Cipro 500Mg

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
freeman

Re: Cipro 500Mg

Mesaj gönderen freeman »

nemecsek yazdı:
freeman yazdı:
nemecsek yazdı:Abilerim kardeşlerim nasıl bi yol izlemem lazım söylermisiniz.Daha yolun başındayım ne yapmam gerekiyorsa yapıyım sonrasında daha büyük sıkıntı çekmiyim. Bide sürekli bi bağırsak ve kabızlık sorunu çekiyorum bu illet hastalıkla beraber başladı sanki.
Sana hangi tahliller yapıldı?
İdrar tahlili İdrar kültürü ve semptomlar üzerine bu teşhisi koydu. Bi de rektal muayenede prostat yokladı. Ama prostat sıvısı falan gelmedi.
sende akıntı varsa kültür yaptir, yoksa sperm kültüru yaptir ,belki bakteri çıkar ona göre antibiyotik kullanirsin, istanbuldaysan capa tip fakültesine gidebilirsin, yada bu tahlili yapacak devlet hastanesi bulman lazim.
nemecsek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nemecsek »

Freeman kardeşim
Özel de çok mu pahalıdır bu kültürler.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

nemecsek yazdı:Freeman kardeşim
Özel de çok mu pahalıdır bu kültürler.
fiyatı bilmiyorum ,hastanelere sorabilirsin, özel labarutuvarlarda yapıyor bu testi.
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

Kardeşim geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bel soğukluğuna CİPRO PENİSİLİN iyi gelmiyor neden bu ilaçları hala yazıyorlar anlamadım. Bel soğukluğun da genellikle 2 mikrop aynan da bulaşıyor ilk etapta monodoks tetradox tarzı ilaçlar iyi geliyor ama geçirmiyor. Zaten iyi oldum diyip ilaçları kesiyorsun sonra hop prostat iltihabı. Geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bu illet kanda idrarda çıkmıyor. Akıntı testinde zaten hangi antibiyotik grubuna duyarlı olduğu çıkıyor. Bunu tedavi etmek için en şiddetli antibiyotikle başlanması gerekir. Benim şimdi ki aklım olsa Rocephin iğne olurdum 3-5 tane yanına da monodoks ve monurol şase kullanırdım. Sen dediğimi yapma da girek akıntı tahlili yaptır.
nemecsek

Tsunami1151 yazdı:Kardeşim geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bel soğukluğuna CİPRO PENİSİLİN iyi gelmiyor neden bu ilaçları hala yazıyorlar anlamadım. Bel soğukluğun da genellikle 2 mikrop aynan da bulaşıyor ilk etapta monodoks tetradox tarzı ilaçlar iyi geliyor ama geçirmiyor. Zaten iyi oldum diyip ilaçları kesiyorsun sonra hop prostat iltihabı. Geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bu illet kanda idrarda çıkmıyor. Akıntı testinde zaten hangi antibiyotik grubuna duyarlı olduğu çıkıyor. Bunu tedavi etmek için en şiddetli antibiyotikle başlanması gerekir. Benim şimdi ki aklım olsa Rocephin iğne olurdum 3-5 tane yanına da monodoks ve monurol şase kullanırdım. Sen dediğimi yapma da girek akıntı tahlili yaptır.
Kardeşim akıntı derken prostat sıvısından mı bahsediyorsun.
nemecsek

Tsunami bende akıntı yok şuan. Testiste ve peniste ağrı. Ve makatta ağrı ama ben de hemoroiddte var. Makatta ki kaşıntı ve ağrıya sebeb olan prostatit mi hemoroid mi anlayamıyorum ikisi de olabilir. Ve sindirim sistemim çökmüş durumda.
nemecsek

nemecsek yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Kardeşim geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bel soğukluğuna CİPRO PENİSİLİN iyi gelmiyor neden bu ilaçları hala yazıyorlar anlamadım. Bel soğukluğun da genellikle 2 mikrop aynan da bulaşıyor ilk etapta monodoks tetradox tarzı ilaçlar iyi geliyor ama geçirmiyor. Zaten iyi oldum diyip ilaçları kesiyorsun sonra hop prostat iltihabı. Geç kalmadan akıntı testi yaptır. Bu illet kanda idrarda çıkmıyor. Akıntı testinde zaten hangi antibiyotik grubuna duyarlı olduğu çıkıyor. Bunu tedavi etmek için en şiddetli antibiyotikle başlanması gerekir. Benim şimdi ki aklım olsa Rocephin iğne olurdum 3-5 tane yanına da monodoks ve monurol şase kullanırdım. Sen dediğimi yapma da girek akıntı tahlili yaptır.
Kardeşim akıntı derken prostat sıvısından mı bahsediyorsun.
Yarın Gaziantep'te profesör muayene edecek. Özellikle yaptırılması gereken testler hangileri. Söylersen sevinirim.
Tsunami1151

Kardeşim kamıştan tahlil alacak her zaman olmuyor bu akıntı ama sana bir tüyo veriyim muayene olmadan 1 saat önce boşal sonra temizlen gir muayene kamıştan tahlil aldır. Ayrıca özel hastanelerde adını unuttum ama hatırladığım S ile başlayan cinsel yolla bulaşan hastalıkların taramasını yapıyorlar ona da baktır. Cinsel isteksizlik var mı ya da ereksiyon kaybı. Birde apış arasında top varmış hissi oluyor. Benim sana tavsiyem hap hupla uğraşma iğne yaptır direk işini garantiye al adlarını verdim zaten.
nemecsek

Tsunami1151 yazdı:Kardeşim kamıştan tahlil alacak her zaman olmuyor bu akıntı ama sana bir tüyo veriyim muayene olmadan 1 saat önce boşal sonra temizlen gir muayene kamıştan tahlil aldır. Ayrıca özel hastanelerde adını unuttum ama hatırladığım S ile başlayan cinsel yolla bulaşan hastalıkların taramasını yapıyorlar ona da baktır. Cinsel isteksizlik var mı ya da ereksiyon kaybı. Birde apış arasında top varmış hissi oluyor. Benim sana tavsiyem hap hupla uğraşma iğne yaptır direk işini garantiye al adlarını verdim zaten.
Eskiye nazaran cinsel isteksizlik var.daha çabuk boşalmak var. Bi saat önce boşanmanın ne gibi etkisi var. Aynı zamanda sperm kültürüde yaptırıcam. Sıkıntı yaratmazmı bu bi saat önceki boşalma
nemecsek

Bi tsunami kardeşim testisleree dokunduğum da çok sert olduklarını farkettim Acaba normalmi.
nemecsek

nemecsek yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Kardeşim kamıştan tahlil alacak her zaman olmuyor bu akıntı ama sana bir tüyo veriyim muayene olmadan 1 saat önce boşal sonra temizlen gir muayene kamıştan tahlil aldır. Ayrıca özel hastanelerde adını unuttum ama hatırladığım S ile başlayan cinsel yolla bulaşan hastalıkların taramasını yapıyorlar ona da baktır. Cinsel isteksizlik var mı ya da ereksiyon kaybı. Birde apış arasında top varmış hissi oluyor. Benim sana tavsiyem hap hupla uğraşma iğne yaptır direk işini garantiye al adlarını verdim zaten.
Eskiye nazaran cinsel isteksizlik var.daha çabuk boşalmak var. Bi saat önce boşanmanın ne gibi etkisi var. Aynı zamanda sperm kültürüde yaptırıcam. Sıkıntı yaratmazmı bu bi saat önceki boşalma
Bi de apış arasında top varmış hissi yok bende. Ereksiyon kaybı da var.
Tsunami1151

Testisler hakkında bi fikrim yok bende kan idrar ve sperm tahlilleri yaptırdım hepside temiz çıktı.İlk zamanlar belli olmuyordu zamanla ortaya çıktı o top. Ben hep öyle giriyorum tahlillere bi sorun yaşamadım. Kamışta kalıyor sıvılar tahlilde daha kolay oluyor. Oyalanmadan git doktora ilerlemesin. Sonuç bel soğukluğuysa iğne talep et.
nemecsek

Tamam kardeşim çok teşekkür ettim. Bu lanet hastalığı çeken herkese acil şifalar diliyorum.
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

bak canım kardeşim ben bu hastalığı 2011 den beri yaşıyorum.çok kötü bir hastalık, bazen düşünüyorum hastalık değil de sanki alışkanlık gibi
bir sürü doktora gittim ama sonuç sıfır malesef her seferınde, iğneler, macunlar,antibiotikler, otlar, bitkiler hep aynı düzelme var ama sonrasında sanki hiç uğraşmamışsın gibi geri dönüyor lanet olası.
daha başında olan arkadaşlara öneri MEDİCANA BAHÇELİEVLER İSTANBUL DR. ZAFER OYMAN
seni iyi yapmasa bile belli bir süre rahatlatır.üzülerek söylüyorum ama aramıza hoşgeldin.
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

ben daha bu hastalık dan kronikleşip de kurtulan görmedim herkes doğal olarak tecrübelerini yazıyor ama sonuç hep aynı,
belirli dikkat etmemiz gereken şeyler var onlarıda zamanla atlıyoruz, hep böylede yaşanmaz ki
nemecsek

atalay4582 yazdı:ben daha bu hastalık dan kronikleşip de kurtulan görmedim herkes doğal olarak tecrübelerini yazıyor ama sonuç hep aynı,
belirli dikkat etmemiz gereken şeyler var onlarıda zamanla atlıyoruz, hep böylede yaşanmaz ki
Benim anlamadığım şu. Kronik demek sürekli aynı sorunu yaşamak anlamındadır. Ama ben hayatım da ilk defa İdrar yolu enfeksiyonu geçirdim ve bu iki hafta gibi bi sürede kronikleşti ve prostata sıçradı.Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar ya. Bu sürede kronikleşmesi mümkün mü. Çıldırıcam yemin ediyorum.
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen legend »

Evet mümkün söyle izah edeyim dilimin döndüğü kadar.kimisi 10 kez ıdrar yolu enfeksiyonu geçirir birşey olmaz yani prostata kadar gitmez üretrada kalır. Kimisi ise ben gibi birkez ıdrar yolu enfeksiyonu geçirir prostata kadar ilerler.kimisi 100 kadınla yatar prostatit olmaz kimisi bir kez yatar prostatit olur.senin durumunda prostata kadar gitmiş olabilir ama kronik prostatit demek için daha erken
Caresiz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Caresiz »

Prostatit icin en uygun antibiyotik Tavanic ve icerigi olan antibiyotik grubudur Fakat alinmasi yazilmasi biraz zahmetli hemen cipro yaziliyor tavanic grubu ilaclar Zature teshisi konularak Sgk karsiliyor aksi prostatit teshisi konuldugunda sgk karsilama yok ama Bazi Urologlar yazabiliyormus ve bunun yanina mutlala alfa bloker alacaksiniz aci kesinlikle yenmeyecek tabi antibiyotik igne enjeksiyon vurulacaksaniz soguktan korunacak zaman gectikce bu uygulamalar azalarak bu hastaliktan kurallara uyularak uzun bir zaman sonra iyilesme olur Yani Tedavi sureci uzun ve sabir bekleyen bir surectir
Herkese gecmis olsun
nemecsek

legend yazdı:Evet mümkün söyle izah edeyim dilimin döndüğü kadar.kimisi 10 kez ıdrar yolu enfeksiyonu geçirir birşey olmaz yani prostata kadar gitmez üretrada kalır. Kimisi ise ben gibi birkez ıdrar yolu enfeksiyonu geçirir prostata kadar ilerler.kimisi 100 kadınla yatar prostatit olmaz kimisi bir kez yatar prostatit olur.senin durumunda prostata kadar gitmiş olabilir ama kronik prostatit demek için daha erken
Yarın öğrenerim umarım. Kronik mi değilmi. Ama 1 ay da hayatımı mahvetti aklım sürekli çükümde. İlaç ala ala mideyi de mahvettim.
nemecsek

Caresiz yazdı:Prostatit icin en uygun antibiyotik Tavanic ve icerigi olan antibiyotik grubudur Fakat alinmasi yazilmasi biraz zahmetli hemen cipro yaziliyor tavanic grubu ilaclar Zature teshisi konularak Sgk karsiliyor aksi prostatit teshisi konuldugunda sgk karsilama yok ama Bazi Urologlar yazabiliyormus ve bunun yanina mutlala alfa bloker alacaksiniz aci kesinlikle yenmeyecek tabi antibiyotik igne enjeksiyon vurulacaksaniz soguktan korunacak zaman gectikce bu uygulamalar azalarak bu hastaliktan kurallara uyularak uzun bir zaman sonra iyilesme olur Yani Tedavi sureci uzun ve sabir bekleyen bir surectir
Herkese gecmis olsun
Bu iki aylık zaman diliminde mide ülseri için tavanıc kullandım ama ne mide düzeldi ne de çüküm.