Iltihapli doku için antibiyotik kullanimi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Iltihapli doku için antibiyotik kullanimi

Mesaj gönderen Sabir »

Herkese iyi akşamlar arkadaslar.
Vucudun herhangi bir yerinde ıltihapli bir rahatsizlik olupta antibiyotik kullanimi hasıl oldugu zaman ne yapmalıyız?
Benim ayak parmağımda iltihap olustu dr antibiyotik verdi ama endişe duyuyorum kullanmak icin. Zatrn prostatit icin yeterince yoruyoruz bedeni. Bunun baska bir yolu yokmu?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Fatih86

Re: Iltihapli doku için antibiyotik kullanimi

Mesaj gönderen Fatih86 »

Ustat bende tirnak batmasi vardi ,bromelanin ve quercetin kullan iltihabi azaltiyor,birde hergun yika parmagi,fucridon kremde kullanabilirsin
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
freeman

Mesaj gönderen freeman »

krem şeklinde ciltde sürülen antibiyotikler vardı belki işe yarayabilir..
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Dostum iltihap derinmi yoksa deride yüzeye yakınmı? 7-8 yıl önce bende traşta hafif bi çizik sonrası zona benzeri bir iltihap oluşmuştu 3-4 hafta hastane hastane dolaştım gebzede doktorlar 1000 mg lık antibiyotikler jeller pomatlar verdiler ama dahada yayılmıştı taki daha önce benzer sorun yaşayan biri Asiviral diye bir antibiyotikli kremi önerene kadar. Cildiyecilerin haftalarca başedemediğini 3-4 tl lik antibiyotikli krem 4-5 günde kuruttu
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

allame41 yazdı:Dostum iltihap derinmi yoksa deride yüzeye yakınmı? 7-8 yıl önce bende traşta hafif bi çizik sonrası zona benzeri bir iltihap oluşmuştu 3-4 hafta hastane hastane dolaştım gebzede doktorlar 1000 mg lık antibiyotikler jeller pomatlar verdiler ama dahada yayılmıştı taki daha önce benzer sorun yaşayan biri Asiviral diye bir antibiyotikli kremi önerene kadar. Cildiyecilerin haftalarca başedemediğini 3-4 tl lik antibiyotikli krem 4-5 günde kuruttu
Teşekkür ederim bunu denerim olmazsa
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.