Cumartesi günü Zafer Oyman’a gidiyorum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
KroKronik

Cumartesi günü Zafer Oyman’a gidiyorum.

Mesaj gönderen KroKronik »

Arkadaşlar cumartesi günü Zafer hocaya gideceğim. Prostat sıvından lökosit baktığını biliyorum. Lökosit çıkmazsa sanırım başka teste gerek kalmıyor ama test pozitif çıkarsa prostat sıvısından antibiyogram ve kültür yapılmalıymış sanırım. Bunu Medicana hastanesi yapıyor mu? Ya da yakınlarında bunu yapan bir laboratuvar var mı?
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Cumartesi günü Zafer Oyman’a gidiyorum.

Mesaj gönderen Fatih34 »

Zafer hoca kültüre falan inanmaz yani tedavisinde kullanmaz lökosit cıkmazsa prostatit değilsin der lokosit düşüncede iyileştin turp gibisin der ama hocam hiçbişey değişmedi dersende yok yok iyileştin iyileştin der :)
KroKronik

Mesaj gönderen KroKronik »

Fatih34 yazdı: 28.11.2023 - 15:15 Zafer hoca kültüre falan inanmaz yani tedavisinde kullanmaz lökosit cıkmazsa prostatit değilsin der lokosit düşüncede iyileştin turp gibisin der ama hocam hiçbişey değişmedi dersende yok yok iyileştin iyileştin der :)
Peki bunların hepsine bakan bir doktor biliyor musunuz?
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Fatih34 yazdı: 28.11.2023 - 15:15 Zafer hoca kültüre falan inanmaz yani tedavisinde kullanmaz lökosit cıkmazsa prostatit değilsin der lokosit düşüncede iyileştin turp gibisin der ama hocam hiçbişey değişmedi dersende yok yok iyileştin iyileştin der :)
Halbuki bazı kaynaklar, prostatit hastalarının %80 i pelvik taban kaslarında oluşan problemlerdendir, derler.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

KroKronik yazdı: 28.11.2023 - 15:18
Peki bunların hepsine bakan bir doktor biliyor musunuz?
Olayda aslında biraz burada bu işin standart bir tedavisi olsa illaki doktorların hepsi benzer tahliller ve tetkikleri kullanırlardı
Kimisi lokosit bakar kimisi kültür kimisi 3 kap testi yapabilir yani standartı yok bu işin yabancı kaynaklara bakarsan artık tamamen prostatiti bırakmıslar kronik pelvik ağrı sendromu diyorlar buradaki hastalarında ben dahil genel olarak lökosit çıkan ama kültürlerinde üreme olmayan hastaların olusturduğunu düşünüyorum
Ben 3 senedir bu hastalığı yaşıyorum okuyorum sorunun kaynağı kesinlikle şudur diyemedim henüz
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

medicana yakınlarda prostat sıvısından kültür bakacak bir lab var mı ?