KASIK fıtığı sonrası oluşan komplikasyon

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

KASIK fıtığı sonrası oluşan komplikasyon

Mesaj gönderen Zuspat »

Merhaba. Prostatitten her hangi bir sorunum olmadan yıllardır yaşıyordum. 10 gün önce Kasıl fıtığı ameliyatı oldum. Şimdi kaşığımda ödem oluştu. Oturup kalkarken penis üstü bölgesi ve bacak ile birleşen bölge inanılmaz ağrı yapıyor. Geceleri de ağrı kesici olmadan uyuyamıyorum. Son günlerde sol testis arkası da aşırı hassaslaştı. Ultrason, mr, tomografi de bir şey çıkmadı. Penis ve prostat normalmış. Benim sorum acaba prostatit tekrar gün yüzüne çıkmış olabilir mi yoksa ameliyatın kendine has sorunumu? Prostatit belirtilerini unuttum 2015de ilk yakalanmıştım.
Kalhoznik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: KASIK fıtığı sonrası oluşan komplikasyon

Mesaj gönderen Kalhoznik »

geçmiş olsun kardeş 2022 şubatta sağ kasık fıtığı ameliyatı oldum ve ameliyattan hemen sonrasında penisde ağrı kasıkda ağrı gibi şikayetlerim oldu.ancak 1.5 yıl sonra prostatit olduğum ortaya çıktı.benim durum şöyle muhtemelen ameliyatdan sonra takılan idrar sondası bu iltihabı yaptı.iyice tetkik ettir asla hatalarını kabul etmiyorlar.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Zuspat yazdı: 21.10.2023 - 13:40 Merhaba. Prostatitten her hangi bir sorunum olmadan yıllardır yaşıyordum. 10 gün önce Kasıl fıtığı ameliyatı oldum. Şimdi kaşığımda ödem oluştu. Oturup kalkarken penis üstü bölgesi ve bacak ile birleşen bölge inanılmaz ağrı yapıyor. Geceleri de ağrı kesici olmadan uyuyamıyorum. Son günlerde sol testis arkası da aşırı hassaslaştı. Ultrason, mr, tomografi de bir şey çıkmadı. Penis ve prostat normalmış. Benim sorum acaba prostatit tekrar gün yüzüne çıkmış olabilir mi yoksa ameliyatın kendine has sorunumu? Prostatit belirtilerini unuttum 2015de ilk yakalanmıştım.
Kardesim geçmiş olsun sana önerim prostat sivisindan kültür lökosit baktir durumunu netleştir başka türlü cevap bulamazsın
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Kalhoznik yazdı: 22.10.2023 - 00:12 geçmiş olsun kardeş 2022 şubatta sağ kasık fıtığı ameliyatı oldum ve ameliyattan hemen sonrasında penisde ağrı kasıkda ağrı gibi şikayetlerim oldu.ancak 1.5 yıl sonra prostatit olduğum ortaya çıktı.benim durum şöyle muhtemelen ameliyatdan sonra takılan idrar sondası bu iltihabı yaptı.iyice tetkik ettir asla hatalarını kabul etmiyorlar.
Ben de kasık ve bacak ağrım felaket seviyede canım. Perişan oldum yatıp kalkarken sıkıntı oluyor. Sol bacak kasık arasına yayılıyor. Yürüdükçe daha da artıyor ağrı. Sonda takılmadı bana. Eskiden prostatittim acaba tetikledi mi bilmiyorum.