Doktor yönlendir me

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Doktor yönlendir me

Mesaj gönderen apo. »

Tedavi olmak için tecrübeli forumdaslardan destek almak şart....hiçbir doktor bu hastalığı bizler kadar iyi bilemiyor ...
Bu onların suçu değil onlar cerrah olarak egitiliyorlar...
Bizlere düşen iş...patojeni bulup yok etmek...sonra lokositi stabil hale getirmek ....Ve ödemi çözmeye çalışmak..hayatımızı ona göre yönlendirmek....
Anti kullanmaktan korkmayın böbrek hastası olduğum halde takipte bir çok anti kullandım sizde korkmayın doğru probiyotikle hiç bir sorun yaşamazsınız...
Uygun anti uygun doz ...
Gelişi güzel anti tehlike doğurur...
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Doktor yönlendir me

Mesaj gönderen techian »

apo. yazdı:Tedavi olmak için tecrübeli forumdaslardan destek almak şart....hiçbir doktor bu hastalığı bizler kadar iyi bilemiyor ...
Bizlere düşen iş...patojeni bulup yok etmek...sonra lokositi stabil hale getirmek ....Ve ödemi çözmeye çalışmak..hayatımızı ona göre yönlendirmek....
Anti kullanmaktan korkmayın böbrek hastası olduğum halde takipte bir çok anti kullandım sizde korkmayın doğru probiyotikle hiç bir sorun yaşamazsınız...
Uygun anti uygun doz ...
Apo abi uygun antibiotik bulduk diyelim ne kadar kulanacaz o dönem masaj +bulunduğum yere yakın kaplıca var sık gitmeyi düşünüyorum tedavi sürecinde nasıl şişlik le semptomlar baş gösterdiyse indikçe ortadan kaybolacak inflasmasyon ici tavsiyen var mı abi takviye olarak
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Doktor yönlendir me

Mesaj gönderen apo. »

techian yazdı:
apo. yazdı:Tedavi olmak için tecrübeli forumdaslardan destek almak şart....hiçbir doktor bu hastalığı bizler kadar iyi bilemiyor ...
Uygun anti uygun doz ...
Apo abi uygun antibiotik bulduk diyelim ne kadar kulanacaz o dönem masaj +bulunduğum yere yakın kaplıca var sık gitmeyi düşünüyorum tedavi sürecinde nasıl şişlik le semptomlar baş gösterdiyse indikçe ortadan kaybolacak inflasmasyon ici tavsiyen var mı abi takviye olarak
Antibiyotik varsa bir bakteri yok edene kadar yoksa lökosit stabil olana kadar ...
Kaplıca faydalı olur anti geçişi için...
Takviye bromelain alfa lipoik asit e vitamini b vitamini omega 3 ve polen 3 ay kadar kullanman gerekir sonrasinda