Kadir abi ve arkadaşlar cevabınıza ihtiyacım var

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bastus11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Kadir abi ve arkadaşlar cevabınıza ihtiyacım var

Mesaj gönderen Bastus11 »

Arkadaşlar ben bugün aptallık edip sperm kültürü verdim fakat 20 gündür bactrim kullanıyorum internette antibiyotik bittikten 10 gün sonra verilmeli yazıyor.
Sorum şu eğer ki bakteri varsa ve bu bakteri bactrime duyarlı değilse kültürde çıkması gerekmez mi
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Kadir abi ve arkadaşlar cevabınıza ihtiyacım var

Mesaj gönderen Speaky »

Bastus11 yazdı:Arkadaşlar ben bugün aptallık edip sperm kültürü verdim fakat 20 gündür bactrim kullanıyorum internette antibiyotik bittikten 10 gün sonra verilmeli yazıyor.
Sorum şu eğer ki bakteri varsa ve bu bakteri bactrime duyarlı değilse kültürde çıkması gerekmez mi
Dostum duyarlı olmasa bile bakteriyi sersemletir. Buda üreme olmasına engel olur. Sen testi tekrar et bence
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Üreme olmaz büyük ihtimalle bende anti den bir iki gün sonra verdim üreme olmadı fakat 2 hafta sonra tekrar başladı testi tekrar et bence
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Bastus11 yazdı:Arkadaşlar ben bugün aptallık edip sperm kültürü verdim fakat 20 gündür bactrim kullanıyorum internette antibiyotik bittikten 10 gün sonra verilmeli yazıyor.
Duyarlı değilse çıkar kardeşim 10 tun belnemene gerek yok 3 4 gün bile yeter anti son dozdan sonra 72 saat de vücuttan atilir