Epididimit ve prostatitin aşırı pahalı hastalıklar olması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Epididimit ve prostatitin aşırı pahalı hastalıklar olması

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Arkadaş en basitinden prostattan sıvı aldırsan doktor randevusu vs 3-4 k patlıyor laba gitsen testlere ğcr kültür vs yine 3-4 k bayılıyorsun bunu aza indirgemenin bir yolu yok mudur çok önemli bir başlık olduğunu düşünşyorum görüşleriniz nelerdir
Falconn58

Re: Epididimit ve prostatitin aşırı pahalı hastalıklar olması

Mesaj gönderen Falconn58 »

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bulduğun şehirde üniversite hastanesi veya eğitim araştirma varsa ordan sıvı alip kültüre verebilirler ben öyle yaptım ama kendim üstüne basa basa doktora prostattan kültür yapmak istiyorum dedim öyle yaptı sende şansini dene hayır falan dersede cimere yaz anasını satayım genel cerrahi doktorlarının hayatı rektal tuşe yapmakla geçiyor bazı urologlar yerinden bile kalkmıyor yapalari lazım abi
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Falconn58 yazdı: 23.03.2024 - 23:07 Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bulduğun şehirde üniversite hastanesi veya eğitim araştirma varsa ordan sıvı alip kültüre verebilirler ben öyle yaptım ama kendim üstüne basa basa doktora prostattan kültür yapmak istiyorum dedim öyle yaptı sende şansini dene hayır falan dersede cimere yaz anasını satayım genel cerrahi doktorlarının hayatı rektal tuşe yapmakla geçiyor bazı urologlar yerinden bile kalkmıyor yapalari lazım abi
Bu zaten çok enteresan bir durum.Üroloji kadar vasıfsız olduğumuz tıbbi bir alan henüz görmedim.Sadece kp için demiyorum,prostat kanseri şüphesinde dahi rektal tuşe yapmaktan imtina ediyorlar.Halbuki daha yeni izlediğim videoda bir doktor,kanser tespitinde bizim için en önemli veri rektal tuşe diyordu.
Trtr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Trtr »

Uzun zamandır 4-5 yıl kadar ara ara idrar yolu yanması oluyor çok kez üroloji doktoruna muayene oldum her gittiğim doktor idrar tahlili ve idrar kültürü istiyor ve bu tahliller hep temiz çıkıyor sonrasında antibiyotik yazıp gönderiyorlar bir dünya farklı farklı o kadar antibiyotik kullanmama rağmen geçmiyor geçmiş gibi oluyor tekrar başa sarıyor sürekli yanma olmuyor ara ara oluyor sık sık idrar a çıkıyorum günde 8-10 kez gece uyurken rahatsız etmiyor uykudan kaldırmıyor prostat olabilir mi acaba 25 yaşındayım hemen hemen 5 yıldır böyle yarın şehir hastanesine üroloji poliklinike muayene olacam prostat olabilir mi bu arada bekarım
Yeni konu başlık açmak istedim lakin nasıl açılıyor bilmiyorum bulamadım
Gargi

Mesaj gönderen Gargi »

Trtr yazdı: 24.03.2024 - 23:37 Uzun zamandır 4-5 yıl kadar ara ara idrar yolu yanması oluyor çok kez üroloji doktoruna muayene oldum her gittiğim doktor idrar tahlili ve idrar kültürü istiyor ve bu tahliller hep temiz çıkıyor sonrasında antibiyotik yazıp gönderiyorlar bir dünya farklı farklı o kadar antibiyotik kullanmama rağmen geçmiyor geçmiş gibi oluyor tekrar başa sarıyor sürekli yanma olmuyor ara ara oluyor sık sık idrar a çıkıyorum günde 8-10 kez gece uyurken rahatsız etmiyor uykudan kaldırmıyor prostat olabilir mi acaba 25 yaşındayım hemen hemen 5 yıldır böyle yarın şehir hastanesine üroloji poliklinike muayene olacam prostat olabilir mi bu arada bekarım
Yeni konu başlık açmak istedim lakin nasıl açılıyor bilmiyorum bulamadım
Selam prostat olabilir miyim dersen ultrason çekerler kaç cc bakarlar gönderirler. "Prostatit" olarak sormalısın.
Trtr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Trtr »

Başlık nereden nasıl açılıyor yeni konu