Biraz önce Zafer Hoca’nın muayenesinden çıktım.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
intheroad
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Biraz önce Zafer Hoca’nın muayenesinden çıktım.

Mesaj gönderen intheroad »

Arkadaşlar selamlar biraz önce zafer hocanın muayenehanesinden çıktım.Öncelikle önceki konularda şikayetlerimi anlatmıştım bir özet geçeyim.Geçen haziran ayında bir bulaş neticesinde ister yoku enfeksiyonu oldum ve artı siğil.Ama siğiller yakın zamanda çıktı ve o günden kaptığımdan emin gibiyim.Daha önce belki 50 defa hastaneye gidip idrar testi,kültür,işeme testi vb testler verdim.Bir ikisinde bakteri yakalansa da( üreplazma) bir türlü geçmedi sürekli tekrarladı.Bir doktorun prostatit olabilirsin demesi üzerine Levent hocaya gittim ve prostat masajıyla sıvı almaya çalıştı ama alamadı.Bu belirtiler prostatit e benzemiyor dedi ve bir süreliğine dirençli bir bakteri galiba bu diye düşünüp antibiyotiklere devam ettim.Ama nafile..
Sayısız test ve muayeneden sonra bir teşhis dahi alamadan bugüne kadar geldim.Gelelim bugüne ve Zafer hocaya…
Zafer hoca ilk önce şikayetlerimi dinledikten sonra prostat masajıyla sıvı alacağız dedi,ona da söyledim daha önce alamadılar diye,abartısız söylüyorum belki 10 saniye de sıvıyı aldık.Tamda tahmin ettiğim gibi bol miktarda lökosit bulundu.Daha sonra idrar tahlili verdim ama o temiz çıktı(Her zaman ki gibi).Ardından siği yakma işlemlerini yaptık ve bana hatrı sayılır bir ilaç kombini yazdı.Kombin şöyle(Prostatit için);

Tetradox (2 kutu)
Ligone(vitamin) ( 3 ay )
Azeltin
Floxivelo(2 kutu)
İesef (iğne 6 kutu)
Orcafil

10 aydır alamadığım teşhişi nihayet bugün aldım.Bakteriyel Prostatit….Bol miktarda lökosit.Buradan teşhis almakta zorlanan ve lökosit sayımı yaptıramayan hastalara kesinlikle zafer hocayı öneriyorum.İnanılmaz ilgili ve tüm sorularıma yanıt vererek 10 ay sonra tekrar umutlanmmı sağladı.Evet farkındayım belki çok uzun sürecek bu süreç ama en azından umudum tazelendi.Herkese geçmiş olsun tekrar sizlere süreç hakkında bilgi vereceğim….
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Biraz önce Zafer Hoca’nın muayenesinden çıktım.

Mesaj gönderen alexandro1104 »

intheroad yazdı:Arkadaşlar selamlar biraz önce zafer hocanın muayenehanesinden çıktım.Öncelikle önceki konularda şikayetlerimi anlatmıştım bir özet geçeyim.Geçen haziran ayında bir bulaş neticesinde ister yoku enfeksiyonu oldum ve artı siğil.Ama siğiller yakın zamanda çıktı ve o günden kaptığımdan emin gibiyim.Daha önce belki 50 defa hastaneye gidip idrar testi,kültür,işeme testi vb testler verdim.Bir ikisinde bakteri yakalansa da( üreplazma) bir türlü geçmedi sürekli tekrarladı.Bir doktorun prostatit olabilirsin demesi üzerine Levent hocaya gittim ve prostat masajıyla sıvı almaya çalıştı ama alamadı.Bu belirtiler prostatit e benzemiyor dedi ve bir süreliğine dirençli bir bakteri galiba bu diye düşünüp antibiyotiklere devam ettim.Ama nafile..
Sayısız test ve muayeneden sonra bir teşhis dahi alamadan bugüne kadar geldim.Gelelim bugüne ve Zafer hocaya…
Zafer hoca ilk önce şikayetlerimi dinledikten sonra prostat masajıyla sıvı alacağız dedi,ona da söyledim daha önce alamadılar diye,abartısız söylüyorum belki 10 saniye de sıvıyı aldık.Tamda tahmin ettiğim gibi bol miktarda lökosit bulundu.Daha sonra idrar tahlili verdim ama o temiz çıktı(Her zaman ki gibi).Ardından siği yakma işlemlerini yaptık ve bana hatrı sayılır bir ilaç kombini yazdı.Kombin şöyle(Prostatit için);

Tetradox (2 kutu)
Ligone(vitamin) ( 3 ay )
Azeltin
Floxivelo(2 kutu)
İesef (iğne 6 kutu)
Orcafil

10 aydır alamadığım teşhişi nihayet bugün aldım.Bakteriyel Prostatit….Bol miktarda lökosit.Buradan teşhis almakta zorlanan ve lökosit sayımı yaptıramayan hastalara kesinlikle zafer hocayı öneriyorum.İnanılmaz ilgili ve tüm sorularıma yanıt vererek 10 ay sonra tekrar umutlanmmı sağladı.Evet farkındayım belki çok uzun sürecek bu süreç ama en azından umudum tazelendi.Herkese geçmiş olsun tekrar sizlere süreç hakkında bilgi vereceğim….

Acil şifalar, sgklı mısınız? Muayene + prostat sıvısı ücreti olarak ne verdiniz acaba?
intheroad

Merhaba teşekkür ederim.Ben kamuda öğretmenim o yüzden SSK+İlksan(İlkokul öğretmenleri Sağlık ve sosyal yardım sandığı) indirimi var.Muayene ücreti 550-600 civarı,prostat masajı da 650 ₺ idi yanılmıyorsam.Fakat benim siğil işlemleri de vardı bunlar ayrıca fiyatlandırıldı.
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

teşhis konulmasına sevindim kardeşim. Bnimde bugün saat 11 deydi randevum fakat işlerimden doalyı gidemedim. Pazartesi gününe erteledim. Söylediğiniz gibi bende de prostat masajında sıvı gelmemişti . Bakalım pazartesi ne olacak.İnsan teşhis konulunca bir rahatlıyor dimi. en azından belirsiz değil ve ne yapacağınızı az çok biliyorsunuz.
intheroad

Aynen öyle,belki ilaçlar yine fayda etmeyecek ama teşhis konulabilmesi bile beni mutlu etti,süreç uzun ama umarım bu sefer olur.Benimde önceki prostat masajlarımdan sıvı gelmemişti üstelik uzun süre masaj yapılmasına rağmen.Ama bugün çok koda bir sürede çok ciddi bir sıvı geldi.Bakterinin artık gözle görülüyor olması beni sevindirdi nitekim şu zamana kadar testlerimde bakteri arar olmuştum.Kesinlikle gidiniz ve prostat sıvınıza baktırın,umarım hepimiz için her şey yolunda ilerler…..
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

inşaAllah en kısa sürede iyleşirsiniz / iyileşiriz . Piskoloji çok önemli. Sizde ki semptomlar neler ? Sadece belirli bir semptom olarak siğil gördüm.Ağrı yanma şişlik gibi şeyler var mıydı ? Birde lökositiniz kaç çıktı ve hangi bakterile çıktı .
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Geçmiş olsun kardeşim ama zafer hocanın ilgili ve her soruya yanıt vermesi beni şaşırttı, zira öyle bir doktor değil kendisi. Bakteri nerede yakaladın ? Prostat sıvısından kültür yapmıyor zafer hoca
intheroad

Açıkçası burada okuduklarından sonra gittiğimde bende şaşırdım çünkü Zafer hocayla alakalı soğuk vb diye ön bilgiler almıştım.Ama belki bugün iyi gününe denk gelmişimdir ya da diğer arkadaşlar kötü gününe,bilemiyorum.Prostattan küçük bir cama sıvını alıp laboratuvarda mikroskopla incelendi.Bizzat kendisi aldı ve götürdü.Dediğim gibi benim yaşadığım bu,başkalarının tecrübeleri tabii farklı olabilir.
intheroad

Ek olarak kültür olarak yapmadı mikroskobik inceleme başlığında verildi raporum.Belki bu yanlış anlaşılmış olabilir.
intheroad

hakan564 yazdı:inşaAllah en kısa sürede iyleşirsiniz / iyileşiriz . Piskoloji çok önemli. Sizde ki semptomlar neler ? Sadece belirli bir semptom olarak siğil gördüm.Ağrı yanma şişlik gibi şeyler var mıydı ? Birde lökositiniz kaç çıktı ve hangi bakterile çıktı .
İdrar kanalında batışma hissi,idrar debisinde azlık ve bulanık idrarla başladı.Daha sonra ereksiyon,çok zor işeme,hissizlik ve pelvik bölgede batışma hissi ile devam etti.Son on gündür en son saydığım semptomlarım çok fazla yoğunlaştı.
intheroad

hakan564 yazdı:inşaAllah en kısa sürede iyleşirsiniz / iyileşiriz . Piskoloji çok önemli. Sizde ki semptomlar neler ? Sadece belirli bir semptom olarak siğil gördüm.Ağrı yanma şişlik gibi şeyler var mıydı ? Birde lökositiniz kaç çıktı ve hangi bakterile çıktı .

Raporda sadece mikroskobik inceleme sonucunda bol lökosit görüldü yazıyor.Ama daha önce başka bir hastahanede verdiğim kültürde üreplazma yakalanmıştı.Bugün ki raporda bir isimlendirme yok,bu benimde aklıma takıldı.
alexandro1104

Size özelden yazdım
alexandro1104

alexandro1104 yazdı:Size özelden yazdım
Mesaj gitmedi . Buradan yazayım. Benzer süreçten geçiyoruz başlarda çok lökosit vardı şu an 7-8 civarı. Bana antibiogram ve kültürü dördüncü gidişimde yapmıştı.
intheroad

Size özelden yazdım
Fzt

Mesaj gönderen Fzt »

Semptomlarimiz aynı, şuan durumunuz nasıl? Hissizlik tam olarak nasil seyrediyor hocam sizde ? Sistoskopi yaptırdınız mı, darlık mevcut mu?
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Zafer hocanin musyene ve masaj ücreti ne oldu
Aludra

Mesaj gönderen Aludra »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Zafer hocanin musyene ve masaj ücreti ne oldu
Özel sağlık sigortan varsa muayene 15 yoksa 750 prostat masajı 1000 tl en son dün gittim lökosit geçen ay 2-3 çıkmıştı. ilk defa 1-2 çıktı antibiyotuk yazmadı bana. ama hala hafif bir sızı ve ağrı var bundan sonra bakteri arayacağım bende 1-2 hafta sonra farklı farklı lablara test vereceğim. Kadir abinin dediği bütün takviyeleri aldım bekliyorum daha kullanmadım. Eğer 2-3 farklı labta bakteri bulamazsam ve kültürde üreme olmazsa kullanmaya başlıyacağım. Meni rengi hala sarımsı geliyor. Bundan dolayı enfeksiyon bence devam ediyor. Bakalım şu ağrı ve şu meni rengi düzelse iyileştim dicem ama yinede devam ediyorum.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Aludra yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:Zafer hocanin musyene ve masaj ücreti ne oldu
Özel sağlık sigortan varsa muayene 15 yoksa 750 prostat masajı 1000 tl en son dün gittim lökosit geçen ay 2-3 çıkmıştı. ilk defa 1-2 çıktı antibiyotuk yazmadı bana. ama hala hafif bir sızı ve ağrı var bundan sonra bakteri arayacağım bende 1-2 hafta sonra farklı farklı lablara test vereceğim. Kadir abinin dediği bütün takviyeleri aldım bekliyorum daha kullanmadım. Eğer 2-3 farklı labta bakteri bulamazsam ve kültürde üreme olmazsa kullanmaya başlıyacağım. Meni rengi hala sarımsı geliyor. Bundan dolayı enfeksiyon bence devam ediyor. Bakalım şu ağrı ve şu meni rengi düzelse iyileştim dicem ama yinede devam ediyorum.
Sarımsı sperm ve içindeki jölemsi parçalar düzelmiyor bendede
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

intheroad yazdı:

Raporda sadece mikroskobik inceleme sonucunda bol lökosit görüldü yazıyor.Ama daha önce başka bir hastahanede verdiğim kültürde üreplazma yakalanmıştı.Bugün ki raporda bir isimlendirme yok,bu benimde aklıma takıldı.
Zafer Hocanın bakteriden daha çok uyguladığı tedavinin sonuç alıp almamasına odaklanır, yani ilk hedefi lökosit sayısını düşürmek.
Tepkiangry
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Tepkiangry »

Merhaba Arkadaşlar,
Bende bugün gittim.

20 25 lökosit buldu. İdrar testinde herhangi bir şey çıkmadı Çarşamba günü kültür testi çıkacak.

Bana 6xgenta iğne verdi (ilk defa vurulucam)
Biteral bir kutu
Tetradox bir kutu

Sırayla kullanacağım. Prostat masajına 1087 TL aldı. Günde 30 dk sıcak suya otur dedi. Ayaklarını üşütmeyecegim. Denize girmeyeceğim.

Dikkat etmem gereken bir şey var mı ? Deneyimlerinizden yararlanmak isterim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Probiyotik kullanın, aşırı ejakülasyon yapmayın.
intheroad

Arkadaşlar tekrardan selamlar.Zafer hocanın verdiği 1.kür süreci bitmek üzere,1 haftaya kontrole gideceğim.Durumlar iyi değil moraller bozuk.İlk haftalarda inanılmaz bir rahatlama oldu,ereksiyon geri geldi,bulanık işeme sonlandı.Ama son 3 gündür tüm semptomlar kaldığı yerden geri geldi.Tekrar kara kara düşünmeler başladı.Bu hastalıkta sanırım kritik nokta sabır,tam düzeliyor derken birden her şeyin aynı kaldığı gerçeğiyle yüzleştiriyor.
intheroad

Ampirik kür öncesi semptomlar:
Bulanık idrar
Ereksiyon
Peniste geri çekilme hissi
İdrar kanalımda batışma hissi
Pelvik bölgede batışma
Zor idrar yapma

Kür sürecinde bu belirtilerin neredeyse tamamı baskılandı, %70 lik bir iyileşme sağlandı.

Güncel durum son 3 hap(Floxivelo)

Ereksiyon %30 lara düştü
İdrar kanalında batışma hissi geri geldi.
Bulanık idrar geri geldi.
Zor işeme %80 tekrar arttı.
Pelvik bölgede batışma hissi %20 tekrar arttı.
Geri çekilme %50 geri geldi.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Kesinlikle ilac ile ya da ilacsiz "Aaa iyi gibi oldum. Bi bakayim bosalinca rahat mi" gibi bir algiya girmeyin. Unutun masturbasyonu organ dinlensin biraz. Tabii ben de yapamadim bunu daha :D
intheroad

Aslında yaklaşık 10 gün mas. yapmadım,belirtiler biraz biraz artınca yapayım belki iyi gelir dedim iyice kötü oldu.İlişkiye girmek konusunda da tereddüte düşmeli miyiz?