Istanbul ali yurtlak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kardelen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Istanbul ali yurtlak

Mesaj gönderen Kardelen »

Arkadaşlar ben ankaradan bu hocayi aradim tikama islemi ile hem büyümeye hem iltihaba çözüm oluyoruz dedi asistani nekroz yaptigimizdan dedi ücret 40 bin dediler bu yöntemi hocayı daha önce duyan bilen var mi acaba forumda hiç görmedim embolizasyon falan
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Istanbul ali yurtlak

Mesaj gönderen red »

Nekroz doku ölümü anlamına gelir.
İşlemin detaylarını sormanızda yarar var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sanırım narkoz demek istemiş Red kardesim :)
Kardelen

Youtube da videosu var damardan girip tikama işlemi yapıyorlarmış doku nekroz olip küçülme sağlanıyor ve iltihap gidiyor dedi asistani
Kardelen

Kadir bey ne dersiniz mantik li mi sizce damarın içine girip prostati besleyen damarlari tıkayıp kan gidişine engel olup hastalığı bitiyoruz diyorlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim bu yöntemi biliyorum...prostat giden ana damarları tıkayıp prostatı apoptoz hale getiriyorlar. Yani prostat devre dışı. Hastalığı bitiriyoruz derken böyle toz pembe konuşmaları biz çok gördük. Sonrasında ne oluyor. Gayet iyi yeni doğmuş gibimi oluyor insanlar yoksa bir bilinmeyen yolami giriyor hastalar.?
İyileşen hasta varmı? Varsa foruma üye olsunlar ve burada paylaşım yapsınlar gayet basit.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

kadir yazdı:Sanırım narkoz demek istemiş Red kardesim :)
Hmm şimdi oldu Kadir abi teşekkür ederim ;)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim Red kardeşim.
Kardelen

Abi buraya tedavi deneyen kimse yoksa ya da olup ta foruma üye olmayan varsa nasil bilecegiz.benim yaşadığım sıkıntılar büyük abdeste girdikten sonra en az 10 saat süren yanma kaşıntı halsizlik sirt ağrıları kabızlık bitmis hissediyorum hep genel cerrah ve kolonoskopi birsey yok dedi delirecegim artik herseyi deneyesim var ben sadece size prostati ölü hale getirmek mantikli mi onu soruyorum yani siz ilaclardan çözüm alamasaydiniz dener miydiniz
Baykus06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Baykus06 »

Kardelen yazdı:Abi buraya tedavi deneyen kimse yoksa ya da olup ta foruma üye olmayan varsa nasil bilecegiz.benim yaşadığım sıkıntılar büyük abdeste girdikten sonra en az 10 saat süren yanma kaşıntı halsizlik sirt ağrıları kabızlık bitmis hissediyorum hep genel cerrah ve kolonoskopi birsey yok dedi delirecegim artik herseyi deneyesim var ben sadece size prostati ölü hale getirmek mantikli mi onu soruyorum yani siz ilaclardan çözüm alamasaydiniz dener miydiniz
Ya yaşadığınız pelvik taban sorunuysa o zaman prostatı alsan bile geçmez. Ben olsam denek olmazdım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardelen yazdı:Abi buraya tedavi deneyen kimse yoksa ya da olup ta foruma üye olmayan varsa nasil bilecegiz.benim yaşadığım sıkıntılar büyük abdeste girdikten sonra en az 10 saat süren yanma kaşıntı halsizlik sirt ağrıları kabızlık bitmis hissediyorum hep genel cerrah ve kolonoskopi birsey yok dedi delirecegim artik herseyi deneyesim var ben sadece size prostati ölü hale getirmek mantikli mi onu soruyorum yani siz ilaclardan çözüm alamasaydiniz dener miydiniz
Büyük konuşmak gibi olmasın ama ben olsaydım denemezdim.
Kardelen

Abi bendekinin pelvik taban oldugunu düşünmüyorum iki farkl8 bakteri çıktı ben de ureplazma ve klebsiella pneumoniae belli ki cok güçlüler bazen elim ayagim bosaliyor ölecek gibi halsiz oluyorum ve makatimda yanma kaşıntı tavan sanki böcekler var içinde geziyorlar gibi iesef iğne 10 tane bactrim flagyl kullandim daha sonra cipro ilk monodoks vermisti bir doktor nafile hastalik zerre rahtlamiyor ben de yaz kis
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bu bakterilere kültür+antibiogram calisildimi kardeşim prostat sıvısı ve meni ve idrardan?
Kardelen

Abi valla ben ankara yüzüncü yila gidiyorum prostat masaji bir defa yapildi kultir ve antibiogram yapildi dediler bactrim forte ye duyarli denildi kullandim hicbirsey olmadi devlet hastanesine gottim cipro verip gönderdiler onu da kullandim penisilin ignesi bile vurdu doktor en son iki kere o da fayda saglamadi işimi yapamiyorum artik halsizlikten bayilacak gibi olmaktan benim penis tarafinda hic sikintim yok idrar günde en fazla 3 kere yapiyorum sertlik te sikinti yok işeme testim cok iyi benim bütün sorun makatta yanma kaşıntı ağrı bitmiyor sanki kaskati olmus sikamiyorum bile
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Kardelen yazdı:Abi valla ben ankara yüzüncü yila gidiyorum prostat masaji bir defa yapildi kultir ve antibiogram yapildi dediler bactrim forte ye duyarli denildi kullandim hicbirsey olmadi devlet hastanesine gottim cipro verip gönderdiler onu da kullandim penisilin ignesi bile vurdu doktor en son iki kere o da fayda saglamadi işimi yapamiyorum artik halsizlikten bayilacak gibi olmaktan benim penis tarafinda hic sikintim yok idrar günde en fazla 3 kere yapiyorum sertlik te sikinti yok işeme testim cok iyi benim bütün sorun makatta yanma kaşıntı ağrı bitmiyor sanki kaskati olmus sikamiyorum bile
Pelvik taban rehabilitasyonu aldın mı ? Yani bahsettiğin semptom için prostatını feda etmeyi göze alman takdire şayan.
Sana şunu öneriyorum youtube'a gir pelvik taban release videoları var onları incele ve minimum 2 ay sabah akşam uygula sonrasında sağlam bir diyet yap
kadir abinin inflmasyon önerileri kısmındaki akdeniz diyeti olabilir. Hatta ben bu işte varım arkadaş diyorsan candida diyeti uygula. Probiyotik alımı yap
sıcak su oturmaları yap.

Naçizane fikrim bu prostatı öldürme fikrinden de kendini uzaklaştır.
Kardelen

Kadir abinin diyet bölümü dediginiz forumun neresinde acaba antibiyotikler öldürmedi ise ya da ulasamadi ise egzersiz ve diyet nasil yok etsin ki anlayamıyorum doktora al prostati dedim yasin 37 almam iltihap zzarin arkasina gecmisse o bile çözüm degil dedi benim sorunum makatta olduğundan cok ilerlemis diye düşünüyorum ama emar da sorun görünmedi anlamiyorum buyuk abdesti yapmak ve sonrasindaki yanma kaşıntı böcek varmis gibi oynamalar çıldırttı beni artik isime odaklanayim diyorum bazen seker hastasi gibi elim ayagim boşaliyor caresizim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardelen yazdı:Abi bendekinin pelvik taban oldugunu düşünmüyorum iki farkl8 bakteri çıktı ben de ureplazma ve klebsiella pneumoniae belli ki cok güçlüler bazen elim ayagim bosaliyor ölecek gibi halsiz oluyorum ve makatimda yanma kaşıntı tavan sanki böcekler var içinde geziyorlar gibi iesef iğne 10 tane bactrim flagyl kullandim daha sonra cipro ilk monodoks vermisti bir doktor nafile hastalik zerre rahtlamiyor ben de yaz kis
Ureoplazma ve tedavisi...bu bakterinin hücre duvarı olmadığı için eradikasyonu zor bir patojendir. Mutlaka antibiogrami yapılıp duyarlı antibiyotik ile tedavi edilmelidir.
Eğer duyarlı antibiyotikleri kullanıp bitirdiyseniz, aynı hastanede aynı labta kültürü tekrarlayıp eradike edilip edilmediğini öğrenin. Tamamen temizlenmemiş olabilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardelen yazdı:Kadir abinin diyet bölümü dediginiz forumun neresinde acaba antibiyotikler öldürmedi ise ya da ulasamadi ise egzersiz ve diyet nasil yok etsin ki anlayamıyorum doktora al prostati dedim yasin 37 almam iltihap zzarin arkasina gecmisse o bile çözüm degil dedi benim sorunum makatta olduğundan cok ilerlemis diye düşünüyorum ama emar da sorun görünmedi anlamiyorum buyuk abdesti yapmak ve sonrasindaki yanma kaşıntı böcek varmis gibi oynamalar çıldırttı beni artik isime odaklanayim diyorum bazen seker hastasi gibi elim ayagim boşaliyor caresizim
viewtopic.php?f=2&t=8164
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

Kardelen yazdı:Kadir abinin diyet bölümü dediginiz forumun neresinde acaba antibiyotikler öldürmedi ise ya da ulasamadi ise egzersiz ve diyet nasil yok etsin ki anlayamıyorum doktora al prostati dedim yasin 37 almam iltihap zzarin arkasina gecmisse o bile çözüm degil dedi benim sorunum makatta olduğundan cok ilerlemis diye düşünüyorum ama emar da sorun görünmedi anlamiyorum buyuk abdesti yapmak ve sonrasindaki yanma kaşıntı böcek varmis gibi oynamalar çıldırttı beni artik isime odaklanayim diyorum bazen seker hastasi gibi elim ayagim boşaliyor caresizim
Vallah ilk tedaviye basladigimda ayiptir soylemesi buyuk abdestimi yapamiyodum buda prostatiti tetikliyordu. Ayni zamanda makatta kasinti ve o bocek gibi hissi bende yasiyordum. Ne zaman kadir abinin takviyelerini kullanip probiyotik basladim. Cok sukur iyiyim. Tabi bunun yaninda lokosit tedaviside aldim. Ayni zamanda 3 defa prostat kulturu yaptirdim hic birinde bakteri uremedi ama ben emindim 4. Yaptirdigimda bakteriyi buldum. Kadir abinin dedigi gibi antibiyograma uyumlu antibiyotik ile tedavimi oldum. Kultur sonucumda temiz. İdrarim ereksiyon buyuk abdest duzeldi. Probiyotik kullanmani oneririm.
Kardelen

Lökosit tedavisi dediginiz nedir acaba tedaviyi hangi doktordan aldınız ankarada sizin tedavi seklini yapan bir doktor var mi lütfen yardim edin dünya zindan oldu bana