Evli olan abilerim ve hastalığı yenmişler cevaplar mı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Aludra
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Evli olan abilerim ve hastalığı yenmişler cevaplar mı

Mesaj gönderen Aludra »

Hastalığı yendikten sonra ve uzun süre takibinden sonra bu süreyi ben kendim için minimum 2 sene olarak gözlemleyeceğim. Hastalığı belli bir şekilde baskıladıktan sonra ve belirli bir sürede inflamasyona yönelik beslendikten sonra bile aynı gün içinde üst üste mükerrer ejekülasyon yine nüks sebebi oluyor mu?
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Evli olan abilerim ve hastalığı yenmişler cevaplar mı

Mesaj gönderen Turkick »

Kadir aga-bey iki sene mükerrerden uzak dur, sonra yapınca sorun olmuyor demişti bana. Hastalıktan sonra hiç mükerrer yapmadım, ama hastalım sürecinde iki üç günde bile yaparken sıkıntı hissederken (fazla yanma gibi), son zamanda iki gün arka arkaya yaptığım bir seferde hiç sorun yaşamadım. Demek istediğim, belki şimdi mükerrer yapsam sorun olur ama uzun süre iyi olduktan sonra, mesela bir iki yıl, artık mükerrer boşalabilirim. O zaman, bir yatakta iki kere yeter zaten. Rocco Siffredi değiliz. Hattrick'e gerek yok.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

Aludra yazdı:Hastalığı yendikten sonra ve uzun süre takibinden sonra bu süreyi ben kendim için minimum 2 sene olarak gözlemleyeceğim. Hastalığı belli bir şekilde baskıladıktan sonra ve belirli bir sürede inflamasyona yönelik beslendikten sonra bile aynı gün içinde üst üste mükerrer ejekülasyon yine nüks sebebi oluyor mu?
Hastalığı atlattıktan sonra denendi sorun olmadı
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Mükerrer ejekülasyon hem risk teşkil edebilir hem de gereksiz.
Bir porsiyon baklava size yetecekken siz iki porsiyon yesem bir şey olur mu demeniz gibi bir şey.
Haftada 1-2 gün partnerle doyurucu birer ilişki idealdir.
Aludra
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Aludra »

red yazdı:Mükerrer ejekülasyon hem risk teşkil edebilir hem de gereksiz.
Bir porsiyon baklava size yetecekken siz iki porsiyon yesem bir şey olur mu demeniz gibi bir şey.
Red abim yazdıklarını sürekli okuyorum. Bende 1 sene önce bulaştan sonra başladı bu hastalık. 1 senedir kimseyle beraber olmadım. Lökositi yeni 1-2 ye indirdim. Şimdi ayda bir farklı farklı lablarda test olmaya çalışacağım. 2 sene daha kimseyle ilişkiye girmeyi düşünmüyorum. Prostatta bir Yara var sanki ara ara yanmalar devam ediyor. Elimden geleni yapıyorum iyileşmek için ama şunu merak ediyorum bir daha eskisi gibi hiç mi olamayacağız yoksa belirli bir süre uzunda sürse bu süre takibini yaptiktan sonra eskisi gibi olabilir miyiz?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Aludra yazdı:
Red abim yazdıklarını sürekli okuyorum. Bende 1 sene önce bulaştan sonra başladı bu hastalık. 1 senedir kimseyle beraber olmadım. Lökositi yeni 1-2 ye indirdim. Şimdi ayda bir farklı farklı lablarda test olmaya çalışacağım. 2 sene daha kimseyle ilişkiye girmeyi düşünmüyorum. Prostatta bir Yara var sanki ara ara yanmalar devam ediyor. Elimden geleni yapıyorum iyileşmek için ama şunu merak ediyorum bir daha eskisi gibi hiç mi olamayacağız yoksa belirli bir süre uzunda sürse bu süre takibini yaptiktan sonra eskisi gibi olabilir miyiz?
eskisinden de iyi olursunuz endişelenmeyin.
yalnız biraz zaman alacak. eskiye dönüş birkaç sene sürebiliyor.
ilk etapta enfeksiyon bitecek, daha sonra inflamasyon zamanla azalacak.
kurallara uyar sık boşalmazsanız ve kendinize iyi bakarsanız eskiye dönüş daha hızlı olacaktır.
ara ara prostat yoklama yapar, hissettirir kendisini. zamanla bunlar da bitecektir.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

red yazdı:
Aludra yazdı:
eskisinden de iyi olursunuz endişelenmeyin.
yalnız biraz zaman alacak. eskiye dönüş birkaç sene sürebiliyor.
ilk etapta enfeksiyon bitecek, daha sonra inflamasyon zamanla azalacak.
kurallara uyar sık boşalmazsanız ve kendinize iyi bakarsanız eskiye dönüş daha hızlı olacaktır.
ara ara prostat yoklama yapar, hissettirir kendisini. zamanla bunlar da bitecektir.
Ben kendim için şöyle diyorum. Eskiyi 100% dersem, şuan 90% + 5%. Düzeni korusam, 120% bile olacağımı düşünüyorum. Bu hastalık bir uyarıydı bana. Hayatı düzene sokmak için. Şu an çok iyi durumda değilim ama son birkaç ay çok farklıydı. Şimdi yeni iş ve yeni şehirle güzel bir başlangıç yapacağım. O yüzden, eskisinden de iyi olma fikrine kesinlikle katılıyorum.