Hastalıkla beraber Saç dökülmesi olan var mı Finasterid kullanan oldu mu

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Hastalıkla beraber Saç dökülmesi olan var mı Finasterid kullanan oldu mu

Mesaj gönderen Eyup »

Son birkaç gündür fazlaca konu açtığım için şimdiden özür dilerim Saç dökülmesi sorunumda bu problemlerle eşdeğer şiddetle ilerledi. Şimdi merak ediyorum arnızda aynı zamanda saç dökülme problemi olan var mı birde saç ekimi konusunda alanımda çok iyi bir doktor ekim için 6ay bir ilaç kullanmamı tavsiye etti asıl soru şu Finasterid kullanan var mı bu ilaç testestron hormonunu baskılıyor sanırım önemli yan etkileride varmış flomaks yerine bunu kullanabilirmiyim bilemedim kullanan oldu mu acaba bu ilacı?
Ahmet92
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Hastalıkla beraber Saç dökülmesi olan var mı Finasterid kullanan oldu mu

Mesaj gönderen Ahmet92 »

O ilac cok tehlikeli kalp ritminde bozukluk falan yapiyor eger istiyorsan bende sac ektiricem doktoruma iki arkadasim ektirdi bi gorus derim finasterid kullanma Allah korusun kac kere kalp krizi riski atlattim.
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Hastalıkla beraber Saç dökülmesi olan var mı Finasterid kullanan oldu mu

Mesaj gönderen Eyup »

Teşekkür ederim uyarın için peki yanlış anlama doktoru özelden bana mesaj atarsan sevinirim reklam olmasın sen ne için kullandın ilacı prostat için ne gibi faydasını gördün
Saç dökülmesi için fayda göstersiği söylemiyor aynı zamanda prostatımızda olduğu için acaba herkeste aynı yan etkiyi yaparmı birde kardeş gerçekten çok ciddi yan etkileri var ilacın şöyle bir araştırınca ama buna rağmen insanlar kullanıyor anlayabilmiş değilim