Prostatit Ve Levent Türk Hakkında.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit Ve Levent Türk Hakkında.

Mesaj gönderen Speaky »

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 senedir kronik prostatit hastasıyım. Forumda da adı geçen sözde levent hocaya hastalığım ilk zamanları prostatit penis sinirlerinde ve kavernozum yapılarında iltihap yapar mı diye sormuştum. Kendisi bana hayır asla kesinlikle öyle birşey mümkün değil gibi kesin olan sözler konuştu. Tabi daha sonrasında ben farklı hastalıklar düşünmeye başladım. Hani doktor diyip güveniyoruz ya bu çok büyük bir yanılgı.

Aradan uzun zaman geçti ve ben samsunda özel bir hastanede prostatit teşhisi aldım. Ve prof olan hocaya durumu anlattım. Adam resmen güldü. Prostatit sadece prostatı iltihaplandırmaz çevresindeki bütün sinir ağ yapılarını penise uzanan dalları her tarafa bu iltihabı yansıtır dedi. Kısacası arkadaşlar kesinlikle sizlere tavsiyem çok dikkat edin ve her söylenilene inanmayın.

Benim doktorum çok ilgili ve hastalığı tedavi ediyor. Su anda iyiyim açıkcası. Masaj yapmasını da öğrendim. Kültür vs kendim veriyorum.

Bu sözde doktor olan levent in sosyal medysda bir sayfası var oraya yazdım neden böyle bir şey söylediniz diye.

Ben sözümdeyim öyle birşey mümkün değil diyor. Ve beni engelledi. Şimdi açın okuyun onlarca milyonlarca amerikan prostat makalelerini bakın bakalım var mıymış yok mu.

Fazla uzaklara gitmenize gerek yok forumda zaten kadir abi paylaştı. Prostatit penis sinirlerinide iltihaplandırıyor ve sertleşme sorunu başlıyor. Neyse fazla uzatmadan demek istediğim kesinlikle ve kesinlikle bu ibarenin doğru kullanıldığı yer de tam olarak burası bu kendisini doktor zanneden kişilerden uzak durun.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Re: Prostatit Ve Levent Türk Hakkında.

Mesaj gönderen 159761 »

Peki çözüm ne imiş
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

159761 yazdı: 26.12.2023 - 14:44 Peki çözüm ne imiş
Çözüm bakteri nin tespiti eğer yoksa anti enflamatuar tedavidir.
159761
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

Sıkıntı da o değil mi zaten bakteriyi üretemiyorlar ben 9 sene önce bu rahatsızlığa yakalandım ve 2 sene çektim 7 sene sıfır semptom yaşadım 3 ay önce yine nüks etti bu hastalığın ağır geçirilen bir enfeksiyon sonrası tetiklendiğini düşünüyorum yüzde 80 üşütme yüzde 20 cinsel ilişki bence genel olarak cinsel bulaş olanların işi daha kolay bu hastalığı ürologların çözebileceğini düşünmüyorum bu işi enfeksiyon hastalıkları çözebilir onun içinde bakteriyi bulmak laızm maalesef çoğu lab bunu beceremiyor ben en son Zafer oymana kültür yaptırdım üreme yok ama idrar tahlilinde 6-7 lökosit 9 bakteri var prostat sıvısında 10-12 lökosit var ben Zafer hocaya daha önce de çok gitmiştim en az 10 kere o dönemde de lökosit 5-6 düşmüştü daha da düşmemişti bence sağlam bir lab ve sağlam bir enfeksiyon hastaları laızm bize ürologlarla olacak iş değil bu hocam
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Speaky yazdı: 26.12.2023 - 15:32
Hastalık çok karışık hastalık doktorlar görüş ayrılığında. Ben Hacettepede Prof Cenk Yücel Bilen gittim. Pelvik bölgedeki kas spazmı etrafında infilamasyon oluşturuyor diyor. Kas gevşemezse infilamasyon gitmez. Burda deneyimli arkadaşlar tam tersini söylüyor. Uluslararası bir forumu takip ediyorum. Tedavi şekillerinin bizinkilerle zerre alakası yok. Çoğu ürolojiye bile gitmiyor. Kafa karışiklığı had saffada.
159761
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

Çapulcu yazdı: 26.12.2023 - 15:58
Speaky yazdı: 26.12.2023 - 15:32
Hastalık çok karışık hastalık doktorlar görüş ayrılığında. Ben Hacettepede Prof Cenk Yücel Bilen gittim. Pelvik bölgedeki kas spazmı etrafında infilamasyon oluşturuyor diyor. Kas gevşemezse infilamasyon gitmez. Burda deneyimli arkadaşlar tam tersini söylüyor. Uluslararası bir forumu takip ediyorum. Tedavi şekillerinin bizinkilerle zerre alakası yok. Çoğu ürolojiye bile gitmiyor. Kafa karışiklığı had saffada.
Kısmen katılıyorum sana ama bir bakteri varlığı da söz konusu sanki bunu yok etmek laızm sanki önce ama dediğine de katılıyorum kaşlarımız tahriş olmuş durumda
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 16:47
Speaky yazdı: 26.12.2023 - 14:36 Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 senedir kronik prostatit hastasıyım. Forumda da adı geçen sözde levent hocaya hastalığım ilk zamanları prostatit penis sinirlerinde ve kavernozum yapılarında iltihap yapar mı diye sormuştum. Kendisi bana hayır asla kesinlikle öyle birşey mümkün değil gibi kesin olan sözler konuştu. Tabi daha sonrasında ben farklı hastalıklar düşünmeye başladım. Hani doktor diyip güveniyoruz ya bu çok büyük bir yanılgı.

Aradan uzun zaman geçti ve ben samsunda özel bir hastanede prostatit teşhisi aldım. Ve prof olan hocaya durumu anlattım. Adam resmen güldü. Prostatit sadece prostatı iltihaplandırmaz çevresindeki bütün sinir ağ yapılarını penise uzanan dalları her tarafa bu iltihabı yansıtır dedi. Kısacası arkadaşlar kesinlikle sizlere tavsiyem çok dikkat edin ve her söylenilene inanmayın.

Benim doktorum çok ilgili ve hastalığı tedavi ediyor. Su anda iyiyim açıkcası. Masaj yapmasını da öğrendim. Kültür vs kendim veriyorum.

Bu sözde doktor olan levent in sosyal medysda bir sayfası var oraya yazdım neden böyle bir şey söylediniz diye.

Ben sözümdeyim öyle birşey mümkün değil diyor. Ve beni engelledi. Şimdi açın okuyun onlarca milyonlarca amerikan prostat makalelerini bakın bakalım var mıymış yok mu.

Fazla uzaklara gitmenize gerek yok forumda zaten kadir abi paylaştı. Prostatit penis sinirlerinide iltihaplandırıyor ve sertleşme sorunu başlıyor. Neyse fazla uzatmadan demek istediğim kesinlikle ve kesinlikle bu ibarenin doğru kullanıldığı yer de tam olarak burası bu kendisini doktor zanneden kişilerden uzak durun.
Ben nasıl bir doktorum biraz daha detayli aciklarmisiniz lütfen?
Detaylı açıklamayı üstte 4 - 5 paragraf yaptım zaten herkez kendini bilir.
Urolog8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Urolog8 »

Başka bana diyeceklerin vardir
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 17:06 Başka bana diyeceklerin vardir
Yok yok onu dert etme sen buradaki hastalar görsün yeterli.
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

Arkadaşlar Levent hocanın bende prostatite yaklaşımından haz etmiyorum. Zira bir çok başlıkta da belirttim ve önerilerimi sundum. Ancak üroloji bir cerrahi branştır, prostatitten ibaret değildir.

Dolayısıyla hocanın doktorluğuna laf söylenmesi hoş değil. Levent hoca prostatit anlamında bana göre de yanlış bir yolda ancak belirttiğim gibi cerrahi bir branşın hocasını doktorluğuna laf edecek kadar eleştirmenin anlamı bence yok.

Speaky kardeşim ben seni anlıyorum, yaşadıklarında zor şeyler Allah hepimize sabır versin. Bu kavram doktorluk değil de sanki prostatite yaklaşım gibi daha çok. Sen ne dersin?
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

NonwovenII yazdı: 26.12.2023 - 17:20 Arkadaşlar Levent hocanın bende prostatite yaklaşımından haz etmiyorum. Zira bir çok başlıkta da belirttim ve önerilerimi sundum. Ancak üroloji bir cerrahi branştır, prostatitten ibaret değildir.

Dolayısıyla hocanın doktorluğuna laf söylenmesi hoş değil. Levent hoca prostatit anlamında bana göre de yanlış bir yolda ancak belirttiğim gibi cerrahi bir branşın hocasını doktorluğuna laf edecek kadar eleştirmenin anlamı bence yok.

Speaky kardeşim ben seni anlıyorum, yaşadıklarında zor şeyler Allah hepimize sabır versin. Bu kavram doktorluk değil de sanki prostatite yaklaşım gibi daha çok. Sen ne dersin?
Kardeşim işini hakkıyla yapan tüm doktorlara bizim saygımız vardır. Durduk yere de hiçbir doktoru canımız sıkıldı şöyle biraz karalayalım demiyoruz. Sadece levent diyorki prostatit penis damar duvarlarını iltihaplandırmaz. Sen böyle kesin bir şey konuşur isen hastayı yanıltırsın. Milyonlarca makale ve diğer doktorların bir çoğu penis damar duvarlarında da iltihap yapacağını söylüyor.

Şimdi soruyorum sana bu kişiyi eleştirmeyelim de kimi eleştirelim. Dahiliye uzmanlarını mı eleştirelim burada. Eğer bir yerde hata varsa kim makamı mevkisi ne olursa olsun biz hasta olarak fikir yürütme hakkına sahibiz. Bu kadar açık ve net.
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

Hayır güzel kardeşim sen yanlış anlıyorsun. Tabiki eleştirme konusunda özgürsün, eleştirebilirsin. Bende eleştirdim, eleştiriyorum. Tecrübelerini paylaşman herkes için çok kıymetli. Benim söylemek istediğim eleştirdiğimiz konu hocanın prostatit yaklaşımı. Seninde öyle.

Üroloji branşı birçok operasyonu ve tedaviyi kapsıyor. Mesane operasyonları, varikosel, epididimit, inmemiş testis, hidrosel vb.

Evet diyorum bana göre de prostatit anlamında başarısız bir yöntem. Ancak belkide bu yukarıdakilerden birinde gerçekten iyidir. Sonuçta 6 sene tıp okuyor, üstüne TUS gibi bir sınav kazanıp uzman oluyor ve cerrahi ünvan olan Opr.dr ünvanına sahip oluyor.

Benim hocanın emeğine saygım var. Prostatit konusunda kendini geliştirmeli, bakış açısını düzeltmeli.

Sen hastasın, mağdursun, hepimiz mağdur olduk Levent hoca veya farklı doktorlarca. Ancak biz prostatit tedavisi anlamında mağdur olduk.

Seninle aynı şeyi konuşuyoruz. Ben doktor eleştirilmesin demedim, doktorluğuna kadar gitmeyin demek istedim. İkisi farklı şeyler.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

NonwovenII yazdı: 26.12.2023 - 17:34 Hayır güzel kardeşim sen yanlış anlıyorsun. Tabiki eleştirme konusunda özgürsün, eleştirebilirsin. Bende eleştirdim, eleştiriyorum. Tecrübelerini paylaşman herkes için çok kıymetli. Benim söylemek istediğim eleştirdiğimiz konu hocanın prostatit yaklaşımı. Seninde öyle.

Üroloji branşı birçok operasyonu ve tedaviyi kapsıyor. Mesane operasyonları, varikosel, epididimit, inmemiş testis, hidrosel vb.

Evet diyorum bana göre de prostatit anlamında başarısız bir yöntem. Ancak belkide bu yukarıdakilerden birinde gerçekten iyidir. Sonuçta 6 sene tıp okuyor, üstüne TUS gibi bir sınav kazanıp uzman oluyor ve cerrahi ünvan olan Opr.dr ünvanına sahip oluyor.

Benim hocanın emeğine saygım var. Prostatit konusunda kendini geliştirmeli, bakış açısını düzeltmeli.

Sen hastasın, mağdursun, hepimiz mağdur olduk Levent hoca veya farklı doktorlarca. Ancak biz prostatit tedavisi anlamında mağdur olduk.

Seninle aynı şeyi konuşuyoruz. Ben doktor eleştirilmesin demedim, doktorluğuna kadar gitmeyin demek istedim. İkisi farklı şeyler.
Açıkcası ben bu doktorun prostatit haricinde hiçbir hastalıkta bu kadar iddialı konuşmadığını gördüm. Prostatit hastalığında da bu kadar iddiacı bir yaklaşım gösteren bir doktor olduğu için eleştirdim. Sonuç itibariyle görüyorsunuz ki bu forumda üyeliği var.

Doktor olmuşsan tüm alanlarda gerekli bilgiye sahip olmalısın zaten. Eğer prostatit de yetersiz bilgin varsa %90 bahsettiğin diğer hastalıklar da da çok üst düzey bir hizmet vereceğini zannetmiyorum. Kısacası dostum bizler hastasıyız ve burada hangi doktordan olumsuzluk yaşadığımızı burada belirtmez isek yeni hastalar da bizim gibi uğraşır dururlar. Yardımcı olmalıyız.

Kimsenin mesleği doktorluğu vs beni ilgilendirmez. Ortada bir hata var ben bunu belirtmek zorundayım.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Speaky yazdı: 26.12.2023 - 17:41
NonwovenII yazdı: 26.12.2023 - 17:34 Hayır güzel kardeşim sen yanlış anlıyorsun. Tabiki eleştirme konusunda özgürsün, eleştirebilirsin. Bende eleştirdim, eleştiriyorum. Tecrübelerini paylaşman herkes için çok kıymetli. Benim söylemek istediğim eleştirdiğimiz konu hocanın prostatit yaklaşımı. Seninde öyle.

Açıkcası ben bu doktorun prostatit haricinde hiçbir hastalıkta bu kadar iddialı konuşmadığını gördüm. Prostatit hastalığında da bu kadar iddiacı bir yaklaşım gösteren bir doktor olduğu için eleştirdim. Sonuç itibariyle görüyorsunuz ki bu forumda üyeliği var.

Doktor olmuşsan tüm alanlarda gerekli bilgiye sahip olmalısın zaten. Eğer prostatit de yetersiz bilgin varsa %90 bahsettiğin diğer hastalıklar da da çok üst düzey bir hizmet vereceğini zannetmiyorum. Kısacası dostum bizler hastasıyız ve burada hangi doktordan olumsuzluk yaşadığımızı burada belirtmez isek yeni hastalar da bizim gibi uğraşır dururlar. Yardımcı olmalıyız.

Kimsenin mesleği doktorluğu vs beni ilgilendirmez. Ortada bir hata var ben bunu belirtmek zorundayım.
Biraz daha detay. Benim hakkımda .Tam anlayamadim
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 17:48

Geçmiş sayfaları oku senin hakkında hastalar ne yorumlar yazmışlar daha iyi anlarsın o zaman.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Speaky yazdı: 26.12.2023 - 17:49

Geçmiş sayfaları oku senin hakkında hastalar ne yorumlar yazmışlar daha iyi anlarsın o zaman.
Onları boşver ben elestiriye açiğim dürüstçe soruyorum ne düşünüyorsun başka
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 17:53
Speaky yazdı: 26.12.2023 - 17:49
Onları boşver ben elestiriye açiğim dürüstçe soruyorum ne düşünüyorsun başka
Bende sana diyorum ki eğer kendin hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan geçmiş sayfaları biraz oku işte bundan güzel tavsiye olabilir mi.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Yahu kardeşim onların hepsini okuduk.Eklemek istediğin neler var onları yaz
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 18:02 Yahu kardeşim onların hepsini okuduk.Eklemek istediğin neler var onları yaz
Ben söyleyeceklerimi belirttim. Daha fazla da bu konuyu uzatmayalım.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Noldu sustun az önce şarliyordun speaky
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Urolog8 yazdı: 26.12.2023 - 18:07 Noldu sustun az önce şarliyordun speaky
Sözde doktor ben senin hakkında gerekeni yazdım. Şarlayan biri varsa oda sensin. Neler yazmışlar senin hakkında forumda. Sen otur haline ağla
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Evet başka?
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

İstediğin şekilde hiç sorun yok.
bismuth7677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bismuth7677 »

Allah vicdan yoksunu, para duskunu ve bilgisiz doktorlarin serrinden korusun tum hastalari. Ortalama vicdan sahibi bir insan sirf para kazanacagim diye insanlarin sagligi ile oynamaz
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

bismuth7677 yazdı: 26.12.2023 - 18:13 Allah vicdan yoksunu, para duskunu ve bilgisiz doktorlarin serrinden korusun tum hastalari. Ortalama vicdan sahibi bir insan sirf para kazanacagim diye insanlarin sagligi ile oynamaz
Kimmiş o vicdan düşkünü bilgisiz para düşkünü acaba?