Penis ağrısı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Penis ağrısı

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Bu penis ağrısı nasıl geçecek artık oturduğum yerde kıvranmaya başladım
Hayatbu

Re: Penis ağrısı

Mesaj gönderen Hayatbu »

Bendede var 1 aydır hafifledi 1 ay öncesinde hiç bir ilaç işe yaramadı ağrı ve penis içinde yanma oluyordu çok can çekiştiriciydi kötü şeyler düşündürüyordu şuan hafifledi ama peniste yumru şeklinde birşey oluştu siğilde var doktorlar sünnet derisi dedi ama öncesinden öyle bişey yoktu şimdi içimi korku sardı kanser mıdır diye doktorlar önemsemiyor ne yapacağımı şaşırdım
erengurbuz06

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Hayatbu yazdı:Bendede var 1 aydır hafifledi 1 ay öncesinde hiç bir ilaç işe yaramadı ağrı ve penis içinde yanma oluyordu çok can çekiştiriciydi kötü şeyler düşündürüyordu şuan hafifledi ama peniste yumru şeklinde birşey oluştu siğilde var doktorlar sünnet derisi dedi ama öncesinden öyle bişey yoktu şimdi içimi korku sardı kanser mıdır diye doktorlar önemsemiyor ne yapacağımı şaşırdım
Ağrı ve yanma bendede var ufak tefek şeyler var tam siğil diyemem değişik birsey kanserden korktum bende doktor saçmalama kanser olma ihtimali yok diyor ama bu kadar ağrı normal değil can çekişiyorum resmen
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

erengurbuz06 yazdı:
Hayatbu yazdı:Bendede var 1 aydır hafifledi 1 ay öncesinde hiç bir ilaç işe yaramadı ağrı ve penis içinde yanma oluyordu çok can çekiştiriciydi kötü şeyler düşündürüyordu şuan hafifledi ama peniste yumru şeklinde birşey oluştu siğilde var doktorlar sünnet derisi dedi ama öncesinden öyle bişey yoktu şimdi içimi korku sardı kanser mıdır diye doktorlar önemsemiyor ne yapacağımı şaşırdım
Ağrı ve yanma bendede var ufak tefek şeyler var tam siğil diyemem değişik birsey kanserden korktum bende doktor saçmalama kanser olma ihtimali yok diyor ama bu kadar ağrı normal değil can çekişiyorum resmen
Agri kesiciye cevap yoksa antidepresan lryka denenmesi lazim
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

Bilmiyorum ben laroxy kullanınca hafifledi ama geçmedi işallah kanser değilizdir nadir görülen bir kanser türüymüş doktorlar o şişliği alsa içim rahatlayacak