masaj sonrası

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

masaj sonrası

Mesaj gönderen Icedive26 »

merak ediyorum prostat masajdan sonra kötü olanlar şu an ne durumdalar?
semptomları neler?
iyileşme gösterdiler mi? iyileştiler ise neler yaptılar kullandılar?
ben kendi adıma mahallesinde sonrası sanki orada bir şey yırtıldı gibi hissediyorum. masturbasyon ile bazen çok kötü duruma geri dönüyorum ama uzun süreli cinsellik ya da masturbasyondan kaçarsam normale dönüyorum ki bu da teknik olarak mümkün değil maalesef.
teşekkür ederim.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: masaj sonrası

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Icedive26 yazdı:merak ediyorum prostat masajdan sonra kötü olanlar şu an ne durumdalar?
semptomları neler?
ben kendi adıma mahallesinde sonrası sanki orada bir şey yırtıldı gibi hissediyorum. masturbasyon ile bazen çok kötü duruma geri dönüyorum ama uzun süreli cinsellik ya da masturbasyondan kaçarsam normale dönüyorum ki bu da teknik olarak mümkün değil maalesef.
teşekkür ederim.

Uzun süreli cinsellik dediğiniz perhiz mi yoksa ilişkiye girmek mi
Icedive26

alexandro1104 yazdı:
Icedive26 yazdı:merak ediyorum prostat masajdan sonra kötü olanlar şu an ne durumdalar?
semptomları neler?
teşekkür ederim.

her ikisi de. ama masturbasyon daha çok nüks getiriyor.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
alexandro1104

Icedive26 yazdı:
alexandro1104 yazdı:
semptomları neler?
teşekkür ederim.

Kesinlikle 31 berbat ediyor işi.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

alexandro1104 yazdı:
Icedive26 yazdı:
alexandro1104 yazdı:

Kesinlikle 31 berbat ediyor işi.
31 ile sex farkli mi etkiliyor Prostati?
Ronaldogeldi

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

31 :D kesinlikle berbat ediyor aktif cinsel hayat bence olumlu etki yapıyor haftada 1-2 kere sex yapmak iyi geliyor bana öyle geliyor
qaz1325qaz

Ronaldogeldi yazdı:31 :D kesinlikle berbat ediyor aktif cinsel hayat bence olumlu etki yapıyor haftada 1-2 kere sex yapmak iyi geliyor bana öyle geliyor
Abi nasil bir fark yaratiyor ki? Biri bize mekanizmasini anlatsa.
qaz1325qaz

Aletbozuldu2 yazdı:
Ronaldogeldi yazdı:31 :D kesinlikle berbat ediyor aktif cinsel hayat bence olumlu etki yapıyor haftada 1-2 kere sex yapmak iyi geliyor bana öyle geliyor
Gećmiş olsun hikayeni okumuştum nükse üzüldüm. Cinsel ilişki banada iyi geliyor.ilişki sonrası İç masaj sıcak suyla duş pamuk gibi oluyorum.
Ic masaj prostata self masaj mi oluyor?
qaz1325qaz

Aletbozuldu2 yazdı:
qaz1325qaz yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: Gećmiş olsun hikayeni okumuştum nükse üzüldüm. Cinsel ilişki banada iyi geliyor.ilişki sonrası İç masaj sıcak suyla duş pamuk gibi oluyorum.
Ic masaj prostata self masaj mi oluyor?
Prostata dokunmuyoruz parmağı makata ilk boğuma kadar sokup makat duvarlarına baskı uyguluyoruz agrı hissediyorsak oraya bastırıyorum. Ağrı artıyor sabrediyoruz baskıya devam ediyoruz yavas yavas ağrı azaliyor. Tüm makat duvarlarını kontrol ediyoruz. Agrimayan yere baski yapmaya gerek yok. Fizyoterapistten öğrendim ben
Tesekkurler. Deniyecegim.
Icedive26

asıl konudan çıktık. masaj sonrası daha kötü olanlar şu anda ne durumdalar? varsa semptomları neler? yok iyileştiler ise ne yaptılar? Ne kullandılar.g.

bir de burada şu konu var. Ben yüzde 90 ım neye göre nasıl? uzun süre ilişki ya da boşalmazsam ben de iyiyim. bu değil daha önce olduğunuz gibi misiniz? günde 3-4 arka arkaya sıkıntısız oluyor mu ister ilişki ister masturbasyon olsun. yediğine içtiğine dikkat etmeden.
diğer türlü haftada bir yap yok içme acı yeme değil.
buna netlik getirmek lazım yoksa bana göre 90 falan hikaye arkadaşlar.
iyi pazarlar
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Muayene hariç masaj yapmadım, yaptırmadım. Kronikleşmeden iyileşme aşamasına geçmiş birisi olarak, şunu söyleyeyim yüzde meselesi için.

Ciddi bel ağrısı, düşük debi, belde üşüme gibi şeyleri hastalık öncesine göre çözdüm. Bazen tam bitiyor, bazen az oluyor. Ereksiyon falan zaten düzelmişti. Posta konusunda, burada korkutulduğum için, aynı gün içinde hiç mükerrer yapmadım. Hastalıktan sonra iki üç gün beklerdim her yapıştan sonra ama artık her gün yapınca da bir sızı falan hissetmiyorum. Günde birden çok yapmaya hala korkuyorum. Ama bir kere boşaltıldıktan sonra uzun süreli ereksiyon yaşadım bir defa. İkinci boşalma olmadı ama bir sızı da olmadı. Yine de mükerreri risk etmiyorum. Bir yıl geçsin hele. Zaten, öncesinde de "hattrick" yapmıyordum kolay kolay. Ereksiyon uzun sürdüğü için, ikiden sonra yoruluyorduk. Un, şeker, kafein vs. şeyleri daha kaliteli hayat için bıraktım. Eğer hasta olmayı uzun vadede tetikliyorsa, niye risk edeyim. 90% meselesi de, bence farkındalıkla alakalı. Eskiden sızı falan olunca umursamıyordum. Ne zaman ki ciddi yanma ve ağrı oldu, sonrasında artık en ufak sızlanmayı kafama takıyorum. Ne zaman yüzde yüz olur benim için, cevaplayayım. Dediğin gibi, günde mükerrer yapabildiğimde. Eş ile. Korunmasız. Bunun için benim açımdan yapılması gereken şey, biraz zaman, kaliteli beslenmeye devam, ve forma girmek. Bir yıl (belki bir buçuk yıl) sonra, bir sabah bir akşam deneyeceğim. Yavaş yavaş. Sızı falan olmazsa, yakınlaştıracağım süreyi. Aylara yayarak. Sonra günde iki defa. Belki çok sonrasında, günde üçü planlarım. Ama iki de yeter şimdilik. Prostat zaman istiyor belli ki. Benim de acelem yok. Sperm testimi de yaptım. Kalite iyi. Ereksiyon da var. Acı ve sızı yok. Yani, organ benim ihtiyacımı yeterince karşılıyor. Rokko ya da Coni Sins olma planım yok. İnşallah burada şifa arayanların en kötü hali benim şu anki halim gibi olsun.
Icedive26

Turkick yazdı:Muayene hariç masaj yapmadım, yaptırmadım. Kronikleşmeden iyileşme aşamasına geçmiş birisi olarak, şunu söyleyeyim yüzde meselesi için.

Ciddi bel ağrısı, düşük debi, belde üşüme gibi şeyleri hastalık öncesine göre çözdüm. Bazen tam bitiyor, bazen az oluyor. Ereksiyon falan zaten düzelmişti. Posta konusunda, burada korkutulduğum için, aynı gün içinde hiç mükerrer yapmadım. Hastalıktan sonra iki üç gün beklerdim her yapıştan sonra ama artık her gün yapınca da bir sızı falan hissetmiyorum. Günde birden çok yapmaya hala korkuyorum. Ama bir kere boşaltıldıktan sonra uzun süreli ereksiyon yaşadım bir defa. İkinci boşalma olmadı ama bir sızı da olmadı. Yine de mükerreri risk etmiyorum. Bir yıl geçsin hele. Zaten, öncesinde de "hattrick" yapmıyordum kolay kolay. Ereksiyon uzun sürdüğü için, ikiden sonra yoruluyorduk. Un, şeker, kafein vs. şeyleri daha kaliteli hayat için bıraktım. Eğer hasta olmayı uzun vadede tetikliyorsa, niye risk edeyim. 90% meselesi de, bence farkındalıkla alakalı. Eskiden sızı falan olunca umursamıyordum. Ne zaman ki ciddi yanma ve ağrı oldu, sonrasında artık en ufak sızlanmayı kafama takıyorum. Ne zaman yüzde yüz olur benim için, cevaplayayım. Dediğin gibi, günde mükerrer yapabildiğimde. Eş ile. Korunmasız. Bunun için benim açımdan yapılması gereken şey, biraz zaman, kaliteli beslenmeye devam, ve forma girmek. Bir yıl (belki bir buçuk yıl) sonra, bir sabah bir akşam deneyeceğim. Yavaş yavaş. Sızı falan olmazsa, yakınlaştıracağım süreyi. Aylara yayarak. Sonra günde iki defa. Belki çok sonrasında, günde üçü planlarım. Ama iki de yeter şimdilik. Prostat zaman istiyor belli ki. Benim de acelem yok. Sperm testimi de yaptım. Kalite iyi. Ereksiyon da var. Acı ve sızı yok. Yani, organ benim ihtiyacımı yeterince karşılıyor. Rokko ya da Coni Sins olma planım yok. İnşallah burada şifa arayanların en kötü hali benim şu anki halim gibi olsun.
sağol kardeş. rokko olma planımız yok. sen iyileşmişsin bu arada geçmiş olsun.
forumda masaj sonrası sert masaj sonrası kötü olan çok. özellikle belirli bir doktordan sonra ismi malum.
ama yazmıyorlar akıbetleri ne oldu? iyileştiler herhalde ya da foruma uğramıyorlar.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

semptomları neler?
teşekkür ederim.
Ben cevap vereyim iyileştim çok şükür. Masaj sonrası kötü olanlardan değil iyi olanlardanım, olumsuz bir durum olmadı. Hala 6 ayda 8 ayda bir gider masaj yaptırırım
qaz1325qaz

Bende soyle oldu. Ilk masaj cok iyi geldi. Idrar debisi artti. Yanma cok azaldi. 2 iyi geldi. 3 iyi geldi. Prostat komple kasilmaya basladi. 4 te fark olmadi. 5 te masaj sonrasi bir kac gun agri oldu. Yanma geri geldi idrar debisi eskiye dondu. 6 da bir kere daha denedim. Iyi olursa devam edecektim. Gene bir kac gun agri oldu. Ve yanma ve debi artisinda fark olmadi.

Dedim ki bu masaj artik agri yapiyor demekki ve artisi yok. Biraktim.

Ve sonrasinda ne kadar cok masttan uzak durup dinlendirdiysem idrar debim o kadar eskiye dondu. Suam idrar debim cok iyi. Yanmam. Hafif.

Bana mumkun oldugunca bosalmami, bunun prostati kanlandiracagini soyleyenler vardi. Ben mast yaptikca kotu oldum.

Suan bu forum sayesinde ben masti kontrol. Altina alarak idrar debimi iyilestirdim. Allah bu forumdaki gercek bilimsel bilgi verenlerden razi olsun.

Bu forum sayesindedir. Bu mast konusunum forum ana sayfasinin en basina tutturulmasi lazim.
Fenerbahçe34

Mesaj gönderen Fenerbahçe34 »

7 defa mesaj yaptım bir düzelme olmadı daha da kötü oluyordum diyebilirim
Daha önce yukarıya vurmayan ağrılarım şimdi yukarıya tam göğsüme kadar vuran ağrılar oluyor antibiyotik sürekli kullanmıyorum nüks edince kullanıyorum bactrim antibiyotik genelde bana iyi geliyor
Evli olan arkadaşlar sorum olacak fazla ilişki herhalde prostatı zorluyor iyi gelmiyor
Aynı şey başına gelen oluyor mu..
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen joecarrol »

qaz1325qaz yazdı:Bende soyle oldu. Ilk masaj cok iyi geldi. Idrar debisi artti. Yanma cok azaldi. 2 iyi geldi. 3 iyi geldi. Prostat komple kasilmaya basladi. 4 te fark olmadi. 5 te masaj sonrasi bir kac gun agri oldu. Yanma geri geldi idrar debisi eskiye dondu. 6 da bir kere daha denedim. Iyi olursa devam edecektim. Gene bir kac gun agri oldu. Ve yanma ve debi artisinda fark olmadi.

Ve sonrasinda ne kadar cok masttan uzak durup dinlendirdiysem idrar debim o kadar eskiye dondu. Suam idrar debim cok iyi. Yanmam. Hafif.

Bana mumkun oldugunca bosalmami, bunun prostati kanlandiracagini soyleyenler vardi. Ben mast yaptikca kotu oldum.

Suan bu forum sayesinde ben masti kontrol. Altina alarak idrar debimi iyilestirdim. Allah bu forumdaki gercek bilimsel bilgi verenlerden razi olsun.

Bu forum sayesindedir. Bu mast konusunum forum ana sayfasinin en basina tutturulmasi lazim.
Bana bunu uzman doktor söyledi haftada en az 4 kez boşalmalısın evli değilsen mast yap,aktif cinsel hayatın olmadığından prostatın ödem yapıyor dedi..

Şimdi kim doğru söylüyor ne yapalım çözemedim ben bu işi ?
qaz1325qaz

joecarrol yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Bende soyle oldu. Ilk masaj cok iyi geldi. Idrar debisi artti. Yanma cok azaldi. 2 iyi geldi. 3 iyi geldi. Prostat komple kasilmaya basladi. 4 te fark olmadi. 5 te masaj sonrasi bir kac gun agri oldu. Yanma geri geldi idrar debisi eskiye dondu. 6 da bir kere daha denedim. Iyi olursa devam edecektim. Gene bir kac gun agri oldu. Ve yanma ve debi artisinda fark olmadi.

Bana bunu uzman doktor söyledi haftada en az 4 kez boşalmalısın evli değilsen mast yap,aktif cinsel hayatın olmadığından prostatın ödem yapıyor dedi..

Şimdi kim doğru söylüyor ne yapalım çözemedim ben bu işi ?
Hocam ben kendimden sahidim. Ne kadar sik yaparsam yanmam artti. Ve idrar debim azaldi. O bosal yardir diyenler bir bok bilmeyen. Isin o tarafinda uzmanlasmamis. Kulaktam dolma yonlendirenler. Organ eger bosalma. Sonrasi agriyorsa zaten orda ona zarar veriyorsun demektir. Bana oyle oluyor seni bilemem
qaz1325qaz

Fenerbahçe34 yazdı:7 defa mesaj yaptım bir düzelme olmadı daha da kötü oluyordum diyebilirim
Daha önce yukarıya vurmayan ağrılarım şimdi yukarıya tam göğsüme kadar vuran ağrılar oluyor antibiyotik sürekli kullanmıyorum nüks edince kullanıyorum bactrim antibiyotik genelde bana iyi geliyor
Evli olan arkadaşlar sorum olacak fazla ilişki herhalde prostatı zorluyor iyi gelmiyor
Aynı şey başına gelen oluyor mu..
Aynisi oldu. Masajdan once bende gobek alti agrisi ya da masttan sonra prostat agrisi olmuyordu. Masajdan sonra masttan sonra hemen gobek alti yanma agri oluyor.
qaz1325qaz

Bana ilk masaj cok yaradi. Sanirim birikmis odemi atti.

Sonrakiler artik yavas yavas organi yormaya ve irite etmeye basladi sanirim.

Cunku yapan yuklenerek sert sert yapiyordu.
Fenerbahçe34

Mesaj gönderen Fenerbahçe34 »

Benim masajda sonra yukarı karnımın üstünde derinin hemen altında öyle ağrılar oluyor ki rahatsız eder derecesinde prostatım zaten hep ağrılı
Ağrılarım tam kaburgalarıma kadar geliyor ..
İlaç hiç fayda etmiyor ben eminim ki prostat oraya vuruyor
Çünkü bu ağrılar hep masajda sonra geldi önceleri böyle bir durum yok . Hep penis ağrısı perine bölge ağrısı o , sık idrar vardı
Şimdi prostatım ağrıyor ve karnıma ve kaburgalarıma vuran ağrılar var hala
Cinselik yaşıyorum sanki biraz daha prostatı zorluyor gibi daha kötü oluyor gibi yapmamanda olmuyor ne yapacağız bilemedim arkadaş..
alexandro1104

qaz1325qaz yazdı:Bana ilk masaj cok yaradi. Sanirim birikmis odemi atti.

Sonrakiler artik yavas yavas organi yormaya ve irite etmeye basladi sanirim.

Cunku yapan yuklenerek sert sert yapiyordu.
Cuneyt hoca mı