Biofeedback

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Vatanevladi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Biofeedback

Mesaj gönderen Vatanevladi »

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun öncelikle.İstanbulda biofeedback kullanan bir fizyoterapist tanıyor musunuz?.Eğer içinizde bilen varsa lütfen cevap versin.Teşekkür ederim.
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Biofeedback

Mesaj gönderen Çapulcu »

Biofeedback deniz derya bir kavram. Tens / Ems den Eswt ye, pelvik taban stimulasyon koltuğu ,kas içi uyaranlara kadar biofeedback kavramı içindedir. Siz hangi uygulamayı istiyorsunuz.
Vatanevladi

Çapulcu yazdı: 28.03.2024 - 11:58 Biofeedback deniz derya bir kavram. Tens / Ems den Eswt ye, pelvik taban stimulasyon koltuğu ,kas içi uyaranlara kadar biofeedback kavramı içindedir. Siz hangi uygulamayı istiyorsunuz.
Pelvik kaslarımda gerginlik hissediyorum kendim başladım gevşetme hareketlerine ama bunun ölçümünü istiyorum profesyonel birisiyle hareket etmek istiyorum bildiğiniz var mı?
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Vatanevladi yazdı: 28.03.2024 - 12:19
Çapulcu yazdı: 28.03.2024 - 11:58 Biofeedback deniz derya bir kavram. Tens / Ems den Eswt ye, pelvik taban stimulasyon koltuğu ,kas içi uyaranlara kadar biofeedback kavramı içindedir. Siz hangi uygulamayı istiyorsunuz.
Pelvik kaslarımda gerginlik hissediyorum kendim başladım gevşetme hareketlerine ama bunun ölçümünü istiyorum profesyonel birisiyle hareket etmek istiyorum bildiğiniz var mı?
Ankara'da fizyoterapist Yasemin İrkilata var.Bu işin uzmanı olduğu belli ve Biofeedback'ten yararlanıyor.Yine Ümit Erkut'u biliyorum o da Yasemin İrkilata gibi bu işin öncülerinden.Bir de Eskişehir'de Eren Durak'tan memnun kalanlar vardı bildiğim ama özellikle ilk ikisi bu işin daha piri gibi duruyorlar.
Vatanevladi

Abdullahergn yazdı: 29.03.2024 - 10:29
Vatanevladi yazdı: 28.03.2024 - 12:19
Ankara'da fizyoterapist Yasemin İrkilata var.Bu işin uzmanı olduğu belli ve Biofeedback'ten yararlanıyor.Yine Ümit Erkut'u biliyorum o da Yasemin İrkilata gibi bu işin öncülerinden.Bir de Eskişehir'de Eren Durak'tan memnun kalanlar vardı bildiğim ama özellikle ilk ikisi bu işin daha piri gibi duruyorlar.
Ümit erkuta nasıl ulaşacağız?.İnternette ulaşım bilgileri yazmıyor bilen varsa lütfen aydınlatsın arkadaşlar