Pcr ve kültür verirken lütfen dikkat

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Pcr ve kültür verirken lütfen dikkat

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Serkan yazdı:
Bardo yazdı:
Serkan yazdı: Kadir abinin takviyelerini hastalığın basından beri düzenli kullanıyorum.
Saol Serkan abi sende disiplinlisin masallah darısı basımıza
Teşekkür ederim. İnsallah hepimiz kurtuluruz.
Serkan kardes sen nerde gidiyorsun fizyoterapiye
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Hakanvanlı yazdı:
Serkan yazdı:
Bardo yazdı: Saol Serkan abi sende disiplinlisin masallah darısı basımıza
Teşekkür ederim. İnsallah hepimiz kurtuluruz.
Serkan kardes sen nerde gidiyorsun fizyoterapiye
Eskisehirde gidiyorum ben abi.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

apo. yazdı:Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun yaklaşık 11 yıl oldu Biz bu işle uğraşalı Bizlere çok önemli bir tavsiyede bulunayım prostat sekresyon sıvısı tahlil ve kültür verirken kesinlikle cinsel organımızın baş kısmını dezenfekte edip öyle tahlil alınsın Çünkü sonuçlarda çıkan tümü flora bakterileri bulaşta çıkıyor olabiliyor boş yere antibiyotik alıp bağışıklığımızı zayıflatabiliyoruz 11 yıldır uğraşıyorum son bir senedir ancak sağlıklı kültürlerde bakteri yakalayabiliyorum bilginiz olsun ve çıkan sonuçların bulaş olmadığına çok emin olun
geçmiş olsun, bende penis ucundan sürüntü ile pcr gönderiyordum gelişim lab. sürekli enterococ çıkıyordu. düzen lab. sürüntü değilde damlatma yöntemi ile yapıldığında bir şey çıkmıyor. dün yine sürüntü ile kültür verdim bakalım ne çıkacak. dediklerinize katılıyorum.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen grismask »

apo. yazdı:Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun yaklaşık 11 yıl oldu Biz bu işle uğraşalı Bizlere çok önemli bir tavsiyede bulunayım prostat sekresyon sıvısı tahlil ve kültür verirken kesinlikle cinsel organımızın baş kısmını dezenfekte edip öyle tahlil alınsın Çünkü sonuçlarda çıkan tümü flora bakterileri bulaşta çıkıyor olabiliyor boş yere antibiyotik alıp bağışıklığımızı zayıflatabiliyoruz 11 yıldır uğraşıyorum son bir senedir ancak sağlıklı kültürlerde bakteri yakalayabiliyorum bilginiz olsun ve çıkan sonuçların bulaş olmadığına çok emin olun
https://www.kronikprostatit.org/viewtop ... f=2&t=8564 bu yazıyı ve paylaştığım kaynakları okuyun hocam.
hakyemez

Mesaj gönderen hakyemez »

Serkan yazdı: 18.02.2023 - 19:34
Bardo yazdı:
Serkan yazdı: Sağ ol Can kardeşim. Ben hayli topladım. Ayak üşümem. Bacak kalca gerginliğimde gecse iyilestiğimi acıklayacağim. Önümüz yaz inşallah geride kalacak bu kötü günler.
Masallah abi sen fizik.tedaviyle mi iyilestin?
Tam iyilestim.diyemem kardesim. Azda olsa semptom.kaldı. Ben ilk 3 ay hayli ağır kombin antibiyotik kullandım. Lökosit ,kültür testlerini her ay yaptırıyorum.Birsey cıkmıyor. Olayın tetikleyicisi prostat olduğunu için önce onu temizlemek öncelikli amacım oldu. İnfilamasyona yönelik diyet yapıyorum. Fizik tedavi süreci hızlandırıyor. Henüz 3. Seanstayım tavsiye etmem icin erken.
Serkan ağabey hala forumda mı. Hastalığın ilerleyişi iyi gelen şeyler semptomlarımız çok benziyor ve şükür kendisi iyileşmiş. Forumda yok ama galiba ulaşma imkanım var mı @kadir abi
hakyemez

Mesaj gönderen hakyemez »

apo. yazdı: 16.02.2023 - 20:25 Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun yaklaşık 11 yıl oldu Biz bu işle uğraşalı Bizlere çok önemli bir tavsiyede bulunayım prostat sekresyon sıvısı tahlil ve kültür verirken kesinlikle cinsel organımızın baş kısmını dezenfekte edip öyle tahlil alınsın Çünkü sonuçlarda çıkan tümü flora bakterileri bulaşta çıkıyor olabiliyor boş yere antibiyotik alıp bağışıklığımızı zayıflatabiliyoruz 11 yıldır uğraşıyorum son bir senedir ancak sağlıklı kültürlerde bakteri yakalayabiliyorum bilginiz olsun ve çıkan sonuçların bulaş olmadığına çok emin olun
Ağabey çok benzer bı durumum var gibi kendi basligimi açtım burada konu kirliliği yapmayayım. Acaba o başlığı okuyup fikirlerini paylaşabilir misin
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

hakyemez yazdı: 03.01.2024 - 16:34
apo. yazdı: 16.02.2023 - 20:25 Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun yaklaşık 11 yıl oldu Biz bu işle uğraşalı Bizlere çok önemli bir tavsiyede bulunayım prostat sekresyon sıvısı tahlil ve kültür verirken kesinlikle cinsel organımızın baş kısmını dezenfekte edip öyle tahlil alınsın Çünkü sonuçlarda çıkan tümü flora bakterileri bulaşta çıkıyor olabiliyor boş yere antibiyotik alıp bağışıklığımızı zayıflatabiliyoruz 11 yıldır uğraşıyorum son bir senedir ancak sağlıklı kültürlerde bakteri yakalayabiliyorum bilginiz olsun ve çıkan sonuçların bulaş olmadığına çok emin olun
Ağabey çok benzer bı durumum var gibi kendi basligimi açtım burada konu kirliliği yapmayayım. Acaba o başlığı okuyup fikirlerini paylaşabilir misin
Bakayım kardeşim
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

hakyemez yazdı: 03.01.2024 - 16:34
Özelden yaz kardeş durumunu