saraçoğlu yeni kür

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: saraçoğlu yeni kür

Mesaj gönderen Kc34 »

mustafa3435 yazdı:Saraçoğlu kürünü bilmem ama beyler,şuan benim kürüm bayağı bir etkili. Votka limon ve tonik :-) bu bir tavsiye değil tabi denemesini:-)
Katiliyorum hastaligin basinda bana en iyi gelen seyler viski votka raki gibi yuksek alkollu ickilerdi..
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen droliver »

Ben kürleri de çare yok. Zafer Oymana gittim. 1-2 lökosit çıktı sen kesinlikle prostat değilsin dedi gönderdi ne yapcam bilmiyorum
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Zafer hoca banada kesinlikle sende prostatit yok demişti.bendede lökosit 2-3 çıkmıştı.lökosit sıfır çıksada prostatit olmadığın anlamına gelmiyor. Sanırım zafer hocaya ilk muayene oluşun. Benimkinde olduğu gibi hastalık geçmişinide bilmediğimden çıkan sonuca göre böyle demiş olabilir. Sana tavsiyem aylık rutin olarak zafer hocaya tekrar gidip lökosit düzeyini kontrol ettirmen.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Daha once antibiyotik tedavisi gorduyseniz lokositin dusuk cikmasi norma sonuc olarak ilk teshisi koyan zafer hoca degil her ay rutin kontrollerle lokositinizi stabil tutun..
serkan545

Mesaj gönderen serkan545 »

arkadaşlar lökosit demişken 5-6 lökosit çokmudur ?
mustafa3435

Çok değildir ancak 5-6 lökosit çokta olmasada iltihap var anlamına gelir. Uygun antibiyotik ile bir iki hafta içinde normal değerlerine dönecektir. Çokta kafaya takma...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

droliver yazdı:Ben kürleri de çare yok. Zafer Oymana gittim. 1-2 lökosit çıktı sen kesinlikle prostat değilsin dedi gönderdi ne yapcam bilmiyorum
bu hastalıkta herkeste lökosit çıkacak diye bir şey yok ki 6 senedir çekiyorum bu rahatsızlığı ilk çok ağrı hissettiğimde acile gitmiş idrarda sadece
1-2 lökosit eritosit çıkmıştı. sonraki senelerde sürekli tahlil vermeme rağmen çıkmadı. tahlilde çıkmadı ise rektal muayenede parmak atınca zaten ortaya çıkıyor
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

asosyal yazdı:
droliver yazdı:Ben kürleri de çare yok. Zafer Oymana gittim. 1-2 lökosit çıktı sen kesinlikle prostat değilsin dedi gönderdi ne yapcam bilmiyorum
bu hastalıkta herkeste lökosit çıkacak diye bir şey yok ki 6 senedir çekiyorum bu rahatsızlığı ilk çok ağrı hissettiğimde acile gitmiş idrarda sadece
1-2 lökosit eritosit çıkmıştı. sonraki senelerde sürekli tahlil vermeme rağmen çıkmadı. tahlilde çıkmadı ise rektal muayenede parmak atınca zaten ortaya çıkıyor
doktora kime gidiyorsunuz
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

yav arkadas birde hergun septomlar degsiyor bigun kasiklarim agriyor bigun naska biyerim bugunde sanki apis aramda top var apis aramda yanma oluyor
mustafa3435

Hamdi Bulunduğun ilde üniversite hastanesi veya bu işten anlayan doktoru araştırmanda fayda var. Evet bu hastalıkta semptomlar her gün değişe bilir. Bazen çok iyi olursun bazende kötü. Hergün farklı bir yerlerin ağrıya bilir. Bazı tiplerde normal olarak kabul edilir. Dediğim gibi bulunduğun ilde veya başka bir şehirde bu hastalıktan anlayan doktoru bulmanı öneririm.
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

mustafa3435 yazdı:Zafer hoca banada kesinlikle sende prostatit yok demişti.bendede lökosit 2-3 çıkmıştı.lökosit sıfır çıksada prostatit olmadığın anlamına gelmiyor. Sanırım zafer hocaya ilk muayene oluşun. Benimkinde olduğu gibi hastalık geçmişinide bilmediğimden çıkan sonuca göre böyle demiş olabilir. Sana tavsiyem aylık rutin olarak zafer hocaya tekrar gidip lökosit düzeyini kontrol ettirmen.
Lökosit bendede hep iki üç çıkar bir türlü sifirlayamadim
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mustafa3435 yazdı:Hamdi Bulunduğun ilde üniversite hastanesi veya bu işten anlayan doktoru araştırmanda fayda var. Evet bu hastalıkta semptomlar her gün değişe bilir. Bazen çok iyi olursun bazende kötü. Hergün farklı bir yerlerin ağrıya bilir. Bazı tiplerde normal olarak kabul edilir. Dediğim gibi bulunduğun ilde veya başka bir şehirde bu hastalıktan anlayan doktoru bulmanı öneririm.
volla bulundugum il ve yer sıkıntıli dogru duzgun hastane yok allahin izniyle 3 4 gun sonra baska bir ile ozel bir hastaneye gidecem ama tabi tavsiye edilen doktorlara gidemiycem doktorum sende kronik prostatit oldugunu dusunmuyorum gel ileri tahlilleri yapalim dedi bgn sanki apis aramda top tasiyorum volla hasta olmak ayri bir dert hastaneye gidememek ayri bir dert yav acaba kum dokmek veya bobrek enfeksiyonu idrar yolu enfeksiyonu da ayni belirtileri yaoarmi
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

he birde doktora diycem prostat sivisindan bak diycem lokasite daha once prostat masaji yapti sonra sperm ve idrar verdim orda lokasit cikmadi
ibrahimkuleci

hamdi yazdı:he birde doktora diycem prostat sivisindan bak diycem lokasite daha once prostat masaji yapti sonra sperm ve idrar verdim orda lokasit cikmadi
Masaj esnasında sıvı gelmedimi direkt mikroskopi den bakılması gerekiyormuş unutma
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

ibrahimkuleci yazdı:
hamdi yazdı:he birde doktora diycem prostat sivisindan bak diycem lokasite daha once prostat masaji yapti sonra sperm ve idrar verdim orda lokasit cikmadi
Masaj esnasında sıvı gelmedimi direkt mikroskopi den bakılması gerekiyormuş unutma
yok gelmedi sadece bastirinca isiyesim geldi bide prostatta bi yanma hissettim hafif onun disinda bide sperm verirken bosalmadan sonra az bi peniste yanma oldu
ibrahimkuleci

hamdi yazdı:
ibrahimkuleci yazdı:
yok gelmedi sadece bastirinca isiyesim geldi bide prostatta bi yanma hissettim hafif onun disinda bide sperm verirken bosalmadan sonra az bi peniste yanma oldu
Prostat sıvısına baktiracagin zaman 3 veya 4 gün cinsel pehrizli olman lazim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat sivisi icin onemli degil o cunku sivi proststin odagindan geliyor..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:Prostat sivisi icin onemli degil o cunku sivi proststin odagindan geliyor..
3-4 gun perhizli gidilirse sıvı daha rahat ve bol geliyor.Prostatta fazla hirpalanmiyor:)) Faydasi odur baska bir onem arzetmiyor.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir yazdı:
Kc34 yazdı:Prostat sivisi icin onemli degil o cunku sivi proststin odagindan geliyor..
3-4 gun perhizli gidilirse sıvı daha rahat ve bol geliyor.Prostatta fazla hirpalanmiyor:)) Faydasi odur baska bir onem arzetmiyor.
Ezilsin iyice daha iyi :)
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

ozaman 3 4 gun ellemeyelim. bakalim.doktor ne diyecek bende buyuk.ihtimal idrar yollari enfeksiyonuda var idararimi artik surekli kaba yapiyorum icinde tebesir tozuna benzer birsuru sey yuzuyor bazen dibe cokuyor bazende sis bulutu gibi idrarin icinde yuzuyor.Caresizlik cok kotu 1.5 ay oldu bi daha gidmedim doktora insallah bi aksilik cikmazda giderim artik.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Birde seyi soruyum sizlere simdi doktor prostata bastiriyor ya direk sivi geliyormu yoksa sagmak felanmi.lazim.Bu zevk suyuyla prostat sivisi ayni seymi
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi yazdı:Birde seyi soruyum sizlere simdi doktor prostata bastiriyor ya direk sivi geliyormu yoksa sagmak felanmi.lazim.Bu zevk suyuyla prostat sivisi ayni seymi
gerek kalmadi cahilligime verin :D ama seyi gene soruyum prostata bastirinca hemen geliyormu bu prostat sivisi arti bende az bir sertlesmede zaten surekli geliyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:
hamdi yazdı:Birde seyi soruyum sizlere simdi doktor prostata bastiriyor ya direk sivi geliyormu yoksa sagmak felanmi.lazim.Bu zevk suyuyla prostat sivisi ayni seymi
gerek kalmadi cahilligime verin :D ama seyi gene soruyum prostata bastirinca hemen geliyormu bu prostat sivisi arti bende az bir sertlesmede zaten surekli geliyor
O seffaf sivi cowper bezinden gelen sivi prostat sivisi meni rengine benzer opak beyazdir. Sivi cikip cikmamasi doktorun kabiliyetine kalmis. Isi bilen doktor sakir sakir getirir..
ibrahimkuleci

Kc34 yazdı:
hamdi yazdı:
O seffaf sivi cowper bezinden gelen sivi prostat sivisi meni rengine benzer opak beyazdir. Sivi cikip cikmamasi doktorun kabiliyetine kalmis. Isi bilen doktor sakir sakir getirir..
Evet kc34 abim bu dogru
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen droliver »

3 yıl önce 2 ay antibiyotik içtim. Son aylarda hastalığım arttığı için gittim. Prostat sıvısı tahlilinde 10 a yakın lökosit çıkar diyordum şikayetlerim fazla çünkü ama 1-2 lökosit çıktı sende prostatit yok dedi. Peki neden böyle şikayetlerim var dedim. Prostat ile ilgili değişik bir durum söyledi. Acı baharat yeme bira asitli şeyler içme sıcak su oturması yap dedi yolladı. Tekrar gidip aynı şeyler için 200 lira mı vercez? Ben tedavi için gittim ilaç alamadan geldim