Antibiyotikler ve Yan Etkileri Listelensin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Antibiyotikler ve Yan Etkileri Listelensin

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Arkadaslar bu forumda cokca antibiyotik. Kullanan var. Bence hangi antibiyotikler ne gibi yan etkiler yapiyor bir baslik yapilip. Sabitlenmeli. Burasi bir. Labaratuvar gibi. Millet de ona gore kullanir ya da kullanmaz.

Ve kesinlikle cinsel perhiz. Meselesi konu olarak. Sabitlenmeli. Kendine doktor denemeyecek cogu cahil gidip ilk is olarak sık sık bosal diye tavsiye veriyor millete. Cok saglam kufrediyorum bu tavsiyeyi verenlere icimden.

Ve sert prostat masajinin da zararli olabilecegi konusu da mutlaka anlatilip sabitlenmeli. Ve sert prostat masaji nedir? O da anlatilmali.

Diyecegim bu durumla karsilasanlarin karsisina cikabilecek disardan cahillerden (doktor da dahil) ya da kisinin kendinden bilincsizlikten gelebilecek ilk TUZAKLARA takilmamalari icin. Kisa öz çarpıcı recete gibi yukaridaki maddeler gibi anektotlar halinde ilk once KESINLIKLE YAPILMAYACAKLAR siralanmali.

Proatatitin iritasyonu nedir? Neler prostati irite eder. Tedavi surecinde yumurtaliklarimizi korur gibi prostati de pamuklara sarip nasil korumamiz gerektigi gibi konular da onemli.

Ilk kez foruma girenler neyin ne oldugunu. Anlayana kadar forumda 1 sene geciyor.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Antibiyotikler ve Yan Etkileri Listelensin

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Bende Cipro Tendon problemi yarattı. 3 ay yoğun sağ diz tendon agrisi cektim. Ve isin kotu tarafi dizimin baska segmentlerinden kaynaklandiginu dusunup doktor doktor gezdim. Mr lar cekildi ve hiçbir doktor senin meselen meniskus ya da kikirdak degil tendon sorunu demedi. Doktorlar cok düz. Sen kendi kendinin doktoru olmassan ayvayi yedin demektir. Biraz biraz supheleniyordum Ciprodan ama ancak cok sonra netlestirdim bu ilactan oldugunu. Asagi yukari 2 sene sonra iyilesme gerceklesti. Eski halime dondum. Ama. Gene de hafif etkisi var.

Arti sag omuz tendon ağrısı cektim. Nedense saga vurdu ilac. Cok az da sol diz oldu. Ama sol omuza birsey olmadi.

Norolojik olarak da bende eskiden hali hazirda var olan anksiyetemi ust levellere tirmandirdi. Anksiyetenin ust level sikintilarini yasadim. Bilinc bulanikligi, uykusuzluk, mide, bagirsak rahatsizlanmalari gibi. Bu etkiler yani norolojik olanlar antidepresan kullanmaya basladiktan sonra bicak gibi kesildi.

Bir de iki gozum odaklanma esnasinda zorlanip odaklanamiyordu. Bir ay falan. Bir de boyle yan etkisi oldu. Baska birsey olmadi sanirim.