HPV

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: HPV

Mesaj gönderen erdem »

İdrar asidik ve doktora sor cevabı verir. Tedavi için söylenen elma sirkesi de aynı ama sanırım idrarda ki amonyak sağlıyor iyileşmesini
nedenben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen nedenben »

Faydası olması için en az 1 yıl çıkmaması lazım. Sende durum nedir.
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

2 yıl oldu şuanda hiç sorun yok şükür
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ABittersweetLi yazdı:
Sabir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Valla bende üç tane daha kronik hastalık var.prostatit bunların yanında koca bir hiç kalır. O yüzden tek derdiniz prostatit olsun. Yatıp kalkıp halinize şükredin. Bu konuda çok ciddiyim.

Keşke ömür boyu prostatit ağrısı çeksemde başka derdim olmasa. Valla halinize şükredin :)
Abitter aklima bi ara yazdığın durum geldi. Doktora gitmistin prostatit için. Sendeki hastaliklari duyunca acıdı bana para almadı demiştin ya. Istemsiz bir gülme olmuştu inan ;) allah sabır versin sana ve tüm şifa bekleyen hastalara.
iyi doktorlarımızda var sonuçta :)

ayrıca arkadaşlar vücuttaki bir vürüsü dışarı atmak şu an için tıp dünyasında imkansız.aids ve hpv de birer viral hastalıktır.siz ne kadar hpv den dolayı oluşan siğili yaktırsanız yada iğne vb.şeyler vurulsanızda olayınız bitmiyor.çünkü her zaman tetikte bekleyen bir virüsün vücutta olduğunu biliyorsunuz.bundan daha kötü ne olabilir.bir kere siğili yaktırırsın belki bir sene sonra bir daha çıkar.yada kim bilir 3 ay sonra tekrarlar.

aldığım duyumlara göre istanbulun ve türkiyenin en iyi enfeksiyon hastalıkları uzmanını bulduğumu düşünüyorum.erhan1976 ya bir kbb uzmanı tavsiye etmiştim.benim ne demek istediğimi o bilir :) onun gibi bir doktor olduğunu söylüyorlar.adam ermiş gibi dokunduğu hasta iyileşiyormuş :) haftaya randevu aldım.bakalım prostatit için ne diyecek.
Abitter selam, aynen senin KBB hocası müthiş, adam duayen zaten. Enfeksiyoncu da böyle çıkarsa haber ver, ha ha. :)
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen misafirce »

Bugun bende gittim hpv degilmis bende kiler bulaşıcıda degilmis dermatolok o sekilde soyledi bunları deri enfeksiyonu her erkekde olabilir dedi. Ne yakmayla ne ilaçla gecer dedi. Az da olsa icimi rahatlattı. Benimde sünnet derisinde yağ bezesi filan var. Hafif siyahlik var
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bnde o kadar kotu bir bagirsak rahatsizligi varki hicbir doktor ne oldugunu bulamadi. Yanina prostatitde eklenince tam oldu simdi ama prostatit onun yanindahic birsey
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ABittersweetLi yazdı:
Sabir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Valla bende üç tane daha kronik hastalık var.prostatit bunların yanında koca bir hiç kalır. O yüzden tek derdiniz prostatit olsun. Yatıp kalkıp halinize şükredin. Bu konuda çok ciddiyim.

Keşke ömür boyu prostatit ağrısı çeksemde başka derdim olmasa. Valla halinize şükredin :)
Abitter aklima bi ara yazdığın durum geldi. Doktora gitmistin prostatit için. Sendeki hastaliklari duyunca acıdı bana para almadı demiştin ya. Istemsiz bir gülme olmuştu inan ;) allah sabır versin sana ve tüm şifa bekleyen hastalara.
iyi doktorlarımızda var sonuçta :)

ayrıca arkadaşlar vücuttaki bir vürüsü dışarı atmak şu an için tıp dünyasında imkansız.aids ve hpv de birer viral hastalıktır.siz ne kadar hpv den dolayı oluşan siğili yaktırsanız yada iğne vb.şeyler vurulsanızda olayınız bitmiyor.çünkü her zaman tetikte bekleyen bir virüsün vücutta olduğunu biliyorsunuz.bundan daha kötü ne olabilir.bir kere siğili yaktırırsın belki bir sene sonra bir daha çıkar.yada kim bilir 3 ay sonra tekrarlar.

aldığım duyumlara göre istanbulun ve türkiyenin en iyi enfeksiyon hastalıkları uzmanını bulduğumu düşünüyorum.erhan1976 ya bir kbb uzmanı tavsiye etmiştim.benim ne demek istediğimi o bilir :) onun gibi bir doktor olduğunu söylüyorlar.adam ermiş gibi dokunduğu hasta iyileşiyormuş :) haftaya randevu aldım.bakalım prostatit için ne diyecek.
Bahsettiğin kbb uzmanı nerede, bende gidebilirim dediğiniz gibi iyiyse .
secret

Mesaj gönderen secret »

idrar bazı mantarları da tedavi eder,içinde amonyak var.
kuzey47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kuzey47 »

bende hemoroid var HPV var prostatik var baska hangi hastalıklar var ogrensem belki onlarda vardır :)) ee boyle hızlı ve dolu yasarsam olacagı bu ama olsun be ne guzel gunlerdi full eglence :))