Prostat masajı sonrası rahatlama

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Prostat masajı sonrası rahatlama

Mesaj gönderen scream1717 »

Merhaba perşembe günü zafer hocaya gitmişrim lokosit bakmak için prostat masajı yaptı lokosit 7 8 çıktı. Masajdan sonra 2 gündür ağrım sıfır ereksiyon daha iyi bu tesadüf mudur. Daha önce Hüseyin hocada da kontrol için gittiğimde masaj sonrası 2 3 gün ereksiyon iyileşmişti.
Antileri pazartesi başlayacağım sorum su kendim masaj yapmam bu durumda daha hızlı iyileşmemi sağlar mı. Çünkü çok net masaj sonrası 2 gündür iyiyim
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Prostat masajı sonrası rahatlama

Mesaj gönderen alexandro1104 »

scream1717 yazdı: 02.12.2023 - 20:14 Merhaba perşembe günü zafer hocaya gitmişrim lokosit bakmak için prostat masajı yaptı lokosit 7 8 çıktı. Masajdan sonra 2 gündür ağrım sıfır ereksiyon daha iyi bu tesadüf mudur. Daha önce Hüseyin hocada da kontrol için gittiğimde masaj sonrası 2 3 gün ereksiyon iyileşmişti.
Antileri pazartesi başlayacağım sorum su kendim masaj yapmam bu durumda daha hızlı iyileşmemi sağlar mı. Çünkü çok net masaj sonrası 2 gündür iyiyim

Zafer hoca bunu yaptıktan sonra 4-5 saat çok rahat oluyorum ben de. Acaba forumda adı geçen ve pek iyi anılmayan bas harfi C olan doktorun prostat masajı tedavisi işe yarar mı diye düşünüyorum böyle olunca ..