İyi okuyun !!!!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

İyi okuyun !!!!

Mesaj gönderen apo. »

Yil 2007 fırın işi ile meşgulüm gece çalışıyorum ramazan ayi idi, işten eve geldim gündüz uyudum ,uyanınca idrara gittim sim siyah kan işedim dizlerim titredi ,korkudan olup olup dirildim..
Sonra hastaneye gittim yapışık karin orta hatta sağa doğru yapışmış doğuştan anamoli böbrekler e sahip biri olduğumu öğrendim.

10 un üzerinde taş oluşmuş 2008 yılı gibi bir taş ameliyati sonra 2009 da bir daha ameliyat,
Sonra 2011 de böbrek darlığı ameliyat ,
Bu arada kışın bagdemcik mağduru biri olarak 8 10 kez ateşlenen yatağa dusuyordum,
2013 de son operasyon böbrek taşı ve sonrasında nur topu gibi prostatit 2011 de evlendim.

2014 de bademciklerim aldırdım. Ama farenjit devam etti

2017 de göbek fıtığı ameliyati oldum .

2019 sonu 2020 de prostatit olduğumu öğrendim bir çok doktor gezdim hep daha kötü oldum Sonra forumu buldum doğru yolu izledik ..
Kültür pcr lokosit derken

Muhsin balaban ist.protokolu denemeye karar verdim gittim parayı bayıldık daha kötü olduk.

Sonra eswt denedim oda olmadı

Haci hoca ilaçları oda olmadı

Gungor hoca da kök hücre yaptırdım 3 ay kadar bir şey yoktu
Sonrasında korunmasız birliktelik yaşadık evde 2 kez bir hafta sonrasında şikayetler tavan yaptı lökosit 20 üzeri tedaviye başladık yeterli olmadı hastaneye yattık aylarca damardan targocit , vankomisin ,amikasin ,daha hatırlamadığım bir çok anti aldim ,
Bagarsaklarda ağrılardan başladı arada ishal de oluyordum.

Belki kök hücre dokuyu iyice bozdu belki hanımdan quresi kaptim çünkü esimle birlikte test verdik ikimizdede mrsa dirençli stap aures uredi..

Bana iyi gelenler arada hafif yaptığım self masaj ...

Çok iyi geldiğine inandığım iş 3 ay dır belki diyetteyim
Antioksidan özellikli beslenme
Cinsel perhiz bir hafta veya 10 günde bir korunmalı ilişki
Not belkide en iyi bu geliyor c8nsel perhiz

Onemli not bakteriyel prostatit iseniz kesinlikle etkeni yakalamaya çalışın, ona göre uygun doz uygun qnti kombine si ile uzun süre anti alın arada lokosite baktirip test edin
Anti alınca mutlaka probiyotik kullanın
Lokosit veya üreme bir şey yok ise odemli prostatiniz var ise mutlaka antioksidan özellikli beslenin ve perhiz yapın..

Arada aylarca semptomsuz yaşadım en az 2 kez atlattım ama hep hata yaptım en büyük hatam evimde dahi olsa korunmasız ilişki oldu ve fazla yüklenmek prostada.

Bilinçsiz onlarca antibiyotik aldım çok ama çok pişmanım
Size ısrarla söylüyorum etkeni bulun öyle kullanın anti.

Pelvik ağrı sendromu konusunda bilgim yok ...

Herkese çok geçmiş olsun
apo.

Re: İyi okuyun !!!!

Mesaj gönderen apo. »

apo. yazdı: 07.10.2023 - 15:55 Yil 2007 fırın işi ile meşgulüm gece çalışıyorum ramazan ayi idi, işten eve geldim gündüz uyudum ,uyanınca idrara gittim sim siyah kan işedim dizlerim titredi ,korkudan olup olup dirildim..
Sonra hastaneye gittim yapışık karin orta hatta sağa doğru yapışmış doğuştan anamoli böbrekler e sahip biri olduğumu öğrendim.

10 un üzerinde taş oluşmuş 2008 yılı gibi bir taş ameliyati sonra 2009 da bir daha ameliyat,
Sonra 2011 de böbrek darlığı ameliyat ,
Bu arada kışın bagdemcik mağduru biri olarak 8 10 kez ateşlenen yatağa dusuyordum,
2013 de son operasyon böbrek taşı ve sonrasında nur topu gibi prostatit 2011 de evlendim.

2014 de bademciklerim aldırdım. Ama farenjit devam etti

2017 de göbek fıtığı ameliyati oldum .

2019 sonu 2020 de prostatit olduğumu öğrendim bir çok doktor gezdim hep daha kötü oldum Sonra forumu buldum doğru yolu izledik ..
Kültür pcr lokosit derken

Muhsin balaban ist.protokolu denemeye karar verdim gittim parayı bayıldık daha kötü olduk.

Sonra eswt denedim oda olmadı

Haci hoca ilaçları oda olmadı

Gungor hoca da kök hücre yaptırdım 3 ay kadar bir şey yoktu
Sonrasında korunmasız birliktelik yaşadık evde 2 kez bir hafta sonrasında şikayetler tavan yaptı lökosit 20 üzeri tedaviye başladık yeterli olmadı hastaneye yattık aylarca damardan targocit , vankomisin ,amikasin ,daha hatırlamadığım bir çok anti aldim ,
Bagarsaklarda ağrılardan başladı arada ishal de oluyordum.

Belki kök hücre dokuyu iyice bozdu belki hanımdan quresi kaptim çünkü esimle birlikte test verdik ikimizdede mrsa dirençli stap aures uredi..

Bana iyi gelenler arada hafif yaptığım self masaj ...

Çok iyi geldiğine inandığım iş 3 ay dır belki diyetteyim
Antioksidan özellikli beslenme
Cinsel perhiz bir hafta veya 10 günde bir korunmalı ilişki
Not belkide en iyi bu geliyor c8nsel perhiz

Onemli not bakteriyel prostatit iseniz kesinlikle etkeni yakalamaya çalışın, ona göre uygun doz uygun qnti kombine si ile uzun süre anti alın arada lokosite baktirip test edin
Anti alınca mutlaka probiyotik kullanın
Lokosit veya üreme bir şey yok ise odemli prostatiniz var ise mutlaka antioksidan özellikli beslenin ve perhiz yapın..

Arada aylarca semptomsuz yaşadım en az 2 kez atlattım ama hep hata yaptım en büyük hatam evimde dahi olsa korunmasız ilişki oldu ve fazla yüklenmek prostada.

Bilinçsiz onlarca antibiyotik aldım çok ama çok pişmanım
Size ısrarla söylüyorum etkeni bulun öyle kullanın anti.

Pelvik ağrı sendromu konusunda bilgim yok ...

Herkese çok geçmiş olsun
Arkadaşlar rahat likla söyleyebilirim bir ev parası harcamisimdir
abuzer0o0
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen abuzer0o0 »

ABİ YİNEMİ NÜKS YEDİN YOKSA
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Abuzer kardeşim küçük harflerle yazarmisin.
apo.

Mesaj gönderen apo. »

abuzer0o0 yazdı: 08.10.2023 - 20:43 ABİ YİNEMİ NÜKS YEDİN YOKSA
Yok kardeşim son nuksden bu yana iyiyim antibiyotik alarak diyet ve perhiz e uyarak ama vücudum artık antibiyotik kullanımını kaldıramıyor sos veriyor
savas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen savas »

abi bende de staph aurus ürüyor ama son gittiğim üroloji doktoru ve enfeksiyon doktoru bu bakterinin normal olduğunu söyledi bende lökosit 1-4 arası üredi en fazla , verdiğin diyeti uyguluyorum ağrılarm hafifledi ama 0 layamadım bi türlü ağrıyı. Senle aynı bakteri ürüyo bende de biliyosun bana önerebileceğin bilimsel bi yol varmı izleyebileceğim ek olarak
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

Apo abi geçmiş olsun . 6-7 yıldır uğraşıyorum ama bende olıyurdu şikayetler geçiyordu ve testlerde hiç blr şey çıkmıyordu idrar kan ve meni idrar kültürü utrasyon çektiriyordum .
Şu 4-5 aydır lökosit hem idrarda hem menide yüksek çikiyor antibiyotik kullandın geçti . 2 ay sonra şikayetlerim devam etti Dr gittim idrar tahlilinde lokisit 107 çıktı kültürde idrar ve meni öreme olmadı özele gidemiyorum müane ve testin altından kalkamam abi devlette hangi testi yaptırmamı önerirsin başka . Şimdide sağ yumurtalıkta şişlik oluyor ağrı oluyor sol dada fındık büyüklüğünde su gibi şişlik oluyor geçiyor blr daha oluyor . Tavsiyen nedir .
Kadir abi Allah razı olsun her yazıya cevap veriyor ama seninde fikrini almak isterim ( kadir abi lökosit 107 ) blr başlık açmıştım orada değerleri yazdım
apo.

Mesaj gönderen apo. »

savas yazdı: 09.10.2023 - 00:19 abi bende de staph aurus ürüyor ama son gittiğim üroloji doktoru ve enfeksiyon doktoru bu bakterinin normal olduğunu söyledi bende lökosit 1-4 arası üredi en fazla , verdiğin diyeti uyguluyorum ağrılarm hafifledi ama 0 layamadım bi türlü ağrıyı. Senle aynı bakteri ürüyo bende de biliyosun bana önerebileceğin bilimsel bi yol varmı izleyebileceğim ek olarak
Kardesim diyet ve cinsel perhiz bu ikisi çok önemli bir de prostadi çok fazla kurcalatma
apo.

Mesaj gönderen apo. »

hasan52 yazdı: 09.10.2023 - 03:56 Apo abi geçmiş olsun . 6-7 yıldır uğraşıyorum ama bende olıyurdu şikayetler geçiyordu ve testlerde hiç blr şey çıkmıyordu idrar kan ve meni idrar kültürü utrasyon çektiriyordum .
Şu 4-5 aydır lökosit hem idrarda hem menide yüksek çikiyor antibiyotik kullandın geçti . 2 ay sonra şikayetlerim devam etti Dr gittim idrar tahlilinde lokisit 107 çıktı kültürde idrar ve meni öreme olmadı özele gidemiyorum müane ve testin altından kalkamam abi devlette hangi testi yaptırmamı önerirsin başka . Şimdide sağ yumurtalıkta şişlik oluyor ağrı oluyor sol dada fındık büyüklüğünde su gibi şişlik oluyor geçiyor blr daha oluyor . Tavsiyen nedir .
Kadir abi Allah razı olsun her yazıya cevap veriyor ama seninde fikrini almak isterim ( kadir abi lökosit 107 ) blr başlık açmıştım orada değerleri yazdım
Kardesim muhtemelen enfeksiyon testislere kadar inmiş sana önerim prostat sivisindan pcr baktir mutlaka etkeni yakalarsin
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

Abi bu gün özel hastaneye gittim tavanik verdi 3 kutu günde 1 tane xatral xl 10 mg
apo.

Mesaj gönderen apo. »

hasan52 yazdı: 10.10.2023 - 00:01 Abi bu gün özel hastaneye gittim tavanik verdi 3 kutu günde 1 tane xatral xl 10 mg
Forumda adı geçen bir doktora gitti pcr baktir gelişi güzel kullanmA antibiyotik
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

Bu ben çocukken idrar yollarından ameliyat olmuşsun penisten bu gün doktor senin enfeksiyon olma nedenin idrar kanalların daralmış dedi onun için sık sık enfeksiyon oluyorsun . Sistikkopi ol hem kanal genişler arkayı görmüş oluruz . Yine idrarda lökosit 24 çıktı iğneler biteli 15 oldu bende ne yapacağımı anlamadım
apo.

Mesaj gönderen apo. »

hasan52 yazdı: 12.10.2023 - 00:50 Bu ben çocukken idrar yollarından ameliyat olmuşsun penisten bu gün doktor senin enfeksiyon olma nedenin idrar kanalların daralmış dedi onun için sık sık enfeksiyon oluyorsun . Sistikkopi ol hem kanal genişler arkayı görmüş oluruz . Yine idrarda lökosit 24 çıktı iğneler biteli 15 oldu bende ne yapacağımı anlamadım
Bir işlem yaptıracağım zaman ince ile sık doku iyi araştır öyle karar ver artık eksi düşünmen lazım sürekli antibiyotik bizim ileride olum sebebimiz olucak tedavisi uretral darlikda açık cerrahi diye biliyorum yinede araştır öyle yaptir yapılması bile gerekiyorsa
Kalhoznik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Kalhoznik »

Geçmiş olsun kardeş, 2013 de böbrek taşı operasyonunda sana idrar sondası takıldımı?
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

Kalhoznik yazdı: 12.10.2023 - 11:20 Geçmiş olsun kardeş, 2013 de böbrek taşı operasyonunda sana idrar sondası takıldımı?
Benim öyle bir problemim olmadı
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

apo. yazdı: 12.10.2023 - 09:00
hasan52 yazdı: 12.10.2023 - 00:50 Bu ben çocukken idrar yollarından ameliyat olmuşsun penisten bu gün doktor senin enfeksiyon olma nedenin idrar kanalların daralmış dedi onun için sık sık enfeksiyon oluyorsun . Sistikkopi ol hem kanal genişler arkayı görmüş oluruz . Yine idrarda lökosit 24 çıktı iğneler biteli 15 oldu bende ne yapacağımı anlamadım
Bir işlem yaptıracağım zaman ince ile sık doku iyi araştır öyle karar ver artık eksi düşünmen lazım sürekli antibiyotik bizim ileride olum sebebimiz olucak tedavisi uretral darlikda açık cerrahi diye biliyorum yinede araştır öyle yaptir yapılması bile gerekiyorsa
Abi bakayım Perşembe başka blr Dr gideceğim sistikpoli ile genişleme olurmu bakacağım inşallah ameliyat falan çıkmaz
apo.

Mesaj gönderen apo. »

hasan52 yazdı: 12.10.2023 - 20:05
apo. yazdı: 12.10.2023 - 09:00
Abi bakayım Perşembe başka blr Dr gideceğim sistikpoli ile genişleme olurmu bakacağım inşallah ameliyat falan çıkmaz
İnşallah kardeşim çok geçmiş olsun
Emre2023

Mesaj gönderen Emre2023 »

Herkese çok geçmiş olsun arkadaşlar forumda yeniyim birçok şeyi okudum ama biraz kafam karıştı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şu an yardımcı olabilirseniz sevinirim. Benim hikayem ani ve sık idrara çıkma ile başladı. Ardından cinsel bölgede geçmeyen yanma ve ağrı, düzensiz idrara çıkma bazen 4 saat çıkmıyorum bazen yarım saatte bir çıkıyorum. Kas ve eklem ağrısı yaşıyorum geçmiyor özellikle ayak bileğim ağrıyor tabanında yanma hissi oluyor. Bende sizler gibi 5 tane ürolog 2 dahiliye 1 psikolog 1 fizik tedavi doktoru gezdim ancak bir sonuç yok. Uzun süreli antibiyotik kullanmadım. Enjakülasyon sırasında inanılmaz ağrım vardı onda azalma var ancak bazen tekrar ediyor. Özel hastane devlet araştırma hastanesi hepsine gittim idrar tahlilinde ultrasonda bt de kan tahlillerinde bir şey çıkmıyor ancak kas eklem ağrısı, düzensiz idrara çıkma ani idrara sıkışma, cinsel bölgemde geçmeyen ağrı ve yanma hissim var. En son fizik tedavi doktoru pelvik ağrı değildir fibromiyalji olabilir dedi lyrica başladı ancak şikayetlerim hala devam ediyor. 7. aya girdim bundan sonrası için ne yapmalıyım bilmiyorum bana ne önerebilirsiniz sizlerin fikirlerini almak istiyorum
Ulutürk

Mesaj gönderen Ulutürk »

Aynı benim hikaye gibi çözemedim gitti ayak fln yanma hissi geçse şükür edecem konuyu kapatacak artık
apo.

Mesaj gönderen apo. »

Emre2023 yazdı: 13.10.2023 - 22:47 Herkese çok geçmiş olsun arkadaşlar forumda yeniyim birçok şeyi okudum ama biraz kafam karıştı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şu an yardımcı olabilirseniz sevinirim. Benim hikayem ani ve sık idrara çıkma ile başladı. Ardından cinsel bölgede geçmeyen yanma ve ağrı, düzensiz idrara çıkma bazen 4 saat çıkmıyorum bazen yarım saatte bir çıkıyorum. Kas ve eklem ağrısı yaşıyorum geçmiyor özellikle ayak bileğim ağrıyor tabanında yanma hissi oluyor. Bende sizler gibi 5 tane ürolog 2 dahiliye 1 psikolog 1 fizik tedavi doktoru gezdim ancak bir sonuç yok. Uzun süreli antibiyotik kullanmadım. Enjakülasyon sırasında inanılmaz ağrım vardı onda azalma var ancak bazen tekrar ediyor. Özel hastane devlet araştırma hastanesi hepsine gittim idrar tahlilinde ultrasonda bt de kan tahlillerinde bir şey çıkmıyor ancak kas eklem ağrısı, düzensiz idrara çıkma ani idrara sıkışma, cinsel bölgemde geçmeyen ağrı ve yanma hissim var. En son fizik tedavi doktoru pelvik ağrı değildir fibromiyalji olabilir dedi lyrica başladı ancak şikayetlerim hala devam ediyor. 7. aya girdim bundan sonrası için ne yapmalıyım bilmiyorum bana ne önerebilirsiniz sizlerin fikirlerini almak istiyorum
Sevgili kardeşim önce lyrca yi bırak sonra forumda adı geçen bir hekime git prostat sivisindan kültür pcr ve cam a damlatan bir hekimde lökosit baktir sonuçlara bakalım sana yardımcı olalım inşallah
apo.

Mesaj gönderen apo. »

Ulutürk yazdı: 14.10.2023 - 02:20 Aynı benim hikaye gibi çözemedim gitti ayak fln yanma hissi geçse şükür edecem konuyu kapatacak artık
Ayak yanması genel olarak karaciğer ile ilgili bur problem prostatit ile ilgisi yok bana göre
Emre2023

Mesaj gönderen Emre2023 »

Cevabın için teşekkür ederim inşallah hepimiz bu dertten kurtuluruz. Marmara bölgesi için önerebileceğin doktor var mı?
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Slmlar acı biber sonrası kabızlık daha fena artı ve lavabo da karnım da önceden olduğu gibi sürekli hatta hala gürültü var lavabo sonrası bile devam ediyor çok acı biber yaramıyor Kadir abinin dediği mükerrer ejeküle de dahil bilginize en son devlet te yarım test yapıldı ne meni ne prstt bakılmadı böbrek idrar kan bu kadar cipro yu da yarım içmiş idim tam güvenmedim tedavi ye kontrole de gitmedim İzmir de başka hoca bulucam hem borç lar bitmeli hem diş restore tedavisi hem nerede ise 8 senedir uğraş verdiğimz prostat it ve KOAH başlangıç selam ile kalasnz
apo.

Mesaj gönderen apo. »

Emre2023 yazdı: 14.10.2023 - 08:08 Cevabın için teşekkür ederim inşallah hepimiz bu dertten kurtuluruz. Marmara bölgesi için önerebileceğin doktor var mı?
Doktor konusuna artık girmiyorum oneri için forumda adı geçen size uygun geleni süz seçin artik
Ulutürk

Mesaj gönderen Ulutürk »

apo. yazdı: 14.10.2023 - 06:59
Ulutürk yazdı: 14.10.2023 - 02:20 Aynı benim hikaye gibi çözemedim gitti ayak fln yanma hissi geçse şükür edecem konuyu kapatacak artık
Ayak yanması genel olarak karaciğer ile ilgili bur problem prostatit ile ilgisi yok bana göre

Yağlanma var haklısın hocam tavsiyelerin olur mu