Candida Tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Candida Tedavisi

Mesaj gönderen Speaky »

Candida Albicans mantarının oluşturduğu prostatit hastalığında flukonazol 400 mg 2 aylık bir tedavi planı yabancı makalelerde öneriliyor. Birçok candida patojeninin bu şekilde giderildiği söyleniyor. Ancak bu candida mantarı sistematik bir olay değil midir. Doktorlar bile candidayı ilaç ile yok edemeyeceğini söylüyor birçok video da. 2 aylık her gün 400 mg flukonazol her ne kadar az bir doz olmasa da etkili bir şekilde prostat ve çevre organlardan temizleyebilir mi sizce. Benim durumum su an için iyi fakat mikrobu tamamen yok etme açısından yazıyorum. Candida Albicans bu illete dikkat edin. Eğer dilinizde el ve saçınızda vs bu mikrop var ise sebebi mutlaka bunda arayın özelikle bakteri çıkmayan arkadaşlar.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Candida Tedavisi

Mesaj gönderen ap0calypse »

Bende olup olmadığını bilmiyorum ama perhisle bi kere çok iyi olmuştum, şu an ramazanda tekrar başladım, mantardan şüpheleniyorum. Özel mesaj gönderiyor bazıları, açılmıyor. Kusura bakmayın.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Speaky yazdı:Candida Albicans mantarının oluşturduğu prostatit hastalığında flukonazol 400 mg 2 aylık bir tedavi planı yabancı makalelerde öneriliyor. Birçok candida patojeninin bu şekilde giderildiği söyleniyor. Ancak bu candida mantarı sistematik bir olay değil midir. Doktorlar bile candidayı ilaç ile yok edemeyeceğini söylüyor birçok video da. 2 aylık her gün 400 mg flukonazol her ne kadar az bir doz olmasa da etkili bir şekilde prostat ve çevre organlardan temizleyebilir mi sizce. Benim durumum su an için iyi fakat mikrobu tamamen yok etme açısından yazıyorum. Candida Albicans bu illete dikkat edin. Eğer dilinizde el ve saçınızda vs bu mikrop var ise sebebi mutlaka bunda arayın özelikle bakteri çıkmayan arkadaşlar.
12 yılı geçti nedense birçok hastanede tahlil yaptım hepsi temiz çıktı.Bugün 24.cü günüm zolax 200 mg günde 2 tane akşam yemeğinden sonra atıyorum.şimdiye kadar ciddi bir şey yok 2 ay kullanacağım
alivatan98
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alivatan98 »

gedikpasa34 yazdı:
Speaky yazdı:Candida Albicans mantarının oluşturduğu prostatit hastalığında flukonazol 400 mg 2 aylık bir tedavi planı yabancı makalelerde öneriliyor. Birçok candida patojeninin bu şekilde giderildiği söyleniyor. Ancak bu candida mantarı sistematik bir olay değil midir. Doktorlar bile candidayı ilaç ile yok edemeyeceğini söylüyor birçok video da. 2 aylık her gün 400 mg flukonazol her ne kadar az bir doz olmasa da etkili bir şekilde prostat ve çevre organlardan temizleyebilir mi sizce. Benim durumum su an için iyi fakat mikrobu tamamen yok etme açısından yazıyorum. Candida Albicans bu illete dikkat edin. Eğer dilinizde el ve saçınızda vs bu mikrop var ise sebebi mutlaka bunda arayın özelikle bakteri çıkmayan arkadaşlar.
12 yılı geçti nedense birçok hastanede tahlil yaptım hepsi temiz çıktı.Bugün 24.cü günüm zolax 200 mg günde 2 tane akşam yemeğinden sonra atıyorum.şimdiye kadar ciddi bir şey yok 2 ay kullanacağım
Karaciğere dikkat
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ALT, AST, BUN ve KREATININ degerlerine baktirin kardesim.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Değerli kadir abim 1 aylık ilaç alımını bitireyim.Yazdığınız değerlere baktırıp diğer ayın ilacına başlarım.Teşekkürler kadir abi iyiki varsın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim kardesim..