Altın otu-Çam filizi-Pelin otu

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Altın otu-Çam filizi-Pelin otu

Mesaj gönderen misafirce »

Faydasını gördüğüm bir kür. Özellikle yanma ve idrar akımına iyi geliyor ağrılarıda azaltiyor.

Altın otu günde 3 defa yemeklerden önce 1 su bardağı kaynamış suda
Pelin otu günde 3 defa yemeklerden sonra 1 su bardağı kaynamış suda süzün
Çam filizi gunde 3 defa yemeklerden sonra 1 su bardağı kaynamış suda

Hepsini 10 dkka denmeyin sonra süzün. Icin bunun yanında da gunde 2 litre su icerseniz zaten mesane idrar yolları prostat surekli temizlenir belki mikrobu olduremiceksiniz ama surekli temizliyeceksinjz. Cok idrara çıkarsınız onu belirteyim.
Ayrıca akşamları bu bitkilerin yanında papatyasında ekleyerek 1 litre kaynamış suda delmeyip suzup sıcak suya oturabilirsiniz. Pelin otu ve altın otunu kesinlikle tavsiye ediyorum.
Cam filiZinide yolda dolu cam ağacı var iğne yapraklı olanlardan koparın. Iyice temizleyin.

3 hafta uygulayın. Yanina yemeklerden once 2 yemek kasığı aloe vera jel de ekleyebilirsiniz. 3 haftadan sora Pelin otunu kullanmayınız. Ama aloe vera jel ile altın otunu surekli kullanabilirsiniz.
misafirce

Re: Altın otu-Çam filizi-Pelin otu

Bunun yani sıra Kadir abinin tavsiye ettigi doktorada gidiyorum ilk ölçümde lökosit 8-10 çıkmıştı 2 hafta bi kur yaptı tekrar gittim 5-6 oldu sonra bi 2 hafta bi kur daha cumartesi ölçümde lökosit 0 cikti bende indim laba lab sorumlusu gözlüklü amcayla ordaki başörtülü kadinda baktı 0 dediler tertemiz.

1 ay sonra tekrar gidicem. Tam iyileşme olursa herseyi ayrıntısına yazacağım insallah.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

misafirce yazdı:Bunun yani sıra Kadir abinin tavsiye ettigi doktorada gidiyorum ilk ölçümde lökosit 8-10 çıkmıştı 2 hafta bi kur yaptı tekrar gittim 5-6 oldu sonra bi 2 hafta bi kur daha cumartesi ölçümde lökosit 0 cikti bende indim laba lab sorumlusu gözlüklü amcayla ordaki başörtülü kadinda baktı 0 dediler tertemiz.

1 ay sonra tekrar gidicem. Tam iyileşme olursa herseyi ayrıntısına yazacağım insallah.

Lqbqratuarda tiyatro yerine dondu basortulu abla bu ise soyl3niyodu en son
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

misafirce yazdı:Faydasını gördüğüm bir kür. Özellikle yanma ve idrar akımına iyi geliyor ağrılarıda azaltiyor.

Hepsini 10 dkka denmeyin sonra süzün. Icin bunun yanında da gunde 2 litre su icerseniz zaten mesane idrar yolları prostat surekli temizlenir belki mikrobu olduremiceksiniz ama surekli temizliyeceksinjz. Cok idrara çıkarsınız onu belirteyim.
Ayrıca akşamları bu bitkilerin yanında papatyasında ekleyerek 1 litre kaynamış suda delmeyip suzup sıcak suya oturabilirsiniz. Pelin otu ve altın otunu kesinlikle tavsiye ediyorum.
Cam filiZinide yolda dolu cam ağacı var iğne yapraklı olanlardan koparın. Iyice temizleyin.

3 hafta uygulayın. Yanina yemeklerden once 2 yemek kasığı aloe vera jel de ekleyebilirsiniz. 3 haftadan sora Pelin otunu kullanmayınız. Ama aloe vera jel ile altın otunu surekli kullanabilirsiniz.
Nerde bu yakı otu neden yakı otunu içmiyorsun hani yakı otunu içmiyorsun hatmi çiçeği neden yok hadi oda yok cüce palmiye kullan bari Şu yakı otunu içmediniz ya evde sinirden duvara kafa atıcam amk
Tonyukuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Tonyukuk »

Kadir abinin doktorunun adı neler uyguluyo ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tonyukuk yazdı:Kadir abinin doktorunun adı neler uyguluyo ?
Tonyukuk mrb,
Benim tedavim uzun süreli antibiyotik tedavisidir. İesef iğne ve oral tablet ve takviye kombinasyonundan oluşmuştur.
misafirce

allameicihan yazdı:
misafirce yazdı:Faydasını gördüğüm bir kür. Özellikle yanma ve idrar akımına iyi geliyor ağrılarıda azaltiyor.

Nerde bu yakı otu neden yakı otunu içmiyorsun hani yakı otunu içmiyorsun hatmi çiçeği neden yok hadi oda yok cüce palmiye kullan bari Şu yakı otunu içmediniz ya evde sinirden duvara kafa atıcam amk
Son 2 aydır yemeklerden sonra gunde 3 kere hatmi çiçeği cayi iciyorum zaten abi. Suanda da yanında civan percemi ve papatya cayi var. Yemeklerden oncede altın otu iciyorum. Hem antibiyotik hem bitkisel topyekun saldırıyorum. Yakı otu simdilik yok.