İstanbul Fizyoterapist Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ozgurr89

İstanbul Fizyoterapist Tavsiyesi

Mesaj gönderen ozgurr89 »

Anadolu yakasında bildiğiniz iyi bir fizyoterapist var mı pelvik kas rehabilitasyonu için?
ozgurr89

Re: İstanbul Fizyoterapist Tavsiyesi

Mesaj gönderen ozgurr89 »

Bildiginiz bir fizyocu yok mu arkadaslar
franco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen franco »

evet pelvik taban veya pudental için iyi bir fizyoterapist önerisi lütfen arkadaşlar ?
Asede123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Asede123 »

Ben anadolu yakasında gidiyorum çok faydasını gördüm o yüzden yazıyorum reklam olmaz heralde size de faydası olur umarım
Bana sağladı faydalar şöyle
Gece idrara kalkmam bitti hiç kalkmıyorum su içsem bile
Ani idrar sıkışması olmuyor artık önceden durduk yere biranda idrarım ucundaymış gibi oluyordu artık mesanemde hissediyorum hiç sıkışmıyorum
İdrara günde 2 3 kere çıkıyorum baya azaldı
Cinselliğimde iyileşmeler oldu
Penis ucundaki soğukluk artık yok erekte olduğuöda penis sıcacık oluyor artık(kanlanma arttığı için) aldığım haz arttı
Büyük tuvalete kabız olmadığım halde çok ıkınmam gerekiyordu artık neredeyse hiç ıkınmıyorum prostat için çok iyi birşey
Ben 4. Seanstayım ve baya fayda gördüm 6 ila 10 seans arası yapıyor kişiden kişiye göre değişiyor ve baya uygun
Pelvik kaslarına baktırmak isteyen muayene olabilir ben öneriyorum
İnstagramı uzmfztuncugrasız
Umarım fayda görürsünüz bende ilerleyen seanslarda başka ilerleme olursa buraya yazarım
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Asede123 yazdı: 12.03.2024 - 01:21 Ben anadolu yakasında gidiyorum çok faydasını gördüm o yüzden yazıyorum reklam olmaz heralde size de faydası olur umarım
Bana sağladı faydalar şöyle
Gece idrara kalkmam bitti hiç kalkmıyorum su içsem bile
Ani idrar sıkışması olmuyor artık önceden durduk yere biranda idrarım ucundaymış gibi oluyordu artık mesanemde hissediyorum hiç sıkışmıyorum
İdrara günde 2 3 kere çıkıyorum baya azaldı
Cinselliğimde iyileşmeler oldu
Penis ucundaki soğukluk artık yok erekte olduğuöda penis sıcacık oluyor artık(kanlanma arttığı için) aldığım haz arttı
Büyük tuvalete kabız olmadığım halde çok ıkınmam gerekiyordu artık neredeyse hiç ıkınmıyorum prostat için çok iyi birşey
Ben 4. Seanstayım ve baya fayda gördüm 6 ila 10 seans arası yapıyor kişiden kişiye göre değişiyor ve baya uygun
Pelvik kaslarına baktırmak isteyen muayene olabilir ben öneriyorum
İnstagramı uzmfztuncugrasız
Umarım fayda görürsünüz bende ilerleyen seanslarda başka ilerleme olursa buraya yazarım

Öncelikle geçmiş olsun, seans ücreti nedir hocam bilgi verebilir misiniz
Asede123

Bilgi için kendisine yazsanız daha iyi olur bana içerden masaj (tuşe ile) yapıyor birde kuru iğneleme yapıyor gergin kasları uyararak yumuşamasını sağlıyor
Bu işlemlere seans başı 750 veriyorum aylık 3 bin yapıyor
Tabi muayene olup size nasıl bi işlem yapıcak bakması ona göre fiyat vermesi gerekir o yüzden kendisine yazsanız daha iyi olur
Asede123

Bu arada önceliğiniz prostat olsun prostatta lokosit varken veya bakteri varken gitmek boşuna olur çünkü orada iltihap veya bakteri varsa tekrar kaslarınız kasılacaktır fizyoterapi sonra ki işlem bence ben 4 aydır 0 lokosit olduğum için gittim bence en az 3 ay lokositi stabil tutup bakteri varsa onları temizleyip kadir abinin tavsiyelerine uyun 3 ay stabil kaldıktan sonra gitmek mantıklı olan yoksa tekrar kasılacaktır
Ronaldogeldi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Merhaba ara sira sinir ereksiyon kaybim oluyor avrupa yakasinda onericeginiz var mi acaba? Onun disinda agrim sizim yok