Moral bulmak icin yaziyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alper1993
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Moral bulmak icin yaziyorum

Mesaj gönderen alper1993 »

GURKO28 yazdı: 21.01.2024 - 20:08 Merhaba;
2022 kışında bir termal otel sonrası başladı semptomlar. Ayrıca o hafta çok stresli bir olay yaşamıştım. Stresin direk etkili olduğunu düşünüyorum.
İlk olarak enfeksiyon falan diye doktorlar antibiyotik verdide verdi. Ama sürekli arttı. Bir ara geçer gibi oldu ama bir deniz sonrası daha şiddetli geri döndü. Devlet özel derken paramızlada rezil olduk.
Hatta Bodrumda bir hastanede doktor karşıma oturdu nasihat etti ilaç bile vermedi. O anda doktorla çözemeyeceğimi anladım. Alternatif birşeyler ararken kafamda başka şeyler belirdi.

Dünya bu hastalığa ne diyordu. Araştırmaya başladım. Ve çıkardığım sonuçlar sanırım işe yaradı :)
Azeri iki doktorun tedavi yöntemlerinin ikisini de denedim. 10 gün kadar oldu. Şimdi yöntem ve tecrübelerimi sıralıyorum.

1- Her akşam karabaş otu, melissa, kereviz ve yakıotlu bir bitkisel çay yaptım 1 bardak içtim.
2- İki akşamda bir taze kereviz sapı, limon kabuğu ,elma sirkesi katı meyve sıkacağı veya blenderla çekip suyunu içtim.
3- Her akşam 15 dk sirkeli sıcak su yapıp oturdum.
4- Her gün penis ucu ve çevresine teramisin krem uyguladım.
Bunları yapmaya başlayalı 3 gün olmuştu ki sosyal medyada kronik prostatit yazınca iki ayrı doktor çıktı ve anlattıklarını dinledim.
Yukarı da anlattıklarıma ek olarak doktorun dediği iki takviyeyi aktardan aldım. Bunlar saw palmetto ve propolis.

saw palmetto yani cüce palmiye bitkisinin aktarda satılan kabak çekirdeği tozu ve içinde çinko bulunan formunu aldım. aynı şekilde propolisinde güvenilir orjinal bir formu.

ilk gün sabah akşam birer tablet cüce palmiye
günde 3 defa olacak şekilde 7 şer damla propolis içtim.
Ve o kadar çok iyi yorum vardı ki inanarak yaptım.

1.Sabah uyandığımda ağrılar içinde tuvalate koşmam gereken ben hiçbirşey hissetmeyerek ve gece tuvalete kalkmayarak uyandım. Tuvalete gidip idararımı yaptığımda asıl şok.
İdrarımın içinde beyaz kesik kesik iltihaplar.
Uygulamalara aynı gün devam ettim.
2. Gün uyandığımda yine rahattım ve bu kez idrarımı yaptığımda idararın içinde sperm görüntüsünde sümüksü iltihap.

10 gündür kullanıma devam ediyorum. 3 ay kadar yeterli oluyormuş.
1,5 yılın ardından ilk kez bişeyler içince tuvalete koşmuyorum. Dışarda saatler geçirip evde tuvaleti bekleyebiliyorum.
Ben tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Sadece tek bir tavsiyem var. Lütfen bu uygulamaları yaparken iyileşeceğim deyin. Kendinize hastalık fısıldamayı bırakın. İyileşiyorum deyin. Semptomlar geçsede dikkat etmeye devam edin. Ve iki bacak aranızı sürekli steril tutarak işe başlayın. :arrow:

Hocam geçmiş olsun saw palmetto ve propolis olarak ne kullandınız ?
Sabahyildizi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: Moral bulmak icin yaziyorum

Mesaj gönderen Sabahyildizi »

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 18:59 Ben de iyileştim
2017 de 2 yılın ardından tanı konuldu, kocaman kalsifikasyon vardı (belkide hala var) 11 ay Zafer Hocaya her ay giderek tedavi oldum.
Bir yıl sonra nüks etti deneyimli olduğum için hemen doktora gittim ama busefer Huseyin Seçkin hocaya gittim pcr yaptı ve hatırlamıyorum ama galiba üroplazma bulmuştu. Iki kutu azitro ile tekrar iyileştim. Hiçbir semptom yaşamıyorum hastalığı tamamen unuttum.
Kadir abi duayendir bana en büyük yol gösterici onun ve forumdaki diğer güzel insanların deneyimleri olmuştur. Geçmiş olsun
Kalsifikasyon için Zafer hoca hangi tedaviyi uyguladı.