varikosel ameliyati olan varmi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
freeman

Re: varikosel ameliyati olan varmi

Mesaj gönderen freeman »

menemen yazdı:
freeman yazdı:Varikosel ameliyati olan arkadaşlar, test sonucunda neler yaziyordu size bu teşhis kondu ?
Bende kronik prostatit sikayetleriyle gittim doktora. penis agrim var dedim 5 audir gecmedi bana gel muayene edeyim penisi falan sıktı eline alip salladi falan biseyin yok dedi ve tam uatumu giyiyordum ki dur dedi ve elini sol teatise atti ve sende sol varikosel var dedi
Sadece elle mi karar verdi , ultrason cektirmedinmi , cektirdiysen sonuç ne yazıyor.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Valla elle elledi bakti sismis damarlar var bide ultrasyona gonderdi ultrasyondada venoz var yaziyodu ama varikoseldw en onemlisi el ile yapilan muayenedir. Tek tedaviside ameliyatmis
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:
menemen yazdı:Ameliyattan 5 saat sonra isedim. Sanki dunyalar benim oldu lan
geçmiş olsun, var mı ağrın sızın felan
Eywallah kardsim. Walla bazen ameliyat yeri cok kotu agriyor bazende hic agrimiyo bu agrilar normalmidir sende de olmusmuydu agri falan bide kac gun suruyo agrilar
ağrılar bayağı sürüyor sonuçta etin kesildi :D
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ağrılar bayağı sürüyor sonuçta etin kesildi :D[/quote]
Peki ne zaman tamamen geciyor yoksa omur boyu surecekmi kardes. Bide ben uzaninca falan agrimiyorda ayaga kalkinca cok kotu agriyor 3-5 adim atinca geciyor ameliyat yeri. Sende de boyle olmusmuydu bide sende kac damar bagladilar
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Prostatit gibi ömür boyu sürmüyor 1-2 ay içinde geçer ama tekrar olma olasılığı var varikoselin, damar sayısını sormadım 2007 de oldum bir sıkıntı yok şükür ama tekrar olan arkadaşlarım var. Yatarken ayak altına yastık koy rahat uyursun
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:Prostatit gibi ömür boyu sürmüyor 1-2 ay içinde geçer ama tekrar olma olasılığı var varikoselin, damar sayısını sormadım 2007 de oldum bir sıkıntı yok şükür ama tekrar olan arkadaşlarım var. Yatarken ayak altına yastık koy rahat uyursun
Walla doktora sordum % 10 tekrar etme olasiligi var dedi ama bilmiom ki bakcaz iste. Tekrer edip etmedigini nasil anlicaz. Yaw bide tekrar etmesi o bagladigi damarlar mi aciliyor yoksa baska damarlardan mi genisleme olusuyor
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:Prostatit gibi ömür boyu sürmüyor 1-2 ay içinde geçer ama tekrar olma olasılığı var varikoselin, damar sayısını sormadım 2007 de oldum bir sıkıntı yok şükür ama tekrar olan arkadaşlarım var. Yatarken ayak altına yastık koy rahat uyursun
Walla doktora sordum % 10 tekrar etme olasiligi var dedi ama bilmiom ki bakcaz iste. Tekrer edip etmedigini nasil anlicaz. Yaw bide tekrar etmesi o bagladigi damarlar mi aciliyor yoksa baska damarlardan mi genisleme olusuyor
onu hiç bilmiyorum doktoruna sor istersen :D
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:
menemen yazdı:
onu hiç bilmiyorum doktoruna sor istersen :D
Benim yara yerinde iltihap birikti doktor antibiytikverdi insallah gecer
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Her ameliyat sonrası antibiyotik verilir
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:Her ameliyat sonrası antibiyotik verilir
Oyle evet. Ben kontrole gittim yara yara acilmisti doktorda iltihap kapmis falan dedi