsel yollami bulasti. Penis agrilarin oluyor mu peki
valla 2-3 ay oldu bende baslıyalı tahminim cinsel yolla bulastı idrar yaparken penis ucunda yanma birde gece 1 kez kalkıyorum tuvalete onun dısında tazik sorunu idrar yaparken tam tazikli gelmiyor bence ve sanki tam bitmemis gibi geliyor bana onun dısında agrı sızı olmuyor xatrala cesaret edemiyorum cok yan etki yapıyor bende :/
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Üç ay kullandım bende.iyi yönde kalıcı etkisi oldu. Mesela alparslanda yani tanımıyanlar için söylüyorum eski forumun yöneticisi. Xatral benzeri bir ilaç ile yani cardura ile tamamen iyileşmişti.tabi başka şeylerde kullandı ama en çok faydayı carduradan gördü.

Bu ilaç aç karnına içilmez.
son

Mesaj gönderen son »

menemen yazdı:
son yazdı:Bu ilaç yanmaya fayda etmez,bu ilaç idrar yapmada sıkıntısı olanlar için
Peki idrar yaparken yanma ve penis agrisi icin ise yarayan bir ilac biliyr musun
Bilsem şu an kendime kullanacam,alfabloker(xatral,Cardura,teranar)grubu ilaçlar kesinlikle yanmaya faydalı değil hatta benim apış arası yanmalarım xatral kullanmaya başladıktan sonra ortaya çıktı bu bir tesadüfmü yada doğrudan bununla alakalımı bilemiyorum daha önce apış arası yanma yoktu idrar sıkıntısı olan kişiler için reçete edilen bir ilaç çoğu hekim prostatit hastalarının şikayetleri arasında idrar yapma ile şikayeti olmayanlara yazmaz bu ilacı,geneldede prostatın iyi huylu büyümesi sonucu idrar yapmada sıkıntısı olan hastalara daha çok reçete edilir
sharingdvb

Mesaj gönderen sharingdvb »

Doktor bana diğer antibiyotik ilaçların yanında özellikle akşamları 1 tane alacaksın dedi.Ben sabah alıyordum deyince de hayır Xatral akşamları alınır demişti.Bende o gün bugündür öyle kullanıyorum.Damdan düşer gibi oldu cevabım ama aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak istemiyorum.http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=13&t=986 burada anlattım ... :)
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bnde idrarda yanmayi kismi olarak baya bir azalatti. Idrarda hafif zorlukta vardi oda gitti diyebilirim