Prostatitim ama kesin atlatacağim.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
KroKronik

Prostatitim ama kesin atlatacağim.

Mesaj gönderen KroKronik »

Benim sürecim Mayıs ayının sonunda korunmasız bir ilişki ile başladı. 3-4 gün kadar hiçbir şey yapmadım sonra Azitro içmiştim geçmeyince de doktora gittim. Bana aşağı yukaro bildiğimiz oral ilaçlar verdi ve 1 hafta içinde geçmezse gel dedi. Geçmedi ve gittim. Bana iğne yazmak istemişti ama ben basit bir idrar yolu enfeksiyonu diye olmak istemedim. (Keşke olsaydım belki anında bitecekti. Hatta çok yüksek ihtimal) Ben oral antibiyotiğe 2 hafta daha devam edip tatile çıktım ve hafif, orta, ağır süreçler yaşadım. 1 ay Forever propolis kullandım ve o ara şikayetlerim ciddi şekilde iyileşti. Ancak korunarak girdiğim ikinci ilişkide şikayetler tekrar başladı.(Eylül ayı sonunda) Ben tekrar idrar yolu enfeksiyonu sandım ve 3-4 gün bol su içtim sadece sonra aile hekiminden 1 kutu antibiyotik aldım ama geçmedi. 2 hafta sonra bir ürologa gittim ve teşhis koydu.(Kronik Bela). 1,5 ay antibiyotik ve iyileştirici birkaç ilaç sonrası iyileşme olsa da tam olarak geçmedi. 2 aralıkta Zafer hocaya gittim ve prostat sıvısından baktığında orta derecede lökosit olduğunu söyledi.(Ben iyileştiğimi düşünmüştüm ve dünya başıma yıkıldı.) Bana 5 tane iğne verdi.(Anladım ki ilk doktorumu dinlesem buralara hiç gelmeyecekti bu iş) İğnelerin peşine de 2 hafta sabah akşam antibiyotik. Bu süreçte bir suda eriyen bir de oral hap vitaminler verdi. Aynı zamanda da cinsel bir ilaç verdi (5mg). Kanlanmayı artırmak için dedi. Sıcak su torbası koymam gerektiğini söyledi gene aynı sebeple. Ayakları üşütme dedi. Bira ve şaraptan uzak dur dedi. Haftada iki kez boşal dedi. Sizce gerçek bir tedaviye 6 ay sonra başladığım için geç mi kaldım. İyileşme çok uzun sürer mi? Zafer hoca 2-3 ay sonra iyileşirsin dedi ama tabii kesinlik yok. Yaza evleneceğim. Söyledim. Seni yaza yetiştireceğiz dedi. Özellikle Kadir abi yardımcı oldu bu konuda bilgilenmem de. Geçen hafta geldim ve ne sorsam cevapladı. Ben de sürecimi buraya yazacağım ve umarım bir gün buraya İYİLEŞTİM yazıp diğer arkadaşlara moral olacağım.
Kadir abi sence geç mi kaldım 6 aylık süreçte? İyileşmem uzun sürer mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kronik Bela

Mesaj gönderen kadir »

Biraz geç kalmışsın ama kardeşim lökosit orta derece olduğu için çabuk iyileşirsin. Sık ejekulasyon yapma. Haftada 2 şu aşamada çok.
KroKronik

Re: Prostatitim ama kesin atlatacağim.

kadir yazdı: 04.12.2023 - 21:44 Biraz geç kalmışsın ama kardeşim lökosit orta derece olduğu için çabuk iyileşirsin. Sık ejekulasyon yapma. Haftada 2 şu aşamada çok.
Kadir abi çabuktan kastın nedir? Bu ara çok kafaya takıyorum bu işi ve psikolojim çok bozuldu.(Hep acaba o 10 günlük sürecin sonunda iğne olsam acaba kronik olmadan çözer miydim sorusu var?) Sence 5-6 aylık süreçte iyileşmem mümkün mü?

Bir de abi ben her gün boşaldığım da sorun yaşamıyorum ama uzun süre yapmayınca hem isteksizlik hem sabah ereksiyonlarında düşüş, libidoda düşüş, aynı zaman da da gün içinde kendiliğinden sertleşmelerim de falan düşüş oluyor. Penisim hep çok küçük kalıyor. Bir de uzun süre sonra boşalınca şikayetlerim başlıyor ama her gün yapsam böyle bir şey pek olmuyor. Yine de ne kadar süre ile boşalmalıyım?
John
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Prostatitim ama kesin atlatacağim.

Mesaj gönderen John »

KroKronik yazdı: 04.12.2023 - 21:36 Benim sürecim Mayıs ayının sonunda korunmasız bir ilişki ile başladı. 3-4 gün kadar hiçbir şey yapmadım sonra Azitro içmiştim geçmeyince de doktora gittim. Bana aşağı yukaro bildiğimiz oral ilaçlar verdi ve 1 hafta içinde geçmezse gel dedi. Geçmedi ve gittim. Bana iğne yazmak istemişti ama ben basit bir idrar yolu enfeksiyonu diye olmak istemedim. (Keşke olsaydım belki anında bitecekti. Hatta çok yüksek ihtimal) Ben oral antibiyotiğe 2 hafta daha devam edip tatile çıktım ve hafif, orta, ağır süreçler yaşadım. 1 ay Forever propolis kullandım ve o ara şikayetlerim ciddi şekilde iyileşti. Ancak korunarak girdiğim ikinci ilişkide şikayetler tekrar başladı.(Eylül ayı sonunda) Ben tekrar idrar yolu enfeksiyonu sandım ve 3-4 gün bol su içtim sadece sonra aile hekiminden 1 kutu antibiyotik aldım ama geçmedi. 2 hafta sonra bir ürologa gittim ve teşhis koydu.(Kronik Bela). 1,5 ay antibiyotik ve iyileştirici birkaç ilaç sonrası iyileşme olsa da tam olarak geçmedi. 2 aralıkta Zafer hocaya gittim ve prostat sıvısından baktığında orta derecede lökosit olduğunu söyledi.(Ben iyileştiğimi düşünmüştüm ve dünya başıma yıkıldı.) Bana 5 tane iğne verdi.(Anladım ki ilk doktorumu dinlesem buralara hiç gelmeyecekti bu iş) İğnelerin peşine de 2 hafta sabah akşam antibiyotik. Bu süreçte bir suda eriyen bir de oral hap vitaminler verdi. Aynı zamanda da cinsel bir ilaç verdi (5mg). Kanlanmayı artırmak için dedi. Sıcak su torbası koymam gerektiğini söyledi gene aynı sebeple. Ayakları üşütme dedi. Bira ve şaraptan uzak dur dedi. Haftada iki kez boşal dedi. Sizce gerçek bir tedaviye 6 ay sonra başladığım için geç mi kaldım. İyileşme çok uzun sürer mi? Zafer hoca 2-3 ay sonra iyileşirsin dedi ama tabii kesinlik yok. Yaza evleneceğim. Söyledim. Seni yaza yetiştireceğiz dedi. Özellikle Kadir abi yardımcı oldu bu konuda bilgilenmem de. Geçen hafta geldim ve ne sorsam cevapladı. Ben de sürecimi buraya yazacağım ve umarım bir gün buraya İYİLEŞTİM yazıp diğer arkadaşlara moral olacağım.
Kardeşim benimde seninkine benzer bir durum oldu. Geçen sene korunmasız ilişkiden idrar yolu oldum iğne ve ilaçla geçti fakat malesef 2023 Nisan ayında(kendi kız arkadaşıma benden geçti sanırım sonra ben iyileşince ondan bana geçti malesef) bir anda Prostatit olarak karşıma çıktı sonra. Nisan ayından sonra başta devlet hastanesi sonrasında İstanbul’daki dolandırıcı masajcılarda vakit ve nakit kaybettim. Hiçbirşey geçmedi ve gün geçtikçe arttı. 2023 ağustosta Zafer hocaya gitmeye başladım 4-5 kere gittim toplam 17 iesef iğne ve en az 10 kutu antibiyotik içtim. Prostat sıvısı kültüründe saptanan bir bakteri olduğu için Şuan antibiyotik kullanıyorum 1-2 haftaya gidicem yine. Lokosit 30 dan 2 ye düştü. Aslında gayet iyiyim ağrı yanma azaldı. İdrar hissi ve baskısı azaldı. Boşalırkenki yanmalar düzeldi. Sperm kalitesi düzeldi sadece idrardaki debi düşük oda inflamasyon sürecinde geçecek umarım. Sana önerim kesinlikle doktorun ve Kadir abinin söylediklerine uy ve psikolojini sağlam tut. Benim 7 yıllık ilişkim bu hastalıktan dolayı evlenmek istemediğim için geçen ay bitti kız arkadaşım biliyor ve kabul etmesine rağmen. Ne olursa olsun psikolojini sağlam tut ve evlenmekten vazgeçme seninde 2-3 ay içinde en azından %80 iyi olacağına inanıyorum.
KroKronik

John yazdı: 04.12.2023 - 23:25
KroKronik yazdı: 04.12.2023 - 21:36 Benim sürecim Mayıs ayının sonunda korunmasız bir ilişki ile başladı. 3-4 gün kadar hiçbir şey yapmadım sonra Azitro içmiştim geçmeyince de doktora gittim. Bana aşağı yukaro bildiğimiz oral ilaçlar verdi ve 1 hafta içinde geçmezse gel dedi. Geçmedi ve gittim. Bana iğne yazmak istemişti ama ben basit bir idrar yolu enfeksiyonu diye olmak istemedim. (Keşke olsaydım belki anında bitecekti. Hatta çok yüksek ihtimal) Ben oral antibiyotiğe 2 hafta daha devam edip tatile çıktım ve hafif, orta, ağır süreçler yaşadım. 1 ay Forever propolis kullandım ve o ara şikayetlerim ciddi şekilde iyileşti. Ancak korunarak girdiğim ikinci ilişkide şikayetler tekrar başladı.(Eylül ayı sonunda) Ben tekrar idrar yolu enfeksiyonu sandım ve 3-4 gün bol su içtim sadece sonra aile hekiminden 1 kutu antibiyotik aldım ama geçmedi. 2 hafta sonra bir ürologa gittim ve teşhis koydu.(Kronik Bela). 1,5 ay antibiyotik ve iyileştirici birkaç ilaç sonrası iyileşme olsa da tam olarak geçmedi. 2 aralıkta Zafer hocaya gittim ve prostat sıvısından baktığında orta derecede lökosit olduğunu söyledi.(Ben iyileştiğimi düşünmüştüm ve dünya başıma yıkıldı.) Bana 5 tane iğne verdi.(Anladım ki ilk doktorumu dinlesem buralara hiç gelmeyecekti bu iş) İğnelerin peşine de 2 hafta sabah akşam antibiyotik. Bu süreçte bir suda eriyen bir de oral hap vitaminler verdi. Aynı zamanda da cinsel bir ilaç verdi (5mg). Kanlanmayı artırmak için dedi. Sıcak su torbası koymam gerektiğini söyledi gene aynı sebeple. Ayakları üşütme dedi. Bira ve şaraptan uzak dur dedi. Haftada iki kez boşal dedi. Sizce gerçek bir tedaviye 6 ay sonra başladığım için geç mi kaldım. İyileşme çok uzun sürer mi? Zafer hoca 2-3 ay sonra iyileşirsin dedi ama tabii kesinlik yok. Yaza evleneceğim. Söyledim. Seni yaza yetiştireceğiz dedi. Özellikle Kadir abi yardımcı oldu bu konuda bilgilenmem de. Geçen hafta geldim ve ne sorsam cevapladı. Ben de sürecimi buraya yazacağım ve umarım bir gün buraya İYİLEŞTİM yazıp diğer arkadaşlara moral olacağım.
Kardeşim benimde seninkine benzer bir durum oldu. Geçen sene korunmasız ilişkiden idrar yolu oldum iğne ve ilaçla geçti fakat malesef 2023 Nisan ayında(kendi kız arkadaşıma benden geçti sanırım sonra ben iyileşince ondan bana geçti malesef) bir anda Prostatit olarak karşıma çıktı sonra. Nisan ayından sonra başta devlet hastanesi sonrasında İstanbul’daki dolandırıcı masajcılarda vakit ve nakit kaybettim. Hiçbirşey geçmedi ve gün geçtikçe arttı. 2023 ağustosta Zafer hocaya gitmeye başladım 4-5 kere gittim toplam 17 iesef iğne ve en az 10 kutu antibiyotik içtim. Prostat sıvısı kültüründe saptanan bir bakteri olduğu için Şuan antibiyotik kullanıyorum 1-2 haftaya gidicem yine. Lokosit 30 dan 2 ye düştü. Aslında gayet iyiyim ağrı yanma azaldı. İdrar hissi ve baskısı azaldı. Boşalırkenki yanmalar düzeldi. Sperm kalitesi düzeldi sadece idrardaki debi düşük oda inflamasyon sürecinde geçecek umarım. Sana önerim kesinlikle doktorun ve Kadir abinin söylediklerine uy ve psikolojini sağlam tut. Benim 7 yıllık ilişkim bu hastalıktan dolayı evlenmek istemediğim için geçen ay bitti kız arkadaşım biliyor ve kabul etmesine rağmen. Ne olursa olsun psikolojini sağlam tut ve evlenmekten vazgeçme seninde 2-3 ay içinde en azından %80 iyi olacağına inanıyorum.
John senin adına üzüldüm dostum. Psikolojiyi iyi tutmaya çalışsam da acaba evlenince ne olacak hep böyle mi gidecek başa mı saracak diye şeyimizi düşünmek dışında yaptığımız bir şey yok. Aslında çok şikayetim yok. Sadece boşalınca başa sardı en son ve ben uzun süre boşalmayıp boşalınca başa sarıyor gibi oluyor. Ama her gğn boşaldığımda genelde sorun yok. Bu hastalıktan önce de ilk boşalmam hep erken oluyordu direkt ikinciye geçiyordum. Hiç ara bile vermeden. Şuan bu olmayacağı için ilki de kısa süreceği için bşraz sıkıntıdayım bir de. Yani keşke evlenene kadar seks yapacağıma gidip çalıya çırpıya sürtseydim de bunları yaşamasaydım. Evlenince rengarenk seks hayatım olurdu.
KroKronik

John yazdı: 04.12.2023 - 23:25
Prostat sıvısı kültürüne bakmayı Zafer hocayı nasıl ikna ettin? Ben çok istedim ama gerek yok dedi ısrarla.
John

Mesaj gönderen John »

Çok ısrar ettim kovmaya bile kalktı ama anladı sonra beni çok kötüydü psikolojim o anda yeni ayrılmıştım vs. Çok zor hocaya o testi yaptırabilmek. Semen analizini bile zorla yaptırdım.
KroKronik

John yazdı: 04.12.2023 - 23:55 Çok ısrar ettim kovmaya bile kalktı ama anladı sonra beni çok kötüydü psikolojim o anda yeni ayrılmıştım vs. Çok zor hocaya o testi yaptırabilmek. Semen analizini bile zorla yaptırdım.
Ben de çok ısrar ettim ama yapmadı lökosit 15-20 çıktı. Ah o ilk doktorun dediği gibi iğne yapsaydım bu işi daha akutken çözecektim. Konu buralara hiç gelmeyecekti. Aklıma tüküreyim.
John

Mesaj gönderen John »

KroKronik yazdı: 05.12.2023 - 09:53
John yazdı: 04.12.2023 - 23:55 Çok ısrar ettim kovmaya bile kalktı ama anladı sonra beni çok kötüydü psikolojim o anda yeni ayrılmıştım vs. Çok zor hocaya o testi yaptırabilmek. Semen analizini bile zorla yaptırdım.
Ben de çok ısrar ettim ama yapmadı lökosit 15-20 çıktı. Ah o ilk doktorun dediği gibi iğne yapsaydım bu işi daha akutken çözecektim. Konu buralara hiç gelmeyecekti. Aklıma tüküreyim.
Ah vah edilecek birşey yok hepimiz benzer durumdayız önümüze bakmamız lazım gardını hiç düşürme psikolojini topla. Bir şekilde geçecek.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

KroKronik yazdı: 04.12.2023 - 21:52
kadir yazdı: 04.12.2023 - 21:44 Biraz geç kalmışsın ama kardeşim lökosit orta derece olduğu için çabuk iyileşirsin. Sık ejekulasyon yapma. Haftada 2 şu aşamada çok.
Kadir abi çabuktan kastın nedir? Bu ara çok kafaya takıyorum bu işi ve psikolojim çok bozuldu.(Hep acaba o 10 günlük sürecin sonunda iğne olsam acaba kronik olmadan çözer miydim sorusu var?) Sence 5-6 aylık süreçte iyileşmem mümkün mü?

Bir de abi ben her gün boşaldığım da sorun yaşamıyorum ama uzun süre yapmayınca hem isteksizlik hem sabah ereksiyonlarında düşüş, libidoda düşüş, aynı zaman da da gün içinde kendiliğinden sertleşmelerim de falan düşüş oluyor. Penisim hep çok küçük kalıyor. Bir de uzun süre sonra boşalınca şikayetlerim başlıyor ama her gün yapsam böyle bir şey pek olmuyor. Yine de ne kadar süre ile boşalmalıyım?
Kardeşim hergün ejeküle olmak ilk anda rahatlama duygusu versede süreç içinde irritasyon etkisini gösterir prostat şişer. Uzun süre yapmadığında libido düşsede bu geçicidir iyileşmeye ve tedavi olmaya odaklan. Uriner sistemi tedavi esnasında dinlendirip toparlamasını beklemek burada esas olmalı. Ayrıca hergun masturbasyon yapmak bir bağımlılıktır immun sistemi çökertir. İyileşmeni olumsuz yönde etkileyebilir. Bu eylemi bırakmanda fayda var çabuk iyileşme adına.
KroKronik

kadir yazdı: 05.12.2023 - 14:39

Kardeşim hergün ejeküle olmak ilk anda rahatlama duygusu versede süreç içinde irritasyon etkisini gösterir prostat şişer. Uzun süre yapmadığında libido düşsede bu geçicidir iyileşmeye ve tedavi olmaya odaklan. Uriner sistemi tedavi esnasında dinlendirip toparlamasını beklemek burada esas olmalı. Ayrıca hergun masturbasyon yapmak bir bağımlılıktır immun sistemi çökertir. İyileşmeni olumsuz yönde etkileyebilir. Bu eylemi bırakmanda fayda var çabuk iyileşme adına.

Peki Kadir abi 15-20 lökosit sence bu tedavi ile normale dönmesi uzun sürer mi? Bir de kaç gün ara vermeli boşalma da? 7-10 gün gibi mi? Lökosit düştükten sonra normal seviyeye. Normal bir insan gibi olabilecek miyiz tekrar? Robocop gibi 3 tane çorap giyiyorum üşümeyeyim diye. Zevk aldığım hiçbir şeyi yapamıyorum. En kötüsü 6-7 ay sonra evlilik var. Ard arda boşalmak tekrar sıkıntı çıkartır mı iyileşince? Ya da haftada 4-5 ilişkiye girmek?
KroKronik

Kadir abi ayrıca uzun süre boşalmayıp boşalınca bütün semptomlar geri geliyor normal mi bu?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

KroKronik yazdı: 05.12.2023 - 19:16 Kadir abi ayrıca uzun süre boşalmayıp boşalınca bütün semptomlar geri geliyor normal mi bu?
Masturbasyon ilk evrelerde semptomları arttırır doğrudur.
KroKronik

KroKronik yazdı: 05.12.2023 - 15:54
kadir yazdı: 05.12.2023 - 14:39

Peki Kadir abi 15-20 lökosit sence bu tedavi ile normale dönmesi uzun sürer mi? Bir de kaç gün ara vermeli boşalma da? 7-10 gün gibi mi? Lökosit düştükten sonra normal seviyeye. Normal bir insan gibi olabilecek miyiz tekrar? Robocop gibi 3 tane çorap giyiyorum üşümeyeyim diye. Zevk aldığım hiçbir şeyi yapamıyorum. En kötüsü 6-7 ay sonra evlilik var. Ard arda boşalmak tekrar sıkıntı çıkartır mı iyileşince? Ya da haftada 4-5 ilişkiye girmek?
Kadir abi bu konuya ne diyorsun?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İyileşince bu dediklerin olur ama iyice iyileşmeden olursa iyileşmen sıkıntıya düşebilir.
KroKronik

kadir yazdı: 06.12.2023 - 17:18 İyileşince bu dediklerin olur ama iyice iyileşmeden olursa iyileşmen sıkıntıya düşebilir.
Kadir abi bu iyileşme süreci çok uzar mı sence ? Abi basit bir idrar yolu enfeksiyonuydu muhtemelen başta doktoru dinleyip iğneyi vursaydım diye başımı her gün duvara vuruyorum. Abi bir yol göster çok kötüyüm :(
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Değerli kardeşim öncelikle masturbasyonu bırak ve şimdilik lokositi düşürmeye bak, bu arada doktoruna Xatral ve Brufen600 reçete ettir, Hergün 15 dk sıcak suya otur.
Moralini bozma.
KroKronik

Abi şuan aile evi sıcak suya oturamıyorum o yüzden ama doktor sıcak su torbasını mesanene koy o şekilde yap dedi öyle yapıyorum. Abi geçer mi ya vallahi bazen o kadar düşünüyorum ki başım biran da çok ağrıyor. İntihar et kurtul diyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

KroKronik yazdı: 08.12.2023 - 11:46 Abi şuan aile evi sıcak suya oturamıyorum o yüzden ama doktor sıcak su torbasını mesanene koy o şekilde yap dedi öyle yapıyorum. Abi geçer mi ya vallahi bazen o kadar düşünüyorum ki başım biran da çok ağrıyor. İntihar et kurtul diyorum.
Geçer kardeşim sana özelden yazdıklarımı oku, intihar edecek bir durum yok ve hiç bir sey bu kötü eyleme sebep değil,hayat herseye rağmen yaşamaya değer.
hasan52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hasan52 »

Kadir abi arkadaşa bu ilaçları yazdır demişsin bende kullanayım mı . doktoruna Xatral ve Brufen600 reçete ettir, Hergün 15 dk sıcak suya otur.
Bana arı poleni kullan demiştin propolis de kullanayım mı
Abi tavanıx kullandım 3 kutu ilaçlar bitti 20 gün oluyor 2 gündür yine sık idrar başladı pazartesi dr gideceğim idrar tahlili vereceğim
ivanbulgaria
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ivanbulgaria »

The main problem is you have sexually transmitted diseasem, which is not established. the symptoms you describe are due to probably Trichomonas Vaginalis. which are difficult to diagnose due to the fact that they die very quickly after the sample.

if you have undiagnosed trichomoniasis then its better to stop antibiotics, because almost always, trichomonas comes with bacteria. I spend almost 8 years until i found good microbiologist who found 8-9 bacteria into my prostate fluid and urethral secretion. As i said, nowadays microbiologist and urologist are completely idiots...
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Yea i've got the symptoms but in my situation i ve had sex 2.5 years ago and it was protective sex. How can i get a sexually transmitted diseasem after 2.5 years later(protective sex btw) where were the bacteria all the time. And all the urine test came back negative? İs there no chance to climb backteria to my urine acctually? Or some people got really bad bacterias like gonore(clamidia) and is'nt that bacteria reach prostate. This is very confusing. Maybe it could be a virus or something.
ivanbulgaria

sainz yazdı: 08.12.2023 - 15:18 Yea i've got the symptoms but in my situation i ve had sex 2.5 years ago and it was protective sex. How can i get a sexually transmitted diseasem after 2.5 years later(protective sex btw) where were the bacteria all the time. And all the urine test came back negative? İs there no chance to climb backteria to my urine acctually? Or some people got really bad bacterias like gonore(clamidia) and is'nt that bacteria reach prostate. This is very confusing. Maybe it could be a virus or something.
Urine cannot give you any results, i made a lot of test of my urine and it was always clear, while ive been driving crazy from symptoms.

The main problem is to find good microbiologist, i found after 8 years in bulgaria. The best test is Prostate fluid and urehtral secretion.

Maybe you dont have sexually transmitted diseasem, just bacteria, as i said microbiologist miss it.. and from what i see in Turkey your doctors, used PCR test, for finding bacteria etc.. but this test doesnt catch absolutely nothing.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Okey you find the bacteria what is the results ? What is your symptoms ?
ivanbulgaria

sainz yazdı: 08.12.2023 - 15:39 Okey you find the bacteria what is the results ? What is your symptoms ?
Pain in prostate, burning during urination difficulty starting urine, prostate feeling swollen, but the worst of all the symptoms is the feeling that there is urine in your bladder, this thing is destroying me mentally.

The result are, echerihia coli, enterococus, staphylococus, klebsiela, proteus mirabilis ureaplasma micoplasma and trichomonas all mass quantity.

You can check my thread that i created, 1-2 days ago. i shared image of prostate of mine. You can see how large calcifications i have.