Bel soğukluğu mu yoksa Prostatit mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Bel soğukluğu mu yoksa Prostatit mi?

Mesaj gönderen kadir »

As, kronik bakteriyel prostatitte antibioterapi sonrası enfeksiyonel bulgular negatife evrildikten sonrada semptomlar bir süre devam edebilir inflamasyon,şişlik yada doku hasarı nedeniyle..inflamasyon süreci ile enfeksiyonel süreç birbirinden farklı süreçler, tabi öncelikle enfeksiyonel bir durumunuzun kalmadığından emin olmanız gerek.
psikolojiksorun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen psikolojiksorun »

kadir yazdı: 28.03.2024 - 10:23 As, kronik bakteriyel prostatitte antibioterapi sonrası enfeksiyonel bulgular negatife evrildikten sonrada semptomlar bir süre devam edebilir inflamasyon,şişlik yada doku hasarı nedeniyle..inflamasyon süreci ile enfeksiyonel süreç birbirinden farklı süreçler, tabi öncelikle enfeksiyonel bir durumunuzun kalmadığından emin olmanız gerek.
Abi benim durumum prostatit mi yoksa enfeksiyon mu belli değil ama. hastalık başlangıcında 2 haftalık süreçte 5-6 olan lökosit 1-2 ye düştü idrar testinde. Yani ben anlamadım, prostatit miyim yoksa sadece idrar yolu enfeksiyonu mu geçirdim ve idrar yolu enfeksiyonun da bu süreç normal mi acaba
psikolojiksorun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen psikolojiksorun »

psikolojiksorun yazdı: 28.03.2024 - 16:31
kadir yazdı: 28.03.2024 - 10:23 As, kronik bakteriyel prostatitte antibioterapi sonrası enfeksiyonel bulgular negatife evrildikten sonrada semptomlar bir süre devam edebilir inflamasyon,şişlik yada doku hasarı nedeniyle..inflamasyon süreci ile enfeksiyonel süreç birbirinden farklı süreçler, tabi öncelikle enfeksiyonel bir durumunuzun kalmadığından emin olmanız gerek.
Abi benim durumum prostatit mi yoksa enfeksiyon mu belli değil ama. hastalık başlangıcında 2 haftalık süreçte 5-6 olan lökosit 1-2 ye düştü idrar testinde. Yani ben anlamadım, prostatit miyim yoksa sadece idrar yolu enfeksiyonu mu geçirdim ve idrar yolu enfeksiyonun da bu süreç normal mi acaba
@kadir

hocam bu arada az önce (1 haftadır neredeyse yapmıyorum) mastürbasyon yaptım, sırf herhangi bir bozukluk var mı görmek için. menilerin bazıları jöle kıvamında, boşalırken de penis ucu, deliğinde sanki batma yanma gibi bir hissiyat vardı. ben anlayamıyorum 3 haftadır eğer enfeksiyonsa geçmez mi? prostatit mi olduk acaba anlayamadım ben bu işi. kafayı yiyeceğim..