Enjeksiyon Hakkında

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kaan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Enjeksiyon Hakkında

Mesaj gönderen kaan »

Arkadaşlar gezinirken bir site buldum İstanbulda sanırım bi ürolog internet sitesi burada

http://prostatituzmani.com

Bu arkadaş enjeksiyon uygulayıp başarı sağladığı arkadaşları kendi sitesinde fotoğrafları ile birlikte paylaşıyor. Daha önce bu forumda bu doktora enjeksiyon yaptıran oldu mu ?

Birde genel olarak enjeksiyon tedavisinin başarı oranı nasıldır ? Ve ortalama fiyatlar nedir bunu yaptıran veya yaptırmayı düşünen arkadaşlara soruyorum
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Enjeksiyon Hakkında

Mesaj gönderen legend »

Daha önce bu forumdan bu doktora enjeksiyon yaptıran oldu sonuç olarak daha kötü oldular.Konyada mehmet hoca var o da enjeksiyon yapıyor forumda ben kenan konya mehmet cronic mehmet hocaya olduk eskisinden daha iyiyiz diyebilirim
legend

Mesaj gönderen legend »

Daha önce bu forumdan bu doktora enjeksiyon yaptıran oldu sonuç olarak daha kötü oldular.Konyada mehmet hoca var o da enjeksiyon yapıyor forumda ben kenan konya mehmet cronic mehmet hocaya olduk eskisinden daha iyiyiz diyebilirim
kaan

Mesaj gönderen kaan »

Kaç seans yaptırdınız ? Daha iyi derken geçen şikayetleriniz neler mesela ?
legend

Mesaj gönderen legend »

4 seans yaptırdım .bütün şikayetler vardı suan arada bi yanma ve agri oluyor onlarda zamanla geçer daha yeni enjeksiyon oldum ben
kaan

Mesaj gönderen kaan »

Anladım uzun veya kısa vadede yan etlileri oluyor mu peki ? Ve ne kadar sürede iyileştiğini hissetmeye başlıyorsun ? Bu arada fiyatlardan bahsetmedin
legend

Mesaj gönderen legend »

Suana kadar yan etki gorm3dim 10 ay önce yaptıran abilerimizde de sıkıntı yok suana kadar. 2. Enjeksiyondan sonra kendini iyi hissetmeye başlıyorsun asıl iyilesme enjeksiyon bittikten 2 ay sonra
kaan

Mesaj gönderen kaan »

Enjeksiyonlar arası kaç gün sürüyor tam olarak ? Ve hala fiyattan bahsetmedin :D
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:Suana kadar yan etki gorm3dim 10 ay önce yaptıran abilerimizde de sıkıntı yok suana kadar. 2. Enjeksiyondan sonra kendini iyi hissetmeye başlıyorsun asıl iyilesme enjeksiyon bittikten 2 ay sonra
Bu enjeksiyonun uzun vadeli olumsuz bir yan etkisi var mi yokmu belirsiz gibi geliyor bana.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

kaan yazdı:Enjeksiyonlar arası kaç gün sürüyor tam olarak ? Ve hala fiyattan bahsetmedin :D
Konyadaki doktor haftada bir yapıyordu galiba , fiyat geçen sonbaharda 100 tl idi , burdan çok giden olunca doktor bakti talep var 350 ye çıktı.
kaan

Mesaj gönderen kaan »

Konya'da bu doktora enjeksiyon olupda fayda görmeyen yok galiba bu forumda ?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

freeman yazdı:
kaan yazdı:Enjeksiyonlar arası kaç gün sürüyor tam olarak ? Ve hala fiyattan bahsetmedin :D
Konyadaki doktor haftada bir yapıyordu galiba , fiyat geçen sonbaharda 100 tl idi , burdan çok giden olunca doktor bakti talep var 350 ye çıktı.
kim bilir seneye artık ne kadar olur :) her ilde bir doktor yapsa şu enjeksiyon işini fiyatlar oldukça düşer aslında.100 tl den 350 tl ye çıkmasına şaşırdım doğrusu.iyileşme olsun da fiyat o kadar da önemli değil ne de olsa.
kaan

Mesaj gönderen kaan »

ABittersweetLi yazdı:
freeman yazdı:
kim bilir seneye artık ne kadar olur :) her ilde bir doktor yapsa şu enjeksiyon işini fiyatlar oldukça düşer aslında.100 tl den 350 tl ye çıkmasına şaşırdım doğrusu.iyileşme olsun da fiyat o kadar da önemli değil ne de olsa.

Dostum sen enjeksiyon oldun mu ?
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

arkadaşlar Konyadaki doktor Mehmet Ardıc bey ben Nisan ayında tek enjeksiyon yaptırdım bir daha işimden izin alıp gidemedim yazın gideceğim ama hic bir zaman fiyat 100 tl değidi. mehmet Beyi takdir ediyorum yine yazın gideceğim fakat biraz hasta yogunlugından kafası karısık kendisine selamlarımı iletirim ve bu forumu takip ediyormuş İstanbuldaki ismini açıklayamadığım doktor çok yüksek fiyata yapyor.
Ayrıca Izmirde bir doktor başlayacaktı fiyatı bilmiyorum kendisine gittiğimde öğrenecegim acıklayacağım Ayrıca Konyaya yazın gideceğim hem geziceğim hem tedavi olacağım DAHA HENÜZ İYİ DEĞİLİM Fakat bu iste yapılması gereken bir uygulama daha var Sistoskopi cok canım acıdı ama yapılması gerekiyor Bende Hem prostatit ve kalifikasyon çok hemde Prostat içi darlık var bunu öğrendim
ben takip ediyorum ben dahil havaların sıcaklıgı ile kendini iyi hissediyor fakat Bu işin tedavisi uzun bir yol dogru ve yoğun antibiyotik tedavisi iğne ve enjeksiyon vitaminler ve ONEMLİ OLAN KISIN SOGUKTA KORUNARAK İYİ HİSSETMEK
Enjeksiyondan çekinmeyin Mehmet Bey 6 değil 3 seans diyor gerisi size kalmıs Daha sonra Senede 2 defa yaptırmak Kalifikasyon ve ödem icin uzun vadede yok edebiliyor.
son

Mesaj gönderen son »

Konyadaki mehmet hoca enjeksiyon başı 400 tl alıyor %80 iyileşme olur diyor 4-5 enjeksiyon yeterli diyor altı aydan fazla ilaç tedavisi görüpte iyileşemeyen tamamen kronikleşen arkadaşlar deneyebilir ben düşünüyorum.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

abi harbiden de bu hastalık para ıstıyor
herseyı denemek lazım sanırım,
son

Mesaj gönderen son »

Şu an çok hafif yanma karıncalanma var bende oturunca apış arasında yanma sızlama artıyor tabi birde penis başında yanma sızlamam var acaba diyorum daha kötü olurmuyum
legend

Mesaj gönderen legend »

Daha kötü olmazsin mehmet hoca bu işin uzmanı
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Linkini attığınız sitenin sahibi doktor L.T'e ben 2014 te ben üç seans enjeksiyon yaptırdım. 500x3=1500 +975 laborAtuar testleri+50 muayene ücreti ödedim. Üçüncü enjeksiyondan sonra şimdiye kadar etki etmesi lazımdı etki etmicek sana dedi antibiyotik yazip yolladı. Orda konuştuğum enjeksiyon olan hiç kimse iyileşme var demedi. Bahçelievler gelişim hastanesinde zemin katta 10 metrekarelik tuvalet kadar muayenehaneden özel üroloji kliniği açmasında enayiliğim yüzünden inanıp enjeksiyon olup kenfimi yoldurarak doktor L.T. Beye katkı sağladığım için hala küfrediyorum kendime. Tamamen insanların sağlığı üzerinden umut tacirliği yapıyor o zat. O dr a sistoskopide yaptırdım ne uyuşturucu iğne yaptı nede bayılttı. Bir jel sürüp kalem kalınlığında kamerayı penisten içeri soktu ayıkken. Yırtıldığını hissettim içeride bir yerlerin yarım saat kan geldi. Size tavsiyem uzak durun L.T. Denen doktordan. Enjeksiyon olacaksanız referanslarınız sağlam olsun. İnternet ilanlarına güvenmeyin
freeman

Mesaj gönderen freeman »

son yazdı:Konyadaki mehmet hoca enjeksiyon başı 400 tl alıyor %80 iyileşme olur diyor 4-5 enjeksiyon yeterli diyor altı aydan fazla ilaç tedavisi görüpte iyileşemeyen tamamen kronikleşen arkadaşlar deneyebilir ben düşünüyorum.
Bu doktor yine zam yapmış anlaşılan eğer ilaç hariçse. Daha önceki fiat 350+ ilaç. Forumdan bir kaç kişi yaptırmışti ,durumlarını yazsinlar buraya.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

allame41 yazdı:Linkini attığınız sitenin sahibi doktor L.T'e ben 2014 te ben üç seans enjeksiyon yaptırdım. 500x3=1500 +975 laborAtuar testleri+50 muayene ücreti ödedim. Üçüncü enjeksiyondan sonra şimdiye kadar etki etmesi lazımdı etki etmicek sana dedi antibiyotik yazip yolladı. Orda konuştuğum enjeksiyon olan hiç kimse iyileşme var demedi. Bahçelievler gelişim hastanesinde zemin katta 10 metrekarelik tuvalet kadar muayenehaneden özel üroloji kliniği açmasında enayiliğim yüzünden inanıp enjeksiyon olup kenfimi yoldurarak doktor L.T. Beye katkı sağladığım için hala küfrediyorum kendime. Tamamen insanların sağlığı üzerinden umut tacirliği yapıyor o zat. O dr a sistoskopide yaptırdım ne uyuşturucu iğne yaptı nede bayılttı. Bir jel sürüp kalem kalınlığında kamerayı penisten içeri soktu ayıkken. Yırtıldığını hissettim içeride bir yerlerin yarım saat kan geldi. Size tavsiyem uzak durun L.T. Denen doktordan. Enjeksiyon olacaksanız referanslarınız sağlam olsun. İnternet ilanlarına güvenmeyin
Evet allame kardesim bende o zatin kurbanlarindan biriyim.
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

bende enjeksiyon oldum L.T.e en ufak bi faydasını görmedim. şimdi zafer hocaya tedaviye başladım 20 ye yakın iğne yedim çok hafif düzelme oldu ama inşallah şifa buluruz.
son

Mesaj gönderen son »

İğne iesefmi
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

15 iesef bide tablet bunlar tabi aralıklı 5 iesef 2kutu tablet antibiyotik olarak 15 iğneyi tamamladım lokosit 25-30 du şimdi 6-8 e kadar düştü son olarak salı günü genta verdi 5 adet iğne bittimi tetradox kullanıp bidaha gidicem.
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Enjeksiyon yapan doktorlar bu isten cok tatli kazanc sagladilar ve doydular evet kisa zamanda guzel kazanc
Ben Umit bagladim Konya Mehmet Hoca icin ama o bile artik telefonlari acmiyor ve ters cevap veriyor ilgi alaka eskisi gibi degil ben Izmirden Konyaya gidecegim ver 400 bekle yap enjeksiyon soru sorma hadi yallah don olmaz Ve dolayli olarak gelmeyin demek istiyor
Izmirdeki enjeksiyon yapan doktor benim sayemde basladi 3 /4 aylik mazisi var o da yogunluk sunnet mudaleleri doktora ulasamiyoruz sabah gidiyoruz aksam 5 te cikiyoruz perisan halde
Ben 3 enjeksiyon yaptirdim henuz % 40 iyiyim Ama artik tek care cerahi mudale Da vinci robotik cerahi prostati temizletmek onunda zamani var 2- 3 yil sonra
Bu arada Carduradan sonra flomax ta bulunmuyor sikinti var konu ile ilgili bilgisi olan varmi