4 kap testi sonucum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehta23
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

4 kap testi sonucum

Mesaj gönderen mehta23 »

arkadaşlar merhabalar,

4 kap testi sonucum geldi doktorum bakteri üremediğini söyledi.

devlette yaptırdım. e nabız dan baktığımda idrar tetkiklerimin hepsi temiz. prostat akıntısı aldı 3 damla düştü sadece. benim görebildiğim ön üretra flora elemanları üredi yazıyor.

sık idrar, başlangıçta idrarım geç gelmesi, cinsel isteksizlik, boşalmadan sonra yanma, idrar sonunda damlama belirtilerim devam ediyor.

2. ayıma girdim ve yeni bir doktor arayışına girdim. yapmam gerekenler neler yardımcı olabilir misiniz

pcr testi tam olarak nedir labaraturlara sorduğumda çok bi bilgilerin yok gibi.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: 4 kap testi sonucum

Mesaj gönderen red »

Prostat salgısından lökosit sayımı yapılması gerekiyor. Enfeksiyonun devam edip etmediğinin anlaşılması İçin.
Flora bakterileri de prostat da enfeksiyona sebep olabilir.
Semptomlarınız prostatite işaret ediyor. Forumda adı geçen doktorlardan birini tercih edebilirsiniz. Henüz erkenken tanı ve tedavinizi ihmal etmeyin.
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

merhaba. hani devlet hastanesinde bu tetikkleri yaptırdınız ?
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

red yazdı: 27.08.2023 - 20:44 Prostat salgısından lökosit sayımı yapılması gerekiyor. Enfeksiyonun devam edip etmediğinin anlaşılması İçin.
Flora bakterileri de prostat da enfeksiyona sebep olabilir.
Semptomlarınız prostatite işaret ediyor. Forumda adı geçen doktorlardan birini tercih edebilirsiniz. Henüz erkenken tanı ve tedavinizi ihmal etmeyin.
Lokosit sayınca ne oluyor Allah aşkına? Burada lökosit sıfırladım hastalıktan kurtuldum diyen kimseye 3 senedir denk gelmedim ama lökosit sıfırladım ama hastalık devam ediyor diyen çok kişiye denk geldim. Adı geçen doktorlara da gitmiş birisi olarak bu doktorlara gidip de ben kesin iyileştim diyen birine de denk gelmedim. Adı geçen doktorlar yerine yeni doktorlara gidin arkadaşlar. Hem diğer hastalara da yeni bir kapı aralamış olursunuz.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Ben de rahatsızlığın ilk başında adı geçen doktorlardan birine gittim ve yazdığı saçma sapan antibiyotikler yüzünden o gün bugündür yeni kronik bağırsak hastalığı sahibi oldum. Tek tavsiyem bakteri tespit edilmezse rastgele aspirin bile içmeyin bağışıklık sistemini ve bağırsak sağlığını mahfetmeyin derim. Bakteri tespit edilirse duyarlı antibiyotik neyse onu kullanın ve bu hastalıkta çoğu hastanın nonbakteriyel prostatit olduğunu da unutmayın.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Yamtar yazdı: 19.10.2023 - 22:39 Ben de rahatsızlığın ilk başında adı geçen doktorlardan birine gittim ve yazdığı saçma sapan antibiyotikler yüzünden o gün bugündür yeni kronik bağırsak hastalığı sahibi oldum. Tek tavsiyem bakteri tespit edilmezse rastgele aspirin bile içmeyin bağışıklık sistemini ve bağırsak sağlığını mahfetmeyin derim. Bakteri tespit edilirse duyarlı antibiyotik neyse onu kullanın ve bu hastalıkta çoğu hastanın nonbakteriyel prostatit olduğunu da unutmayın.
Doğru, geçmiş olsun