İdrar yolu enfeksiyonu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
krmgrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İdrar yolu enfeksiyonu

Mesaj gönderen krmgrll »

Dertlii yazdı:
Krmgrl yazdı:
apo. yazdı: Ağrı ne şekilde oluyor ve sureklimi
Sürekli abi genelde penis ve penis ucu bazen makatla testis arası bölgede oluyor işedikten sonra penis daha çok ağrıyor

Kardeşim şimdi nasıl oldun bende de az işeme sonrası testis ve makat arası sanki hemen arkasında yüzeyde bir yangısal enfeksiyonel ağrı şimdi penis ağrısı bulantı eklendi devlet teyim tetkikler ve cipro yazdı arveles dahi Perşembe tekrar gitcem uykum zehir oluyor ilaç bitimi bol kefire yönel cem
Devlet te şifa bulmasam özeli denicem berbat bir his af edersiniz gaz çıkınca geçici rahatlama söz konusu bnde
Aynı bi değişiklik yok makat bölgesi ağrıyor pelvik kaslar çok gergin penis ağrıyor
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İdrar yolu enfeksiyonu

Mesaj gönderen Dertlii »

Anladım geçmiş olsun bizlere, aslında üroloji doç Dr Sacit diye sevindim asistanı baktı bu semptom ları anlatım penis ve makat arasında mı Ağrı evet dedim Perşembe gidicem yalnız arveles acayip mide şişmesi yaptı. Cumaya dek antibiyotik tedavisi devam . Formu ve sağlığı ihmal ediyorum az iyi olunca nankörlük edip uğramıyor okumuyorum aslında sonra aynı hatalara düşüp nükseden oluyor bu kez katmerli oluyor umarım iyi oluruz biraz devlet te umudum yok açıkçası bakacam özel muayene parası hazır edecem