Hard flaccide çözüm bulan oldu mu?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hard flaccide çözüm bulan oldu mu?

Mesaj gönderen Erkan987 »

Kadir abi ve değerli forum üyeleri öncelikle hepinize Allahtan şifa ve sağlıklı bir ömür niyaz ediyorum. Foruma ilk kaydım 2021 yılına ait. İlk aylarda çok sıkıntı çekmiş olsamda zamanla bana hayatı zindan eden problemlerimin çoğu ortadan kalktı. Hüseyin seçgine aldığım randevu sonucunda lökosit 0 geldi. Prostatit olmadığımı sorunun başka bir problemden kaynaklandığını söyleyen hoca başka bir güne randevu verdi bende yavaş yavaş iyilesme belirtileri gördüķçe tekrar gitmeye gerek duymadım. Hastalıktan önce cinsel bir geçmişim yoktu. Semptomların sebebini tramvatik masturbasyona bağlıyorum. 2 seneden beri bende geçmeyen problemler idrardan sonra damlama, penisin ara ara kum saati şeklini alması, genelde inik halinin salık ve olması gerekenden daha uzun olması bazen normal durup kök kısmının katılaşması içe çekilme problemi vardı eskiden o düzledi. Bunların haricinde ereksiyonun bazen yeterli kalitede olmaması. Penis başının yeteri kadar sertleşmemesi, penisin alt kök kısmın boğumlanmış şekilde durması bu ve bunun gibi problemleri olan arkadaşlar ne tür tedaviler aldınız? Hangi semptomları düzeltebildiniz?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Hard flaccide çözüm bulan oldu mu?

Mesaj gönderen kadir »

Erkan987 yazdı: 18.01.2024 - 21:34 Kadir abi ve değerli forum üyeleri öncelikle hepinize Allahtan şifa ve sağlıklı bir ömür niyaz ediyorum. Foruma ilk kaydım 2021 yılına ait. İlk aylarda çok sıkıntı çekmiş olsamda zamanla bana hayatı zindan eden problemlerimin çoğu ortadan kalktı. Hüseyin seçgine aldığım randevu sonucunda lökosit 0 geldi. Prostatit olmadığımı sorunun başka bir problemden kaynaklandığını söyleyen hoca başka bir güne randevu verdi bende yavaş yavaş iyilesme belirtileri gördüķçe tekrar gitmeye gerek duymadım. Hastalıktan önce cinsel bir geçmişim yoktu. Semptomların sebebini tramvatik masturbasyona bağlıyorum. 2 seneden beri bende geçmeyen problemler idrardan sonra damlama, penisin ara ara kum saati şeklini alması, genelde inik halinin salık ve olması gerekenden daha uzun olması bazen normal durup kök kısmının katılaşması içe çekilme problemi vardı eskiden o düzledi. Bunların haricinde ereksiyonun bazen yeterli kalitede olmaması. Penis başının yeteri kadar sertleşmemesi, penisin alt kök kısmın boğumlanmış şekilde durması bu ve bunun gibi problemleri olan arkadaşlar ne tür tedaviler aldınız? Hangi semptomları düzeltebildiniz?
Hardflaccid'in sebebi inflamasyondan dolayı oluşan penil arteriyel sorundur. Peniste gerektiği gibi kan sirkülasyonu oluşmadığı için hardflaccid semptomu bazı hastalarda görülmektedir.
İnflamatuar süreç tedavisini uygulamanızi öneririm.
Ancak, öncelikle enfeksiyonel bulgularınız varsa bunların eradikasyonunu saglamalısıniz.
Erkan987

kadir yazdı: 18.01.2024 - 21:59
Erkan987 yazdı: 18.01.2024 - 21:34 Kadir abi ve değerli forum üyeleri öncelikle hepinize Allahtan şifa ve sağlıklı bir ömür niyaz ediyorum. Foruma ilk kaydım 2021 yılına ait. İlk aylarda çok sıkıntı çekmiş olsamda zamanla bana hayatı zindan eden problemlerimin çoğu ortadan kalktı. Hüseyin seçgine aldığım randevu sonucunda lökosit 0 geldi. Prostatit olmadığımı sorunun başka bir problemden kaynaklandığını söyleyen hoca başka bir güne randevu verdi bende yavaş yavaş iyilesme belirtileri gördüķçe tekrar gitmeye gerek duymadım. Hastalıktan önce cinsel bir geçmişim yoktu. Semptomların sebebini tramvatik masturbasyona bağlıyorum. 2 seneden beri bende geçmeyen problemler idrardan sonra damlama, penisin ara ara kum saati şeklini alması, genelde inik halinin salık ve olması gerekenden daha uzun olması bazen normal durup kök kısmının katılaşması içe çekilme problemi vardı eskiden o düzledi. Bunların haricinde ereksiyonun bazen yeterli kalitede olmaması. Penis başının yeteri kadar sertleşmemesi, penisin alt kök kısmın boğumlanmış şekilde durması bu ve bunun gibi problemleri olan arkadaşlar ne tür tedaviler aldınız? Hangi semptomları düzeltebildiniz?
Hardflaccid'in sebebi inflamasyondan dolayı oluşan penil arteriyel sorundur. Peniste gerektiği gibi kan sirkülasyonu oluşmadığı için hardflaccid semptomu bazı hastalarda görülmektedir.
İnflamatuar süreç tedavisini uygulamanızi öneririm.
Ancak, öncelikle enfeksiyonel bulgularınız varsa bunların eradikasyonunu saglamalısıniz.
Abi bende bugüne kadar ağam şaham can acıtan seviyede bir ağrı olmadı. İdrarda yanma falan yaşamadım. Rektal tuşe de Lökosit 0 çıktı. Cinsel geçmişimde yoktu. Yani tüm bunları hesaba katarsak prostatit olma durumum zor gözükmüyor mu? Sık idrar sürekli idrar hissi vardı hastalığın ilk aylarında düzeldi. Şimdi bu hard flaccid durumunu yaşıyorum. Sorun kaslarla alakalı olduğu için prostatta etkileniyor olmasın yoksa sana göre prostatta bir problem var bu da diğer kas gruplarını mı etkiliyor. Son olarak abi yaptığım bu zorlu mastlar sonucunda ejakülasyon esnasında prostatı harekete geçirebiliyorum. Döl çıkışı olmadan boşalma hissi yaşayabiliyorum. Her zaman olmuyor bu durum ama mast yaparken tam meni geleceği zaman durursam veya penisi sıkarsam döl çıkışı olmadan boşalma hazzı alıyorum. Yani 1 boşalmada 2 kez boşalma hissi yaşayabiliyorum. Bunu neden yaşıyor olabilirim? Ya da bu durum prostatta nasıl bir problem olduğunu kanıtlar nitelikte bilgin varsa açıklayabilir misin abi? Şimdiden teşekkürler Allah razı olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ejekülasyonu erteleyip meniyi geri göndermeniz prostat reflüsüne sebep olur.Çesitli bakterilerle dolu olan Üretraya kadar gelip tekrar prostata doğru geri giden meni prostatta iltihaba sebep olabilir. Bu durum sfinkter kası spazmı yaşamanizada sebep olabilir. Bu alışkanlıktan vaz geçmeniz gerekir.
Erkan987

kadir yazdı: 19.01.2024 - 22:53 Ejekülasyonu erteleyip meniyi geri göndermeniz prostat reflüsüne sebep olur.Çesitli bakterilerle dolu olan Üretraya kadar gelip tekrar prostata doğru geri giden meni prostatta iltihaba sebep olabilir. Bu durum sfinkter kası spazmı yaşamanizada sebep olabilir. Bu alışkanlıktan vaz geçmeniz gerekir.
Peki abi bu durumlar bende gerçekleşseydi yani prostatımda bir bakteri olsaydı lökositin en azından 0 dan farklı bir değerde çıkmasi gerekmiyor muydu? Prostat bakteri bulaşı olmadan inflamasyona uğrayabilir mi bendeki durum tam olarak bu olabilir mi? Bu alışkanlığımı uzun süredir yapmıyorum. Şimdi bana nasıl bir tedavi önerirsin? Şuanda bende olan problemler peniste oluşan garip hallerin dışında idrardan sonra damlama ağrı sızı yanma yok herhangi bir antibiyotik tedavisi almadım 2 yıldır foruma üyeyim. Inflamasyon odaklı mı gitmeliyim yoksa lökosit çıkmasa dahi bakteri üreyebilir mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Erkan987 yazdı: 19.01.2024 - 23:29
kadir yazdı: 19.01.2024 - 22:53 Ejekülasyonu erteleyip meniyi geri göndermeniz prostat reflüsüne sebep olur.Çesitli bakterilerle dolu olan Üretraya kadar gelip tekrar prostata doğru geri giden meni prostatta iltihaba sebep olabilir. Bu durum sfinkter kası spazmı yaşamanizada sebep olabilir. Bu alışkanlıktan vaz geçmeniz gerekir.
Peki abi bu durumlar bende gerçekleşseydi yani prostatımda bir bakteri olsaydı lökositin en azından 0 dan farklı bir değerde çıkmasi gerekmiyor muydu? Prostat bakteri bulaşı olmadan inflamasyona uğrayabilir mi bendeki durum tam olarak bu olabilir mi? Bu alışkanlığımı uzun süredir yapmıyorum. Şimdi bana nasıl bir tedavi önerirsin? Şuanda bende olan problemler peniste oluşan garip hallerin dışında idrardan sonra damlama ağrı sızı yanma yok herhangi bir antibiyotik tedavisi almadım 2 yıldır foruma üyeyim. Inflamasyon odaklı mı gitmeliyim yoksa lökosit çıkmasa dahi bakteri üreyebilir mi?
Lökosit sıfır ise kategori III A nonbakteriyel inflamatuar prostatitsindir...bu durumda antibiyotik önerilmez. İnflamatuar süreç tedavisi uygulaman gerekir kardeşim.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kesinlikle dogru abi. Birçok insan zaten bunun yüzünden tekrar tekrar hasta oluyor.
Erkan987

kadir yazdı: 19.01.2024 - 23:34
Erkan987 yazdı: 19.01.2024 - 23:29
Lökosit sıfır ise kategori III A nonbakteriyel inflamatuar prostatitsindir...bu durumda antibiyotik önerilmez. İnflamatuar süreç tedavisi uygulaman gerekir kardeşim.
Eyvallah abi dediğin gibi inflamatuar tedaviye başlamayı düşünüyorum. Senin bu konu hakkında uzun uzun yazdığın bir başlık vardı bulamadım. Bilen arkadaşlar linkini bırakabilir mi?
Alihan06

Mesaj gönderen Alihan06 »