Kemer takamama

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Kemer takamama

Mesaj gönderen Falconn58 »

Arkadaşlar işyerinde mecbur pantolonun üstüne kemer takmak zorundayım ama kemer taktigim zaman sanki makata tipa takmış gibi oluyorum huzursuz oluyorum eve gelip eşorfman giyince rahatlama hissediyorum önceki sağlıklı zamanımda böyle sorunum yoktu başka benim gibi şikayeti olan varmı
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Kemer takamama

Mesaj gönderen Falconn58 »

Tecrübeli arkadaşlara söyle bir sorum olucak herkesin semptomu farklı oluyor genelde genel şikayeti makatta olan kimisinin peniste kimisinin testislerde kimisinde his kaybı kimisinde ereksiyon sorunu vs. sizce neden herkeste farklı semptom oluyor iltihain konumu ödemin konumundan dolayı mı
adanalı01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Kemer takamama

Mesaj gönderen adanalı01 »

Falconn58 yazdı: 13.04.2024 - 19:05 Tecrübeli arkadaşlara söyle bir sorum olucak herkesin semptomu farklı oluyor genelde genel şikayeti makatta olan kimisinin peniste kimisinin testislerde kimisinde his kaybı kimisinde ereksiyon sorunu vs. sizce neden herkeste farklı semptom oluyor iltihain konumu ödemin konumundan dolayı mı
Pelvik kaslar bu organları tamamen sardığı için kastaki ağrı farklı organlara vuruyor diye tahmin ediyorum, idrar hissi bile bundan dolayı bence. Mesane, prostat, penis, anüs tamamen pelvik kas grupları ile sarılmış durumda. Bu kaslardaki herhangi bir noktada kasılma durumunda ağrı farklı organlara yansıyor olarak yorumladım ben. Tabi bu benim kendi çıkarımım belkide durum çok farklıdır. Detaylı bilen abiler kardeşler yazarsa sevinirim öğrenmiş oluruz.