Zafer Oyman sıvı alımı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Vatanevladi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Zafer Oyman sıvı alımı

Mesaj gönderen Vatanevladi »

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun, forumda çok kişi zafer hocanın hastası.Bende kendisine gitmeyi düşünüyorum kendisinin aldığı sıvıyla dışarıda pcr ve kültür yaptırmak istiyorum.Hoca sıvı almadan önce penisin ucunu silmemiz için alkollü mendil veriyor mu?.Flora bakterisi çıkıp kafamı karıştırmaması için bu konu çok önemli lütfen bilen birisi aydınlatsın beni.
han007

Re: Zafer Oyman sıvı alımı

Mesaj gönderen han007 »

belsoğukluğu yazdı: 16.04.2024 - 21:42 Pcr, kültür diyince bana başka doktora git demişti. Ben de başka doktora gittim.
hocam istanbulda hangi doktora gidebilirim? zafer oymana randevu aldım ama başka bir doktora görünmek istiyorum.

idrardan cybh cinsel yolla bulaşan hastalıklar paneli yaptım 3500tl verdim fakat sanırım prostat sıvısından yapılması gerekiyormuş tekrar mı yapmam gerekir?
han007

Re: Zafer Oyman sıvı alımı

Mesaj gönderen han007 »

belsoğukluğu yazdı: 16.04.2024 - 23:36
han007 yazdı: 16.04.2024 - 22:50
belsoğukluğu yazdı: 16.04.2024 - 21:42 Pcr, kültür diyince bana başka doktora git demişti. Ben de başka doktora gittim.
hocam istanbulda hangi doktora gidebilirim? zafer oymana randevu aldım ama başka bir doktora görünmek istiyorum.

idrardan cybh cinsel yolla bulaşan hastalıklar paneli yaptım 3500tl verdim fakat sanırım prostat sıvısından yapılması gerekiyormuş tekrar mı yapmam gerekir?
Ben doktor öneremem çünkü iyileşmiş biri bile değilim. Ayrıca doktorları sadece kullanıyorum. Prostat sıvısı al diyorum alıyor. Sıvıyı laba götürüyorum. İlaçları enfeksiyoncuya yazdırıyorum. Sağolsun Kadir abi ile istişare yaparakta tedavi oluyorum. Ben Zafer Oyman kötü veya gitme demedim. İyileştirdiği çok kişi de mevcut sitede. Ama kültür ve pcr’a karşı. Hasta olarak ben istiyorum masrafıda umrumda değil içim rahatlasın dememe rağmen yaptırmadı ben de başka doktora gitmeye başladım. Cam lam üzerinde lökosit bakan doktor bilmiyorum ama. Eğer bakteri işi biterse kendisine lökosit baktırmaya da gidebilirim son kez. Ya da sıvıyı aldırıp laba götürdüğünde rica edersen bakıyorlarmış öyle de yapabilirim bilmiyorum.
bende cinsel ilişki sonrası bu durum oluştu ve sanırım bakteriyel bir durum var kültür ve pcr nerede yaptırabilirim?