Merhaba ben Dr levent

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Urolog8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Merhaba ben Dr levent

Mesaj gönderen Urolog8 »

Arkadaşlar merhaba yeni nickim bu bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Üroloji uzmaniyim ve 10 yıldır prostatit ile ugrasmaktayim.Prostatit ile ilgili iyi haberlerim var. Uyguladigimiz prostat masajı tedavisi çok iyi sonuçlar verdi.Gelen hastaların tamamına yakını iyilesti. Haftada bir yapıyoruz .En az 10 dk sürüyor bu masaj.Enjeksiyon da etkili ama bu tedavi daha az invaziv .Zaten masajla iyilestirdiğimiz hastalar enjeksiyondan fayda gorememiş olanlar.Beraberinde oral antibiyotik de veriyoruz.Bu hasta grubunda çok iyi sonuç aldık.Tabi ki tercih sizin. Acil sifalar dilerim herkese
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Merhaba ben Dr levent

Mesaj gönderen NonwovenII »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 02:31 Arkadaşlar merhaba yeni nickim bu bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Üroloji uzmaniyim ve 10 yıldır prostatit ile ugrasmaktayim.Prostatit ile ilgili iyi haberlerim var. Uyguladigimiz prostat masajı tedavisi çok iyi sonuçlar verdi.Gelen hastaların tamamına yakını iyilesti. Haftada bir yapıyoruz .En az 10 dk sürüyor bu masaj.Enjeksiyon da etkili ama bu tedavi daha az invaziv .Zaten masajla iyilestirdiğimiz hastalar enjeksiyondan fayda gorememiş olanlar.Beraberinde oral antibiyotik de veriyoruz.Bu hasta grubunda çok iyi sonuç aldık.Tabi ki tercih sizin. Acil sifalar dilerim herkese
Merhaba ben Ali. Asistanınızı 30 kez aradım Dr.Levent ile görüşmek istiyorum diye, ne döndüğünüz var ne ilgilendiğiniz var. Bu kadar aramaya cumhurbaşkanına bağlanırdım, Cüneyt Sevinç zaten bu kulvarda, bence hiç girmeyin. Enfekte prostata masaj yapıp insanları daha kötü ediyorsunuz, yazık bu insanlara. Invaziv olup olmadığı bakteriyel yük ve enfeksiyonel duruma göre değişir, masajı ben kendim de yapıyorum yıllardır. Enfeksiyonlu hastaya buyrun yapın masajı, tercih sizin.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Ali bey bana ulaşabilirsiniz asistanim adina özür dilerim.belli ki bir ihmal sozkonusu beni arayabilirsiniz akşam saati ararsanız cevap veririm
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Masajı kendim yapıyorum tşk😂
ivanbulgaria
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ivanbulgaria »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 02:31 Arkadaşlar merhaba yeni nickim bu bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Üroloji uzmaniyim ve 10 yıldır prostatit ile ugrasmaktayim.Prostatit ile ilgili iyi haberlerim var. Uyguladigimiz prostat masajı tedavisi çok iyi sonuçlar verdi.Gelen hastaların tamamına yakını iyilesti. Haftada bir yapıyoruz .En az 10 dk sürüyor bu masaj.Enjeksiyon da etkili ama bu tedavi daha az invaziv .Zaten masajla iyilestirdiğimiz hastalar enjeksiyondan fayda gorememiş olanlar.Beraberinde oral antibiyotik de veriyoruz.Bu hasta grubunda çok iyi sonuç aldık.Tabi ki tercih sizin. Acil sifalar dilerim herkese
Do you think with just prostatic massage will cured someone? I dont think so.. I've been using this method in 2016 prostatic massage for 6 month, 5 prostatic massage per week. If I were you, I would orientate myself to find good microbiologist, because the reason chronic prostatitis cant be cured is because of the incorrect diagnosis.

It's not enough to copy another methods such as prostate massages and injecting an antibiotic directly into the prostate
NonwovenII

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 09:00 Ali bey bana ulaşabilirsiniz asistanim adina özür dilerim.belli ki bir ihmal sozkonusu beni arayabilirsiniz akşam saati ararsanız cevap veririm
Ben tercih etmiyorum Levent bey, tercih edene saygım var. Zamanında kaç kez denedim size ulaşmayı, forumdan olduğumu da özellikle dile getirdim. Eski yazılarıma buyrun bakın, ben iyileştim.

Ne enjeksiyon yaptırdım, ne salt masaj tedavisi. Enjeksiyonla başladınız bir tane iyi ettiğiniz kişiyi ben şu forumda göremedim, masajı cüneyd hoca yapıyor diye zaten biz insanları yönlendirmiyoruz. Salt masajla neyi düzeltebilirsin?

Ben mühendisim, bu alanda yapmadığım kadar araştırma, okumadığım kadar kaynak okudum. Yetmedi yıllardır her şeyi kendi üstümde denedim, deniyorum.

Kendi masajımı kendim yapıp, numunemi de kendim veriyorum yıl oldu.

Enfeksiyon durumunda masaj yapınca semptom 1 ise 5 olur 10 olur. Bende dönem dönem masaj yapıyorum, bazen haftada 2 kez bol bol da sıvı geliyor. Enfeksiyonel durumu negatif etmeden bunu birkaç kez yaptım ben kötü tecrübelerini yaşadım. Size de diyorum ki, ölçüm ölçüm ölçüm.

Önce düzgün bir test metodu uygulayın, ölçemediğiniz şeyi nasıl iyileştireceksiniz?

Gelişime androflor, kültür ver okey, yetmez. Düzen Lab’a da vereceksiniz, yetmez bir Lab’a daha vereceksiniz. Lökosit sayımını lama yayıp kuru giemsa boya mı yapıyorsunuz yaşta bakacaksınız.

Önce bir insanların önüne tam anlamıyla emin olarak koyun sonuçları, 3 Lab’a gönderdim testini üçünde ortak patojen bu, kendi bünyemde baktım lökositin şu kadar.

Burdan yazıyorsunuz, enjeksiyonla iyi ettim bugün o furya evrilmiş masaj olmuş. Masaj kanalları drene eder, ödemi atar, iyileşmeyi hızlandırır, antibiyotik nüfusunu arttırır. Tedavi ETMEZ.

Burdan bir kişiyi salt masajla iyi edin, size karşı tüm ön yargı zaten kalkacaktır. Enjeksiyonda bunu yapamadınız(Bknz: Ben02) buyrun masajda yapın bitsin artık şu izleniminiz.

Ben bazen sizin niyetinizi anlayamıyorum, para mı? Sağlık mı?

Yelpazeyi açtıkça açıyorsunuz her alanda değil bir alanda ilerleyin bizde sizi tercih edelim. Yanlış yönden bakıyorsun Levent hoca, kusura bakma.
NonwovenII

Zafer hocayı niye tercih ediyor bu kadar millet düşündünüz mü?

Çok mu iyi bir hoca, tabiki hayır. Aksi bir adam, kültüre bile inanmıyor üstelik. Bugün ben dara düşsem kime giderim peki? Tabiki Zafer Oyman.

Herkesin yanlışları var, zafer hocanında örneğin ekstra prostat masajına dünya para alması yanlış. Hala niye tercih ediliyor peki?

Ölçebildiği şey üzerinden yürüyor Zafer oyman. Masajı yapıyor, sıvıyı alıyor laboratuvara indirip bakıyor. Kaç tane lökositin var, ne var ne yok söylüyor. Israr edersen kültür de yapıyor.

Farmakolojik bilgisi bir ürolog için gayet yeterli, enfeksiyoncuya göre zayıf. Gentayla neyi sinerjik çalıştırır adam bunlara hakim, seftriaksona ne eklerse sinerjik çalıştırır buna hakim. Hep aynı kombini yapıyor diyenler var, patoloji kitaplarını siz iyi bilirsiniz Levent hoca. Bu adam gayet mantıklı kombinler yapıyor.

Tek alan belirlemiş, lökosite göre ampirik tedavi. Herkesi iyileştirir mi? Tabiki hayır. Elle tutulur bulgudan yürüyor adam.

Sende yap hocam, lökosit say yanına 3 farklı labta kültür antibiyogram ekle. 2 labta std10 ve androflor ekle örneğin. Baktın olmuyor elinde güç var Pollstimol yaz, allicin yaz doktor değil misin hocam sen? Almanya’dan getirsin adam ilaçlarını. Yani ne diye bu macera anlamak güç.

Bir alan, lütfen bir alan. Baktın nonbakteriyel adam, arkadaş tertemiz testler mikroba lökosite dair hiçbir şey yok. Tamam belli işte adamın durduk yere prostatı ödem yapıyor,
Antiinflamatuvar tedaviye al hocam. Ala, pea, pollstimol, allicin, bromelain, E vitamini. Masajını da yap yemin ederim bende desteklerim. Yok çünkü adamın bulgusu yok.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Doktorun lökosit bakması yanliş bence. İşine geldiği gibi sonucu söyleyebilir. Hiç düşündünüz mü bunu.ornegin lokositi çok çıkan hastaya antibiyotik verip sonra tekrar baktığında senin lokositin sıfır olmadığı halde sıfır diyebilir. Bu yüzden bu ölçümün tarafsız bir kişi tarafından yapılması lazım. Onlar da laboratuarlar.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

Bu prostat sıvısı ölçümünü çoğu doktor niye tercih etmiyor benim merak ettiğim şey ne biliyor musun sağlıklı bir insanda lökosit sayısı kaç acaba sürekli antibiyotik içiyoruz lökosit düşüyor aradan süre geçiyor yine başa sarıyor bu antibiyotikler bizi kısır bir döngüye sokuyor olabilir mi eğer antibiyotik etki etmiyor ise enjeksiyon olayı çok mantıklı duruyor mesala doktor beyler hiç mantar ilacı yazmıyor belki de sıkıntı mantar kaynaklı bir yorumda okudum adam hanımda mantar çıktı doktor bana da ilaç verdi yollardır çektiğim Tüm ağrılar bitti diyor ilginç değil mi diyeceğim ama bence değil
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

İşine geldiği gibi söyleyen doktorlar var yani öylemi.Allah belanızı versin.Noldu hipokrat yemininiz burda daha yaşı 30 olmamış hastalar var.
İnsanlar masaj yamayı bilmiyir bu sayfanın yüzde 90 ı yanlış bir şey yaparım korkusuyla prostatına dokunamiyor.Siz urologlar cerrahinin cöplügüsünüz.Bi bok bildiginiz yok ürogenital sistem üzerine.Levent sen en iyisi penis dolgu kalınlaştırma ve uzatma işine gir şimdi para orda.plazada bı ofis aç.iyi bir instagram sayfası oluştur paraya para demezsin.saufadan defol
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 12:16 Doktorun lökosit bakması yanliş bence. İşine geldiği gibi sonucu söyleyebilir. Hiç düşündünüz mü bunu.ornegin lokositi çok çıkan hastaya antibiyotik verip sonra tekrar baktığında senin lokositin sıfır olmadığı halde sıfır diyebilir. Bu yüzden bu ölçümün tarafsız bir kişi tarafından yapılması lazım. Onlar da laboratuarlar.
İşine geldiği gibi söyleyen doktorlar var yani öylemi.Allah belanızı versin.Noldu hipokrat yemininiz burda daha yaşı 30 olmamış hastalar var.
İnsanlar masaj yamayı bilmiyir bu sayfanın yüzde 90 ı yanlış bir şey yaparım korkusuyla prostatına dokunamiyor.Siz urologlar cerrahinin cöplügüsünüz.Bi bok bildiginiz yok ürogenital sistem üzerine.Levent sen en iyisi penis dolgu kalınlaştırma ve uzatma işine gir şimdi para orda.plazada bı ofis aç.iyi bir instagram sayfası oluştur paraya para demezsin.saufadan defol
159761
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 12:16 Doktorun lökosit bakması yanliş bence. İşine geldiği gibi sonucu söyleyebilir. Hiç düşündünüz mü bunu.ornegin lokositi çok çıkan hastaya antibiyotik verip sonra tekrar baktığında senin lokositin sıfır olmadığı halde sıfır diyebilir. Bu yüzden bu ölçümün tarafsız bir kişi tarafından yapılması lazım. Onlar da laboratuarlar.
Eğer dediğiniz gibi ise alayınızın Müslümanlığını sorgularım insanlıgını sorgularım yazıklar olsun
NonwovenII

Ölçüm Medicana labında yapılıyor Levent hocam. Bakın ben zafer oymanı savunmuyorum, banane zafer oymandan. Verdiği doküman yalnız bir kağıt değil Medicana imzalı kaşeli rapor. Aksine lablardan daha güvenilir.

Ben size bir hasta, bir müşteri olarak geri bildirim veriyorum. Burada yanlışın en büyüğü ölçümdür. Doğru ölçüm, doğru analiz ve doğru veri ile ben inanmıyorum ki iyileşmeyen bir insan kalsın.

Bünyenizde biofeedback var, Eswt var mı bilmiyorum, enjeksiyon var, masaj belli ki öğrendiniz detayına kadar yapmayı. Silahlarınız tam. Farmakolojik bilginizi ben değerlendiremem, hastanız değilim. Prostata penetrasyonu belli ilaçlar zaten sizler tarafından da biliniyordur. Hangi sinerjide ne dozda ne kadar süre nasıl çalışır bu konuda bir uzmanlık elde ederseniz, enjeksiyona ihtiyacınız neden olsun?

Ben çok doktor gezdim, her branşta. Burda sizinle her konuda her şeyi detayına kadar konuşurum. İlaçların etken maddesi, dozaj ayarlaması, penetrasyon miktarı hepsi ezberimde. Neden? Ben mühendisim neden uğraştım bu kadar şeyle? Üzülüyorum.

Herkes kendini bu kadar vermesin. Gerekirse ben her bilgimi paylaşmaya hazırım.

Veriye yönelik tedavi olmadığı sürece ben sizi burda da hiçbir bana danışan hastaya da önermeyeceğim.

Gerekirse masaj öğretir testini kendim aldırırım, her Lab’a da verdiririm. Ama bir bilinmeze kimseyi itmem.

İnsanlar kredi çekiyor, borçlara batıyor bir umut iyi olur muyum diye. Yazık gerçekten yazık.

Benim size karşı bir kötü niyetim yok, söylediklerimi dikkate alırsanız o zaman Dr. Levent Türk olursunuz benim gözümde. Aksi halde bana göre bile eksikleriniz var, kusura bakmayın.
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Tabi ki dikkate alacağim. Ben hastalardan çok şey ogrendim.
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

İnsanlar evlenemiyir daha üniversite öğrencisi insanlar hayattan ümidini kesmiş ne hastalar var.siz diyirsunuz ki ne malum doktorun doğru söylediği.Sey mı diyecektik size aaa bak Levent hoca ya gidelim lökosit sayımı güvenli degil.siz de bı psikologa görünün bence isim verebilirim.malum antidepresan kullanan insanlarız.devlet hastaneleri zaten bitmiş tedavi paraya dönmüş parasi yok insanların be Allah tan korkun.Siz yaptınız mı bilmem hastaları yanlış yönlendirme sırf 3-5 bin daha kazanayım diye.eger ki yaptıysanız benim şu çektiğim pelvik ağrıların bin katını çekin tez zamanda.dedigim gibi burdan size pay düşmez.gece yarısı mesaj atmışsın belliki paranın kokusu gelmiş.hicbir aklı başında doktor böyle forumlara girip kendini onermez.isine bak defol
159761
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

NonwovenII yazdı: 09.12.2023 - 12:31
Ölçüm Medicana labında yapılıyor Levent hocam. Bakın ben zafer oymanı savunmuyorum, banane zafer oymandan. Verdiği doküman yalnız bir kağıt değil Medicana imzalı kaşeli rapor. Aksine lablardan daha güvenilir.

Ben size bir hasta, bir müşteri olarak geri bildirim veriyorum. Burada yanlışın en büyüğü ölçümdür. Doğru ölçüm, doğru analiz ve doğru veri ile ben inanmıyorum ki iyileşmeyen bir insan kalsın.

Bünyenizde biofeedback var, Eswt var mı bilmiyorum, enjeksiyon var, masaj belli ki öğrendiniz detayına kadar yapmayı. Silahlarınız tam. Farmakolojik bilginizi ben değerlendiremem, hastanız değilim. Prostata penetrasyonu belli ilaçlar zaten sizler tarafından da biliniyordur. Hangi sinerjide ne dozda ne kadar süre nasıl çalışır bu konuda bir uzmanlık elde ederseniz, enjeksiyona ihtiyacınız neden olsun?

Ben çok doktor gezdim, her branşta. Burda sizinle her konuda her şeyi detayına kadar konuşurum. İlaçların etken maddesi, dozaj ayarlaması, penetrasyon miktarı hepsi ezberimde. Neden? Ben mühendisim neden uğraştım bu kadar şeyle? Üzülüyorum.

Herkes kendini bu kadar vermesin. Gerekirse ben her bilgimi paylaşmaya hazırım.

Veriye yönelik tedavi olmadığı sürece ben sizi burda da hiçbir bana danışan hastaya da önermeyeceğim.

Gerekirse masaj öğretir testini kendim aldırırım, her Lab’a da verdiririm. Ama bir bilinmeze kimseyi itmem.

İnsanlar kredi çekiyor, borçlara batıyor bir umut iyi olur muyum diye. Yazık gerçekten yazık.

Benim size karşı bir kötü niyetim yok, söylediklerimi dikkate alırsanız o zaman Dr. Levent Türk olursunuz benim gözümde. Aksi halde bana göre bile eksikleriniz var, kusura bakmayın.
Abi prostat sıvısı sonucunda kaşe yok ama idrar tahlilinde var ben daha önce başka bir doktora baktırmıştım lökosit var demişti Ankara’da aylar sonra Zafer oymana gittiğimde onda da çıkmıştı
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Bir mesaj daha atarsan sayfanın ekran görüntüsünü alıp cimer e yazarım doktor güvenliği işini layikiyla yapma görevi kötüye kullanma adı altında öyle bir sikayet yazarim ki aklın durur.
tutamıyorumzamanı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen tutamıyorumzamanı »

Bireysel olarak sizi hiç tanımıyorum bir kaç amatör çekilmiş videolarınıza denk geldim o zaman işinize ne kadar önem verdiğimizi anladım :)
Ayrıca bu form'u keşfetmeden önce Facebook'da sayfanıza denk geldim 1 tane olumlu yorum görmedim herkes devamlı şikayetlerini yazıyor.
Açık söylemek gerekirse kadir abinin mesleği ne bilmiyorum ama bugün bir tezgahtar dahi olsa sizden daha faydalı bilgiler veriyor :D teşekkürler kadir abi
zindan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen zindan »

De levent iyidir. İyi hocadır diğer urologlar gibi burnu havada değildir parayla soracağınız sorulari cevaplar ayrıca beni tanır. Hikmet ben hocam.
Hocayı eleştiren arkadaş prostatit hastalığı hırsı hocadan alıyor sanırım :)
ivanbulgaria
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ivanbulgaria »

I have seen several doctors who want to make easy money this way.

Georgiadis, Guercini The China Clinic 3D treatment dr.Song. and you. All of you are pretending that you can cure chronic prostatitis, and use similar techinique which are copied from each other

So you better stop promoting your scam methods.
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Kardeşim senle tartışma ortamı yaratmak istemem ama mesajları iyi oku.resmen lokosit bakan doktorlara nasıl giveneceksiniz demiş.bu hastalığın temeli lökosit sayımı Ali de çok güzel acikladi zaten o mesajları da iyi oku.buraya gelip aklı başında iyi yapan bı doktor kendini onermez.hayirdir hastasiz mı kaldı.ben güvenmiyorum kendisine.yetkin olduğunu da düşünmüyorum
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Ben kötü bir şey söylemedim Hikmet bey. Teşekkur ederim. Bu hastalık psikolojiyi çok bozuyor. O yüzden bana bağıran arkadaşlara kızmıyorum.Sadece lökosit bakma işinin laborantin bir görevi olduğunu söylemek istedim.Bunda kızacak ne var bu kadar
NonwovenII

zindan yazdı: 09.12.2023 - 13:44 De levent iyidir. İyi hocadır diğer urologlar gibi burnu havada değildir parayla soracağınız sorulari cevaplar ayrıca beni tanır. Hikmet ben hocam.
Hocayı eleştiren arkadaş prostatit hastalığı hırsı hocadan alıyor sanırım :)
Zindan kendi çapında büyük riskler almış, bazı konulara öncülük etmiş insansın. Saygım sonsuz, önyargılı yaklaşmamanı öneriyorum. Ben insanlara yardım ediyorum burda çok arkadaş yardımlarımı yazabilir.

Tarafsız yorumumu yaptım, ben gayet iyiyim. Levent hocaya gitmek isteyen gidebilir. Bana göre zafer hoca Levent hoca değil mesele çözüm. Bende çözüme yönelik ne doğru ne yanlış bana göre yazdım
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Psikolojim yerinde çok şükür.Sen soyadını niye yazmadın hele onu bı anlat.sayfan şikayet dolu.Merhaba ben Dr levent...
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Zaten laborant bakıyormuş. Öğrenmiş olduk biz de