Tumt Tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
azis1994
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Tumt Tedavisi

Mesaj gönderen azis1994 »

Merhaba arkadaşlar ben bu hastalığı süpheli ilişkiden sonra kaptım .İlk yaptığım Elisa testi oldum iki sonuçlar nihayet negativ çıktı.Sonra üroloji hastalıklarına gittim kronik prostitsin dediler bir sürü doktora gittim bir antibiyotikler iğneler içtim 3 defa enjeksiyon oldum fayda görmedim. Doktor bana tumt veya tur tedavisini önerdi bnu uygulayan arkdaşlarımız oldumu biligisi olan varsa paylaşabilirmi benimle
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Tumt Tedavisi

Mesaj gönderen efervesan »

kardesim tumt tedavisine netten baktım da mikrodalga fln diyor prostatittde hasıl olan mikrop bana psikolojik bile diyen doktor olmustu
azis1994

aynen bende araştırdım lazerle ordaki iltihapları falan kurutcaz dedi pahalı bir yöntem
aksaraysulo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen aksaraysulo »

azis1994 yazdı:Merhaba arkadaşlar ben bu hastalığı süpheli ilişkiden sonra kaptım .İlk yaptığım Elisa testi oldum iki sonuçlar nihayet negativ çıktı.Sonra üroloji hastalıklarına gittim kronik prostitsin dediler bir sürü doktora gittim bir antibiyotikler iğneler içtim 3 defa enjeksiyon oldum fayda görmedim. Doktor bana tumt veya tur tedavisini önerdi bnu uygulayan arkdaşlarımız oldumu biligisi olan varsa paylaşabilirmi benimle
Kardeş geçmiş olsun enjeksiyon u nerde oldun
حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
azis1994

konyada mehmet hocada oldum iyileşebilseydim anlatcaktım olmadı ama
aksaraysulo

Mesaj gönderen aksaraysulo »

azis1994 yazdı:konyada mehmet hocada oldum iyileşebilseydim anlatcaktım olmadı ama
Allah allah bende gidecek tim mehmet hocaya ama böyle diyince tereddüt e düştüm
حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
Buhran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Buhran »

Mehmet hocanın tedavi edemediği iki kişiden biri sensin herhalde kardeşim.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

forumdaki ilk kişi sanırım. peki enjeksiyon olalı ne kadar oldu iyileşme hiç mi olmadı ?
son

Mesaj gönderen son »

Prostatitte ağrı eşiği çok yüksek derecede dayanılmayacak şekilde olmadıkça tabiiki bu noktaya gelene kadar bütün tedavi yöntemlerinin denenmiş olması gerek ürologlar prostatitte ameliyatı önermiyor
Buhran

Mesaj gönderen Buhran »

Kesinlikle her hastanın seyri farklı. Kimi antibiyotikle iyi oluyor, kimi enjeksiyon la. Ama iyi haberler fazlalaŞTİ. Özellikle konya enjeksiyon % 80 i yakalıyor.
efervesan

Ben Konya'da enjeksiyon oluyorum iyileşen bir sürü hasta var diyor dokto Bu enjeksiyon olayına da kendi akrabaları ile başlamış reklam meraklısı biri değil hep böyle tedavi olanların birbirine söylemesi ile
legend

Mesaj gönderen legend »

Bildiğiniz gibi bende mehmet hocaya enjeksiyon oldum 4 sefer yaklaşık olalı 65 gün geçti. Bulunduğum yerde bir doktora muayene oldum prostatinda iltihap var dedi ben şok :o :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o
Buhran

Mesaj gönderen Buhran »

Şikayetlerin mi vardı?
son

Mesaj gönderen son »

Legent enjeksiyon öncesi ne gibi şikayetler vardı enjeksiyon sonrası hangisi gitti hangisi devam ediyor
legend

Mesaj gönderen legend »

Şikayetler biraz. Vardı merak ettim acaba iltihap var mi diye gitmez olaydim .işin bok tarafı mesane duvarında kalınlaşma varmış yani orada da iltihap varmış .
Buhran

Mesaj gönderen Buhran »

Belki sadece orada iltihap vardır.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

legend yazdı:Bildiğiniz gibi bende mehmet hocaya enjeksiyon oldum 4 sefer yaklaşık olalı 65 gün geçti. Bulunduğum yerde bir doktora muayene oldum prostatinda iltihap var dedi ben şok :o :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o
Prostatinda iltihap var derken neye göre dedi bunu. Hangi testi yaptı. Spermiogram mı yaptı nee baktı mesela
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

legend yazdı:Şikayetler biraz. Vardı merak ettim acaba iltihap var mi diye gitmez olaydim .işin bok tarafı mesane duvarında kalınlaşma varmış yani orada da iltihap varmış .
idrar tahlilinde eritrosit(kan)görülüyormu
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Arkadaşlar hiç bir doktorun her dediğine babanızın oğlu bile olsa inanmayın. Konyadaki doktor ne zamandan beridir bu enjeksiyon işini yapıyor ki elinde iyileşenler hakkında olumlu yada olumsuz bir veri var. Diğer enjeksiyon yapan doktorlara göre başarı yüzdesi yüksek olabilir. Fiyat olarakta uygun olabilir. Ama enjeksiyon yaptığım hastaların çoğu iyileşiyor demesi bence son derece hatalı bir söylemdir.

Hastanın bazı şikayetlerim düzeldi demesi ile hasta iyileşmiş olmuyor. Enjeksiyon yaptıracaklar daha önce bu işlemi yaptırmış olan hastaların listesini alıp tek tek arayıp konuşsunlar bence.
efervesan

Arkadaşlar Konya daki doktorda enjeksiyon oluyorum hafta 12 13 gibi 3. Enjeksiyonu olucam ondan sonra bir iki ay hep beraber bekleyelim ve ben size şimdi şundurumdayık diye yazayım bu arada artık Nasıl bir hastalıksa herkes de çok farklı ceryan ediyor daha ben nerdeyse kimsede aynı semptomları görmedim onun için birine faydası olan diğerine olmayabıılıur ya da bana yaramayan sana faydalı olabilir bu yüzden hemen şu ya da bı diye hüküm vermek hem yanlış olacaktır hemde Umut eden insanın umudunu kırıp iyice karamsarlığa sürükleyecektir onun herkes neyden fayda gördüğünü yazıp ortak bir havuz oluşturup birbirimize fayda sağlayalım
legend

Mesaj gönderen legend »

Hiç bir test yapmadı ultrasonla baktı hem prostatında hem mesane duvarında iltihap var dedi
son

Mesaj gönderen son »

legend yazdı:Hiç bir test yapmadı ultrasonla baktı hem prostatında hem mesane duvarında iltihap var dedi
Transrektal ultrasonlamı baktı?
son

Mesaj gönderen son »

efervesan yazdı:Arkadaşlar Konya daki doktorda enjeksiyon oluyorum hafta 12 13 gibi 3. Enjeksiyonu olucam ondan sonra bir iki ay hep beraber bekleyelim ve ben size şimdi şundurumdayık diye yazayım bu arada artık Nasıl bir hastalıksa herkes de çok farklı ceryan ediyor daha ben nerdeyse kimsede aynı semptomları görmedim onun için birine faydası olan diğerine olmayabıılıur ya da bana yaramayan sana faydalı olabilir bu yüzden hemen şu ya da bı diye hüküm vermek hem yanlış olacaktır hemde Umut eden insanın umudunu kırıp iyice karamsarlığa sürükleyecektir onun herkes neyden fayda gördüğünü yazıp ortak bir havuz oluşturup birbirimize fayda sağlayalım
Sendeki şikayetler neler?Şu ana kadar hangi Tetkik ve ilaçları kullandın?
efervesan

Şuanda şikayetlerimin hemen hemen hepsi geçti bir sol yumurta ta hafif ağrı var oda varla yok arası tetkik olarak idrar tahlili işeme testi testesteron hormonuna baktılar ve o parmak muhabbeti :) sonuç olarak prostat ta enfeksiyon ayrıca ultrasonla böbreklere falan baktı taş var mı diye birde variköselden şüphelendi onlarda bişi çıkmadı ayrıca birde böbreklerden röntgen çekti belki ultrasonda görememişimdir diye ilaç olarak isimlerini hatırlamadığım antibiyotikler
Buhran

Mesaj gönderen Buhran »

legend yazdı:Şikayetler biraz. Vardı merak ettim acaba iltihap var mi diye gitmez olaydim .işin bok tarafı mesane duvarında kalınlaşma varmış yani orada da iltihap varmış .
Bence müsait bir zmnda Konyada ki doktora görün. Bu forum da malum ürologların az çok prostatite yaklaşımını biliyor. Umarım geçici bir durumdur. Sağlığında tamamiyle kavuşursun.