Virüs Sebepli Prostatit (Prostat Nezlesi)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Virüs Sebepli Prostatit (Prostat Nezlesi)

Mesaj gönderen BruceLee »

Bu prostatit virüs kaynaklı oluşur. Cinsel bulaşıcı hastalıklardan olmuş olabilir. İyi bir araştırma ile doğru sebep saptanmalıdır. Antibiyotik kullanımına gerek yoktur. Aşırı kullanımda hastalığı azdırır. Prostatitin sebebi saptandıktan sonra sebebe yönelik tedavi ile hastalık tedavi edilir.

Kaynak:https://onoluroloji.com/prostatit/
muallim55

Re: Virüs Sebepli Prostatit (Prostat Nezlesi)

Mesaj gönderen muallim55 »

bence şu an prostatit hastalarının en büyük problemi prostat mesajı ile sıvı alınıp mikroskop altında inceleyecek doktor bulamamasıdır. kendimden biliyorum şu an Samsun'da bütün özel hastaneleri aradım bir tanesinde bile prostat sıvısını masajla alıp mikroskopta inceleyecek üroloji doktoru yok yazıklar olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar Drların YouTube/linklerini videolarını vermeyelim...kendilerine muayene olup fayda yada zarar gördüyseniz isimlerini verebilirsiniz ancak.
Ayrıca sadece fayda gördüğünüz drların isimleri paylasılirsa forumdaki hastaların hastalığı hakkinda daha çabuk yol almaları sağlanır.
Hastalar,faraziye dinleyip boş yere para ve zaman harcamak istemiyor, salt çözüme yönelik tedaviler ve iyileşme örneklerini içeren belgeli klinik çalışmaları paylaşalım.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

muallim55 yazdı: 21.09.2023 - 09:54 bence şu an prostatit hastalarının en büyük problemi prostat mesajı ile sıvı alınıp mikroskop altında inceleyecek doktor bulamamasıdır. kendimden biliyorum şu an Samsun'da bütün özel hastaneleri aradım bir tanesinde bile prostat sıvısını masajla alıp mikroskopta inceleyecek üroloji doktoru yok yazıklar olsun.
Bunu doktor yapsada doktordan yapmasını talep edip hastanenin laboratuvarında incelenmesi talep edebilirsin. Ben kendim sıvı alabildiğim için istediğim zaman her hangi bir labda lokosit baktırabiliyorum.
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

kadir yazdı: 21.09.2023 - 12:09 Arkadaşlar Drların YouTube/linklerini videolarını vermeyelim...kendilerine muayene olup fayda yada zarar gördüyseniz isimlerini verebilirsiniz ancak.
Ayrıca fayda gördüğünüz drların isimleri paylasılirsa forumdaki hastaların hastalığı hakkinda daha çabuk yol almaları sağlanır.
Hastalar,faraziye dinleyip boş yere para ve zaman harcamak istemiyor, salt çözüme yönelik tedaviler ve iyileşme örneklerini içeren belgeli klinik çalışmaları paylaşalım.
Merhaba abi. Benim video link paylaşımımı siler misin? Doktora gidilmesini düşünmedim, niyetim bilgilenmekti. Kendim doktorlara gitmeyen muayene olmayan biriyim. Kendim mücadele veriyorum. Sağol abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Mrb @Bruce kardeşim,İyi niyetini biliyorum problem değil.Sende sagol.
Doktor hakkında yorum yapılmış zaten.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

muallim55 yazdı: 21.09.2023 - 09:54 bence şu an prostatit hastalarının en büyük problemi prostat mesajı ile sıvı alınıp mikroskop altında inceleyecek doktor bulamamasıdır. kendimden biliyorum şu an Samsun'da bütün özel hastaneleri aradım bir tanesinde bile prostat sıvısını masajla alıp mikroskopta inceleyecek üroloji doktoru yok yazıklar olsun.
Samsunda bir ara vardı adnan hoca gelmişti 1 yıl çalışmıştı sonra hastalandı kendisi o alıp İstanbula yolluyordu. Yaptırmıştır ona ama bir şey çıkmamıştı
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Abi nezle nezle de 10 aydır nezle mi bu organ yaklaşık 2-3 haftadır hardcore diyet yapıyorum.Günde 1 Öğün yiyorum Maks yediğim karbonidrat tam buğday makarna Omega 3 B12 Quercetin Propolis Çörek otu yağı yakı otu bunları tüketiyorum 0 şeker yiyorum sadece günde 1 şeftali ya da muz.

2 ay önce lökosit 5-6 idi 5 genta + 1 biteral kullandım sonra kontrol ettirmedim Zafer Hoca çok çok az dedi.

2 haftadır 1gün koşu 1 gün yürüyüş haftada max 1-2 boşalıyorum beni çok kötü yapan bir şey var o da libidom yüksek ve normal bir şekide kız arkadaşımla vakit geçirirken erekte oluyorum (sabah ereksiyonum yok denecek kadar az bilmiyorum neden) fakat birliktelik olmuyor her seferinde evlere dağılma durumu oluyor ve bu dün oldu mesela gel gelelim bugün penisim sızlıyor önceki günlerde %60 % 70 rahattım tabi gün içinde yine sızlamalar oluyordu.İdrardan sonra özellikle penisin ucunu sıkınca acı oluyor.

70 kilo 178 fit bir adamım ve bu diyette sürekli kilo kaybediyorum.67 ye düştüm.

Yani daha ne kadar acı çekeceğim bilmiyorum. Bu peniste ki sızlama çok kötü bir şey. Ve idrar da günde 10 kere falan ve sürekli hissiyat var.

Canephron deneyeceğim ve pollstimol getirtmeye çalışıyorum. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Şunu da söyliyeyim ben anti kullandığım vakit söylenilen rahatlamayı hiç yaşamadım. Yani kullanmadığım zamanda ki rahat bir günüm kadar max bir rahatlık ki kullanırken de bazı problemler devam ediyordu.10 aydır 0 semptom dediğim bir günüm yok.Az veya çok mutlaka var ama.
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Arkadaşlar ben sogan kürü ve yeşil cay deniyorum baya rahatlattı denemek isteyen olursa tavsiye ederim bi su bardagı sabah aç karnına sogan suyu içiyorum aradan 1 saat sonra kahvaltıdan sonra bi bardak yeşilcay yapıp içiyorum akşamda eve dönünce aynı şekilde 5 6 gündür yapıyorun iyileşmedim ama rahatladım tavsiye ederim
zindan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen zindan »

sainz yazdı: 21.09.2023 - 14:49 Abi nezle nezle de 10 aydır nezle mi bu organ yaklaşık 2-3 haftadır hardcore diyet yapıyorum.Günde 1 Öğün yiyorum Maks yediğim karbonidrat tam buğday makarna Omega 3 B12 Quercetin Propolis Çörek otu yağı yakı otu bunları tüketiyorum 0 şeker yiyorum sadece günde 1 şeftali ya da muz.

2 ay önce lökosit 5-6 idi 5 genta + 1 biteral kullandım sonra kontrol ettirmedim Zafer Hoca çok çok az dedi.

2 haftadır 1gün koşu 1 gün yürüyüş haftada max 1-2 boşalıyorum beni çok kötü yapan bir şey var o da libidom yüksek ve normal bir şekide kız arkadaşımla vakit geçirirken erekte oluyorum (sabah ereksiyonum yok denecek kadar az bilmiyorum neden) fakat birliktelik olmuyor her seferinde evlere dağılma durumu oluyor ve bu dün oldu mesela gel gelelim bugün penisim sızlıyor önceki günlerde %60 % 70 rahattım tabi gün içinde yine sızlamalar oluyordu.İdrardan sonra özellikle penisin ucunu sıkınca acı oluyor.

70 kilo 178 fit bir adamım ve bu diyette sürekli kilo kaybediyorum.67 ye düştüm.

Yani daha ne kadar acı çekeceğim bilmiyorum. Bu peniste ki sızlama çok kötü bir şey. Ve idrar da günde 10 kere falan ve sürekli hissiyat var.

Canephron deneyeceğim ve pollstimol getirtmeye çalışıyorum. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.
Bu anlattıklarınin hepsi sinir sorunu kardeşim. Prostatla felan alakası yok
sainz

Mesaj gönderen sainz »

zindan yazdı: 22.09.2023 - 12:49
sainz yazdı: 21.09.2023 - 14:49 Abi nezle nezle de 10 aydır nezle mi bu organ yaklaşık 2-3 haftadır hardcore diyet yapıyorum.Günde 1 Öğün yiyorum Maks yediğim karbonidrat tam buğday makarna Omega 3 B12 Quercetin Propolis Çörek otu yağı yakı otu bunları tüketiyorum 0 şeker yiyorum sadece günde 1 şeftali ya da muz.

Bu anlattıklarınin hepsi sinir sorunu kardeşim. Prostatla felan alakası yok
E ne yapacağız abi? Hangi bölüme başvuracağız?
Kalhoznik

Mesaj gönderen Kalhoznik »

Dostum o sıvıda sadece lokositmi yapılıyor kültür yapılsa mikroun türü tesbit edilse daha iyi olmazmı, lökosit anladım kadarıyla sadece şunu diyor, burda bir sorun var ama sorun nedir hangi türden bakteridir bunu söylemiyor öyle değilmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kalhoznik yazdı: 12.10.2023 - 12:51 Dostum o sıvıda sadece lokositmi yapılıyor kültür yapılsa mikroun türü tesbit edilse daha iyi olmazmı, lökosit anladım kadarıyla sadece şunu diyor, burda bir sorun var ama sorun nedir hangi türden bakteridir bunu söylemiyor öyle değilmi
Aynen öyle sevgili kardesim👍 ( Kronik Bakteriyel Prostatitliler için)