NEDİR BU DOKTORLARDAN ÇEKTİĞİMİZ!!! Ersin konyalıoğlu izmir..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Therise

NEDİR BU DOKTORLARDAN ÇEKTİĞİMİZ!!! Ersin konyalıoğlu izmir..

Mesaj gönderen Therise »

Arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun öncelikle benim hastalığımın öyküsünü az çok çoğu kişi biliyor bilmeyenler profilime girip okuyabilir özette geçeyim şüpheli cinsel ilişki sonrası bel soğukluğuna kapıldım doktora gittim idrar tahlilin temiz diyip ilaç dahi yazmadan gönderdi sonra yurtdışına gittim orda 1-2 ilaç kullandım geçti fakat geç kullandığım için yada yanlış ilaç diye kronik prostatite çevirdi şimdi ise türkiyeye geldim izmirde oturuyorum hastalığımın başlangıcı tam tamına 4-5 ay civarı oldu kronik prostatmiyiz onuda bilemiyorum. İzmirde ersin Konyalıoğlu hocaya gittim. Şikayetlerim bunlar dedim ; şiddetli ağrılar yok. İdrar kaçırma yok. Gece sabaha kadar 2-3 defa idrara çıkma yok. Bende sadece cinsel isteksizlik sertleşmeme makat kısmında hafif ağrılar yumurtalıklarda hafif ağrılar prostat bölgesinde hafif ağrılar var dedim beni “idrar -işeme hızı- ultrason- ve prostattan masajla lökosit sayısı testlerine gönderdi.”
İdrar testi temiz.
İşeme hızı debisi normal sorun yok.
Ultrasonda sorun yok
Lökosit sayısı sonucu : “her sahada NADİR lökosit”
Sonuçlara göre herşey temiz. Fakat benim kafamı kurcalayan doktordan çıkınca kadir abiylede konuştum. Ben lökosit sonucu hariç tüm testlerin sonucunu aynı gün öğrendim ve hoca bana lökosit sayısı daha çıkmadan direk sen kronik prostatitsin dedi. Ve ardından başladı ESWT VE TUMT tedavilerini anlatmaya ücretini söylemeye başladı. Tamam iyi hoş güzel de benim lökosit sayım 2 gün sonra çıkacak verdiğin İlaçlara daha başlamamışım bana direk kesin sonucu olmayan tedavi yöntemlerini anlatıyor hoca bu çok saçma değil mi. E pazartesi oldu lökosit düşük çıktı aradım durum nedir diye ilaçları kullan tedavi yöntemleride eswt ve tumt bak düşün karar verirsin dedi. Yazdığı ilaçlarıda aşağıya yazıyorum. Ciproyu kullandıkça benim belirtilerim artmaya olmadık belirtiler çıkmaya başladı 5 aydır penis ucunda batma olmazken ciproyu kullanmaya başlayalı bunlar çıkmaya başları ortaya.

CİPRO 500
DEX-FORTE
PEPTİCER 30 MG
UROMİSİN 3 GR

@kadir @apo
Therise

Re: NEDİR BU DOKTORLARDAN ÇEKTİĞİMİZ!!! Ersin konyalıoğlu izmir..

Mesaj gönderen Therise »

Therise yazdı: 06.12.2023 - 16:19 Arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun öncelikle benim hastalığımın öyküsünü az çok çoğu kişi biliyor bilmeyenler profilime girip okuyabilir özette geçeyim şüpheli cinsel ilişki sonrası bel soğukluğuna kapıldım doktora gittim idrar tahlilin temiz diyip ilaç dahi yazmadan gönderdi sonra yurtdışına gittim orda 1-2 ilaç kullandım geçti fakat geç kullandığım için yada yanlış ilaç diye kronik prostatite çevirdi şimdi ise türkiyeye geldim izmirde oturuyorum hastalığımın başlangıcı tam tamına 4-5 ay civarı oldu kronik prostatmiyiz onuda bilemiyorum. İzmirde ersin Konyalıoğlu hocaya gittim. Şikayetlerim bunlar dedim ; şiddetli ağrılar yok. İdrar kaçırma yok. Gece sabaha kadar 2-3 defa idrara çıkma yok. Bende sadece cinsel isteksizlik sertleşmeme makat kısmında hafif ağrılar yumurtalıklarda hafif ağrılar prostat bölgesinde hafif ağrılar var dedim beni “idrar -işeme hızı- ultrason- ve prostattan masajla lökosit sayısı testlerine gönderdi.”
İdrar testi temiz.
İşeme hızı debisi normal sorun yok.
Ultrasonda sorun yok
Lökosit sayısı sonucu : “her sahada NADİR lökosit”
Sonuçlara göre herşey temiz. Fakat benim kafamı kurcalayan doktordan çıkınca kadir abiylede konuştum. Ben lökosit sonucu hariç tüm testlerin sonucunu aynı gün öğrendim ve hoca bana lökosit sayısı daha çıkmadan direk sen kronik prostatitsin dedi. Ve ardından başladı ESWT VE TUMT tedavilerini anlatmaya ücretini söylemeye başladı. Tamam iyi hoş güzel de benim lökosit sayım 2 gün sonra çıkacak verdiğin İlaçlara daha başlamamışım bana direk kesin sonucu olmayan tedavi yöntemlerini anlatıyor hoca bu çok saçma değil mi. E pazartesi oldu lökosit düşük çıktı aradım durum nedir diye ilaçları kullan tedavi yöntemleride eswt ve tumt bak düşün karar verirsin dedi. Yazdığı ilaçlarıda aşağıya yazıyorum. Ciproyu kullandıkça benim belirtilerim artmaya olmadık belirtiler çıkmaya başladı 5 aydır penis ucunda batma olmazken ciproyu kullanmaya başlayalı bunlar çıkmaya başları ortaya.

CİPRO 500
DEX-FORTE
PEPTİCER 30 MG
UROMİSİN 3 GR

@kadir @apo

@kadir @apo
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Ersin beye forumcak gitmiyoruz :) diye anladım ben :)
Ugr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Ugr »

Bu adama gitme ben bel soğukluğu için 5 kez gittim belki yanlış tedavi ile prostatite çevirdi başka doktora gittim prostatitsin dedi
ens123

Mesaj gönderen ens123 »

Bende desadece idrar problemi vardı,diğer bütün septomlar Cipro kullandıktan sonra başlamıştı.
Ugr

Mesaj gönderen Ugr »

Hastane para kazansın diye hemen tum-t tedavisi diyorlar Prof doktora gittim tumt tedavisi diyor dedim hocam bakteri ısıyı sever dedi kesinlikle yapma tumt
Therise

Mesaj gönderen Therise »

Ugr yazdı: 12.12.2023 - 21:50 Hastane para kazansın diye hemen tum-t tedavisi diyorlar Prof doktora gittim tumt tedavisi diyor dedim hocam bakteri ısıyı sever dedi kesinlikle yapma tumt

İzmirde varmı önereceğiniz doktor devlet veya özel
Therise

Mesaj gönderen Therise »

@apo
Therise

Mesaj gönderen Therise »

Ugr yazdı: 12.12.2023 - 18:58 Bu adama gitme ben bel soğukluğu için 5 kez gittim belki yanlış tedavi ile prostatite çevirdi başka doktora gittim prostatitsin dedi
Gittik 3k para bayıldık götümüze baka baka geldik sonuclar cıkmadan tumt yaptır prostatitsin kesin diyor. Ee lökosit çıkmadı onu ne yapıcaz ne mantıksız işler. İzmirde dokuz eylülden falan önereceğin doktor varmıdır
Çapulcu

Mesaj gönderen Çapulcu »

Prostatit olunup olunmadığının göstergesi lökosit değil. Lökosit olmadan bakteri olabiliyor. İkisi de olmadan inflamasyon olabiliyor. Prostatit diğer seçenekler elenerek bulunan bir teşhis. Tumt hakkında Eswt kadar bile bilimsel çalışma yok. Ben yaptırmam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Abbasklcc yazdı: 02.01.2024 - 21:22
Çapulcu yazdı: 02.01.2024 - 09:25 Prostatit olunup olunmadığının göstergesi lökosit değil. Lökosit olmadan bakteri olabiliyor. İkisi de olmadan inflamasyon olabiliyor. Prostatit diğer seçenekler elenerek bulunan bir teşhis. Tumt hakkında Eswt kadar bile bilimsel çalışma yok. Ben yaptırmam
Abi ben bu isi anlamadim neye gore prostatit diyorlar veya demiyrlar diyelimki bakteri cikti tmm veya lokosit cikti ikiside cikmazsa ne olacak acibademdeki doktor benim mr bakti evet prostatin enfeksiyonlu dedi
Hiçbir enfeksiyonel bulgu çıkmayıp radyolojik görüntülerde prostatit bulguları varsa Nonbakteriyel Prostatitsin @Abbas kardeşim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Abbasklcc yazdı: 02.01.2024 - 21:44
kadir yazdı: 02.01.2024 - 21:43

Abi ben bu isi anlamadim neye gore prostatit diyorlar veya demiyrlar diyelimki bakteri cikti tmm veya lokosit cikti ikiside cikmazsa ne olacak acibademdeki doktor benim mr bakti evet prostatin enfeksiyonlu dedi
Hiçbir enfeksiyonel bulgu çıkmayıp radyolojik görüntülerde prostatit bulguları varsa Nonbakteriyel Prostatitsin @Abbas kardeşim.
Peki abi bunun nedeni yada tedavisi neler oluyor sanirim yine anti veriyorlar
Enfeksiyonel hiçbir bulgu yoksa antibiyotik verilmez.
İnflamatuar süreç tedavisi burada devreye girer.

viewtopic.php?f=2&t=8164
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Abbasklcc yazdı: 02.01.2024 - 21:56 Sagol abi yardimci oluyorsun tesekkurler
Rica ederim.
Ugr

Mesaj gönderen Ugr »

Therise yazdı: 02.01.2024 - 01:41
Ugr yazdı: 12.12.2023 - 18:58 Bu adama gitme ben bel soğukluğu için 5 kez gittim belki yanlış tedavi ile prostatite çevirdi başka doktora gittim prostatitsin dedi
Gittik 3k para bayıldık götümüze baka baka geldik sonuclar cıkmadan tumt yaptır prostatitsin kesin diyor. Ee lökosit çıkmadı onu ne yapıcaz ne mantıksız işler. İzmirde dokuz eylülden falan önereceğin doktor varmıdır
Bence o hastanede yaptırdığın testleri başka yerdede yaptır bakteri yok dedi başka doktora gittim 2 bakteri cıktı
hakyemez
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen hakyemez »

kadir yazdı: 02.01.2024 - 21:48
Abbasklcc yazdı: 02.01.2024 - 21:44
Peki abi bunun nedeni yada tedavisi neler oluyor sanirim yine anti veriyorlar
Enfeksiyonel hiçbir bulgu yoksa antibiyotik verilmez.
İnflamatuar süreç tedavisi burada devreye girer.

viewtopic.php?f=2&t=8164
Ağabey peki bu non bakteriel prostatit için infamasyonun giderilmesi aynı surecmi bana bir doktor sen non bakteriyelsin bu geçmez demişti... Bu ekledigin yazıdaki uygulamaları yaparsak iyilesebiliyir muyuz. Varmı sırf bunları yaparak iyileşen formda vs. Yeniyim kusura bakmayın bilmiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet iyileşen çok kardeşim.
hakyemez

kadir yazdı: 03.01.2024 - 14:22 Evet iyileşen çok kardeşim.
Abim Allah razı olsun umut oldun. Ben yeni bir işe basladik başladığım ilk gün itibari ile tekrar çok geri düştüm. Ekmek kazanmk lazım mecburen... Anlamıyorum bı safi stresten mi oluyor acaba. En kısa sürede antibiogram yaptiricam Hüseyin hoca yapıyor sanırsam değil mi
hakyemez

Bide abi yani iş non bakteriyal ile başlayınca iyilesemiyirsunuz diyenlerde var olumsuz olmak istemiyorum ama vücut kendi kendine ödem üretmiş enfeksiyon bişey yokken bu da geçer mi abi yine de
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

hakyemez yazdı: 03.01.2024 - 18:23
Bide abi yani iş non bakteriyal ile başlayınca iyilesemiyirsunuz diyenlerde var olumsuz olmak istemiyorum ama vücut kendi kendine ödem üretmiş enfeksiyon bişey yokken bu da geçer mi abi yine de
Öyle bir şey yok kardeşim, sen tedavine devam et geçer.
Therise

Mesaj gönderen Therise »

Çapulcu yazdı: 02.01.2024 - 09:25 Prostatit olunup olunmadığının göstergesi lökosit değil. Lökosit olmadan bakteri olabiliyor. İkisi de olmadan inflamasyon olabiliyor. Prostatit diğer seçenekler elenerek bulunan bir teşhis. Tumt hakkında Eswt kadar bile bilimsel çalışma yok. Ben yaptırmam
Abi ersin konyalıoğlu benim idrar ultrason idrar hızı testlerine baktı temiz dedi lökosit daha sonuçlanmadan direk nonbakteriyel prostatitsin dedi :))
Therise

Mesaj gönderen Therise »

Ugr yazdı: 12.12.2023 - 21:50 Hastane para kazansın diye hemen tum-t tedavisi diyorlar Prof doktora gittim tumt tedavisi diyor dedim hocam bakteri ısıyı sever dedi kesinlikle yapma tumt
Kardeşim dokuz eylülde bi profa gittin mi ? Gittiysen ismini söylermisin memnun kaldın mı ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Therise yazdı: 04.01.2024 - 01:00

Abi ersin konyalıoğlu benim idrar ultrason idrar hızı testlerine baktı temiz dedi lökosit daha sonuçlanmadan direk nonbakteriyel prostatitsin dedi :))
Eksik inceleme ve acele edilerek konulmuş bir teşhis.
Therise

Mesaj gönderen Therise »

kadir yazdı: 04.01.2024 - 17:31
Therise yazdı: 04.01.2024 - 01:00
Eksik inceleme ve acele edilerek konulmuş bir teşhis.
Aynen öyle izmirdeki arkadaşlar gitmesin bu doktora. Başka doktora gideceğim @apo arkadaşın önerisiyle sadi yiğit ikilisi hocalar var onlara gideceğim