Sadece ağrı ve titreme var prostatit miyim ? Kadirabii merhaba

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Enes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Sadece ağrı ve titreme var prostatit miyim ? Kadirabii merhaba

Mesaj gönderen Enes »

Öncelikle Herkese merhabalar çok geçmiş olsun. 1 senedir doktor doktor geziyorum tip 1 diabet hastasıyım yaklaşık 1 senedir ani durdukyere şeker yükselmelerim oluyordu ve de bunun haricinde penisde ağrılar nüksetmeye başladı ve daha sonrasında penis içinde titremelerde başladı zaman zaman ereksiyon problemleride nüksetti doktorlara gittiğimde psikolojik diyip ilgilenmeden gönderdiler çok sıkıntılar yaşadım kendimi ifade bile edemiyordum deli muamelesi gördüm resmen. Daha sonrasında üçüncü kez gittiğim doktor prostatit olabilirsin dedi cipro xatral verdi kullandım ama doktora ağrılarımın hiç azalmadığını söyledim. Doktor beyde o zaman prostatit değilsin dedi 😄 Neyse daha sonrasında bir grip rahatsızlığı geçirdim augmentin kullandım bunun için ve ağrılarımın geçtiğini ereksiyonun eskisi gibi olduğunu farkettim iyice enfeksiyon şüphelerim artmaya başladı zaten şeker yükselmelerimde enfeksiyon olduğuna alamet duruyor. Sonra başka doktora gittim oda prostat mr verdi.mr sonucunda prostatit? Soru işareti yazıyordu doktor prostatit olabilirsin dedi şiddetlenince antibiyotik iç dedi güldü gönderdi. Bu doktorlar neden böyle bilmiyorum 😥 SONUÇ OLARAK PENİSDE TİTREMELER DEVAM EDİYOR PENİS İÇİNDE AĞRI VAR PENİS BAŞINDA KIZARMALAR VE DÖKÜNTÜLER YENİ ÇIKTI İDRARDANYANMA TARZINDA ŞEYLER OLMADI HİÇBİR ZAMAN ZORLANMA FALAN BİLMIYORUM AKLIM ÇOK KARIŞIK ŞUANDA BİR ANTİBİYOTİK İÇIYORUM İÇMEMELİMİYİM YARDIMCI OLUM(6 sene öncede sol varikosel teşhisi konmuştu)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sadece ağrı ve titreme var prostatit miyim ? Kadirabii merhaba

Mesaj gönderen kadir »

Merhaba kardeşim, Prostatit tanı ve tedavisi için bazı tahlil ve incelemeler var bunları yaptırmadan antibiyotik kullanırsan hastalığı çıkmaza sokarsın.
Öncelikle bu tahlilleri yaptirman gerekir.
Enes

Mesaj gönderen Enes »

Cevabınız için teşekkürler hangi tahlilleri yaptırmam gerekiyorsa derhal yaptırayım tam idrarda birşey çıkmadı akıntı denediler çıkmadı kanda çıkmadı elimde şuan sadece prostat mr'ı var ondada prostatit? Soru işareti mevcut kesin değil ne yapmamı önerirsiniz. Ve de sizce bu belirtiler prostatit gibi mi psikolojimde bozulmak üzere gerçekten evlilik aşamasındayım
Enes

Mesaj gönderen Enes »

Forumları okudum ama benim belirtilerime benzemiyor sanki bende idrarda zorlanma, yanma , kanlı idrar tarzı şeyler mevcut değil. penisde titreme içinde ağrı ayrıyaten zaman ereksiyon halindeyken penis geriliyormuş gibide olmuştu
Zodiac
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Zodiac »

Benim de penisde titreme ile başlamıştı 5 sene önce.gun içinde eğilince penis titrerdi.inisler çıkışlar oldu tabi herkesde farklı seyrediyor bu hastalık.prostat sivisindan lökosit sayımı ve kültür yaptırırsanız net teşhis alabilirsiniz geçmiş olsun.
Enes

Mesaj gönderen Enes »

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için mutlaka yaptıracağım sizin hastalığınız ne durumda şuan
Zodiac
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Zodiac »

Zamanla ereksiyon sorunlarım olmaya başladı inişli çıkışlı hep.ama bu sende de olacak diye bir şey yok.Duzen lab da iki bakteri uredi.antibiyogram sonrası duyarlı antilerden enfeksiyon doktoruma yazdirdim.3 gün oldu başlayalı hafif hafif duzelmeler başladı.Duzenli kullanıyorum.benim kuyruk sokumu ve pelvik ağrım da vardı ve iki gündür azalmaya başladı.tamamen bu ağrılar gecmesede azalması bile çok iyi benim için.idrar ilk çıkışı biraz zor olsada akımı eskisinden iyi.iki gündür yüzüm guluyor diyebilirim.
Enes

Mesaj gönderen Enes »

Allahım sizlere şifa versin . Sanırım zor bir hastalık olacak benim içinde tamamen kurtulma ihtimali beni ayakta tutuyor.Çünkü kurtulanlar varmış.
Enes

Mesaj gönderen Enes »

Merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum kılavuz olabilecek var mı? İlk olarak ne yapmalıyım bilemiyorum. Prostat sıvısı almalı ve kültürmü baktırmalıyım sivasda yaşıyorum bu işleri burda yaptırmam zor olur mu? Ankaraya mı gitmeliyim?