saraçoğlu yeni kür

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

saraçoğlu yeni kür

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

https://www.youtube.com/watch?v=adDV6c26Cb0

hatırlarsanız saraçoğlu eski programlarında sadece melisa ve karabaş karışımı bir kürü öneriyordu.forumda bu kürü bir çok arkadaşımız denedi ama bir Allahın kulu iyileşememişti.

şimdiki bu yeni videosunda melisa karabaş karışımı kürün yanında zeytinyağlı ekmek yemekten bahsediyor.birde klasik kendinizi üşütmeyin acı baharat yemeyin tavsiyesinde bulunuyor.

isteyen deneyebilir.birde kendileri 11 yaşında prostatit hastası birini tanıyormuş.yani o yaşlarda da olabiliyor.
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: saraçoğlu yeni kür

Mesaj gönderen Fatih86 »

Aq bir yasindaki cocukta agrili bosalmami oluyor,sperm olusmadan bu hastalik nasil olucak ki ?
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

bilinmedik bişey dememiş sanki.

11 yaş muhabbeti doğru olabilir ama ergenlikten önce nasıl şüpheli. Benim %100 prostatit olduğu belli değil. Prostat sıvısı tahlili olmadığım için çok nette konuşmak istemiyorum. Ama bende 16 yaşında yakalandım. Liseye geçicektim iyi hatırlıyorum.Ergenlikten sonra 2 yıl boyunca ereksiyonda sorun yoktu uykuda rüyalanma herşey normaldi.
Ne olduda böyle oldu bilmiyorum. Üstelik sağlıksız cinsel münasebetimde olmadı. Durup dururken. ilk başta kafayı yiyecek gibiydim ama zaman alıştırıyor.

2008'deki SİSTOSKOPİ soucunda aşırı aktif mesane tanısı kondu. İşte hekimde süt içme yumurta yeme onu yeme bunu yeme çok su iç falan filan bence alakası yok geçmiyor başka bir etken lazım. Ha acı türü veya çay-kahve VB.. çok yüklenirsen alevlenir ama hiç içmessen geçmiyor. Onun için vücudu zayıf düşürmeye değmez.

Son umut prostat sıvı tahlili yaptırcam. Bakalım. Hayırlısı.
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Hayır bu nasıl bir bakteri ki o idrar hissini bırakıyor peniste.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

UmutluAdam yazdı:Hayır bu nasıl bir bakteri ki o idrar hissini bırakıyor peniste.
Belki bakteriler sinirlere hasar vermiştir ,belli olmaz ...
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

O adam tam bir soytarı. Dediği herşey yalan yanlış faydasız şeyler. Şimdiye kadar dediği her kürü uyguladım ama fayda görmedim
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

allame41 yazdı:O adam tam bir soytarı. Dediği herşey yalan yanlış faydasız şeyler. Şimdiye kadar dediği her kürü uyguladım ama fayda görmedim
Aynen. Hastalığın kesin tedavisi olmadığı için böyle soytarılar tv programlarında cirit atiyor.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Adamlar bir kür yapıyor dişine,kuşuna,ayağına,kansere iyi geliyor diyerek yanında 2 ayet okuyarak televizyonlarda boy gösteriyor. Doğu toplumunun bilimsel olarak kanıtlanmamış koca karı ilaçları işte.
10 kavanoz bal 100 tl gibi bir durum
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

Bunlarin en buyuk kozu genelde tedavisi olmayan kronik hastaliklar(kr prostatit, gastrit,reflu,kirecleme vs) insanlar bir umut diye mecburiyetten bunlarin kür lerini kullanmak zorunda kaliyor.

Biri çıkıp deseki! "Tezek kr. Prostati komple iyilestiriyormus!?" Bir kac tanede tezek yiyerek iyilestigini iddia eden yalancı! Kaçımız yemeyiz bu tezegi?
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Tezekte magnezyum kalsitum dengesi hic bi yerde yok cogu hayvan dogada bok yiyorsa vardir bi bildigi
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Simdi hatmi cicegi arslan pencesi civan percemi mermer sahi ve salatalaik bir guzel soyulamak suretiyle 5 dakika kaynar suda bekletilir yanina bir tutam taze tqze......... anladin sen
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bu gorumdaki bazi insanalr normal drgil
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

prostatiniseveyim yazdı:Tezekte magnezyum kalsitum dengesi hic bi yerde yok cogu hayvan dogada bok yiyorsa vardir bi bildigi
Hayvanlar genelde kükürt noksanlığında yerler :-D
Babyfacehakan

Mesaj gönderen Babyfacehakan »

Saraçoğlun'un brokoli kürü sayesinde İki kutu ciprasid'in fayda etmediği standart prostatit ağrılarımı birkaç güne kontrol altına almıştım, ta ki şiddetli bir akut prostat iltihaplanması yaşayana kadar. Şikayetleri yeni başlayanlar, özellikle de non bakteriyel prostatiti olanlar doğru antibiyorik kullanımı sonrasında belirli aralıklarla brokoli kürünü uygulayarak sıkıntılarını önemli ölçüde kontrol altına alabilirler. Ayrıca, dünya prostat vakfının resmi sitesi Saraçoğlunun brocoli kürüne yer vermiştir. http://www.prostatitis.org/broccfaq.html
Kürlerinin uluslaraası yayınlarda yer aldığını öğrenene kadar, ben de bu adamın diğerleri gibi sahtekar umut tacirlerinden olduğunu düşünüyordum. Oysa adam kimya profesörü, yani, zaten işi ve uzmanlığı bu. Öte yandan kürlerini hiç bir beklentisi olmadan her yerde anlatıyor. Biliyorum şimdi bazı arkadaşlar bana yüklenecektir vesaire... ancak mühim değil, bu hastalık bana anlayışlı olmayı öğretti. Benim ki sadece bir öneri, denemekte fayda var.
NOT: Bu sitedeki pek çok arkadaş gibi (ben de dahil) yıllardır bakteri saldırısı ve iltihaptan harap olmuş bir prostata iyi geleceğini kesinlikle düşünmüyorum. Ancak yeni prostatit belirtileri gösteren olan arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorm, en azından bende işe yaramıştı. Ayrıca yeni prostatit tanısı konan arkadaşlar için bir şey daha söylemek istiyorum, hepimiz bunları yaşadık bunları düşündük; hemen bütün şikayetlerimiz bitsin normal hayatımıza geri dönelim istiyoruz, yine bol bol sevişlelim, acıları, içkileri götürelim isteriz. Bilinmeli ki artık böyle bir şey olmayacaktır ve durum günden güne daha kötüye gidecektir. Prostat adım adım ilerler ve bir adım gerisine dönmek, bu sitede okuduğumuz yüzlerce hikayede de olduğu gibi neredeyse imkansızdır. Bu sebepten en başında rahatsızlığı kontrol altına almak bu hastalıkta ölümcül derece önemlidir. Gerekli probiyotikler, vitaminler, balık yağı, bal, probolis, arı sütü, polen takviyesi ve her gün bir saat yürüyüş ve sağlıklı beslenmeyle (beyaz ekmek ve şekeri hayatımızdan çıkartarak) en başından hastalık kontrol altına alınır.
Stratejik bir şeyler paylaşmak istedim. Yeni prostatit tanısı konan arkadaşların, uzun zamandır bu hastalıkla uğraşan arkadaşlara göre elleri daha güçlüdür. Yani, ilk kullanımdan sonra antibiyotikle baskılanan hastalık, doğru beslenme takviyeleri ve sağlıklı yaşamla uzun süre kontrol altına alınabilir.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Gecmedigi konusunda haklisin fakat surekli kotuye gittigi konusunda sana katilmiyorum benim en bastaki agrilarimin yarisi bile yok zaman icinde agrilar azalan bir seyir izlemekte agrida gittigi an cinselkik otomatikman artiyor
mertce

Mesaj gönderen mertce »

Herkes iyi oldu heralde.. kimse yazmiyor..ayrica ozan olmadan tadi yok
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Prostatit baslamadan once bagisikligimin guclenmesi icin 3 yil boyunca gunde 50 gr polen sabah veaksam 2 ser gram arisutu ve 1 er gram propolis kullanmayi aliskanlik edindigim halde prostatit oldum. Hala kullanmaya devam ediyorum hic faydasi olmuyor. Saracoglunum melissa karabas kurunu 6 ay kullandim hic faydasi olmadi. brokoli küru cok iyi geliyor. Saracoglunun bir tek brokoli kurunu kullanmaya devam edecegim. Bu hastaligin Yuzde yuz tedavisi olacagini sanmiyorum. Binlerce kisiyi iyilestirdim diyor kulliyen yalan oldugunu dusunuyorum.
mertce

Mesaj gönderen mertce »

Aynen bende kullandim bidigin cıvata
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Brololi kuru cok iyi geliyor ama tadi igtenc yahu.
Onuda gectim yinede kullaniyordum ama bobrekte tas yapti o bende ya
En cokte o iyi gelmisti bana ama oda bibrekte tas yapiyor anasini satim butun yollar tikali
osmankul

Mesaj gönderen osmankul »

Bu kuru 3-4 ay uyguladim ancak ise yaramadi. Sunuda soylemek lazim agrilariniz cok siddetli degilse agrilara iyi geliyor. Cinsel perhiz le beraber uygulama yapsak sonuc ne olur acaba ?
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

bende aldim halen kullaniyorum melisa ve karabas otu arti kabak cekirdegi yagi geliyor birde ginderdigi kullanma talimatinda brokoli kuru kullanilmasini soyluyor ama mevsimi degil bu arada 158 tl
osmankul

Mesaj gönderen osmankul »

Ben tahtakaleden 300 gr limon melisa ve 300 gr karabas otuna toplamda 30 tl bile vermedim ara sokaklardaki baharatcilar daha ucuz. İstanbulda ikamet ediyorsaniz aklinizda bulunsun. Bitkisel droglari paketleyip fiyat etiketinin yanina bir kac sifir daha koyuyorlar. Tabi uretimden sonra duzgun islenip paketlenen urunlerin kalitesi elbette daha iyidir. Ancak ben Turkiyede ki paketleme olayinin cogunun goz boyama oldugunu dusunuyorum.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bitkiler genellikle tedavi edici degil semptomlari azaltmak icin kullanilir. Cok fazla bir etki beklemeyin arkadaslar..
Noproblem

Mesaj gönderen Noproblem »

Karabaşotunun diğer adı kafasüpürgesidir. Baş bölgesinde bulunan kılcal damarları açmak için kullanılır. Melissa ise sakinleştirici ve kalbi güçlendiricidir. Bu kürü ben hazırlasaydım karabaş otu yerine genel olarak tüm kılcal damarları açan çıbanotu ve atkuyruğu karışımının yanına melissa yerine genel kan dolaşımını düzenleyen ısırganı tavsiye ederdim. Tabi buna ek olarak prostatı yumşatmak ve çalışmaya zorlamak için atkuyruğu oturma banyosuyla birlikte.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Saraçoğlu kürünü bilmem ama beyler,şuan benim kürüm bayağı bir etkili. Votka limon ve tonik :-) bu bir tavsiye değil tabi denemesini:-)