İzmir’de tetik noktası tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

İzmir’de tetik noktası tedavisi

Mesaj gönderen NoLemers »

Önerebileceğiniz bi fizyoterspist var mı ben bulamıyorum doğru dürüst
cbn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: İzmir’de tetik noktası tedavisi

Mesaj gönderen cbn »

Bu tavsiyeyeye benim de ihtiyacim var
Marmara bolgesi veya ankarada olabilir benim icin
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Masaj tabancası alıp evde de yapılabilir fizyoterapiye gidemeyenler için
can8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen can8 »

jamiryo yazdı:Masaj tabancası alıp evde de yapılabilir fizyoterapiye gidemeyenler için
masaj tabancasını hangi bölgeye nasıl kullanacağımızı bilemeyiz ki. sizce nasıl olmalı?
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

can8 yazdı:
jamiryo yazdı:Masaj tabancası alıp evde de yapılabilir fizyoterapiye gidemeyenler için
masaj tabancasını hangi bölgeye nasıl kullanacağımızı bilemeyiz ki. sizce nasıl olmalı?
Ben bu forumla tanışmadan önce 3 seans fizyoterapi almıştım. Masaj tabancasını alıp perine bölgesine hamstring bölgesine psoas kaslarına ve penisin üst bölgesinde gezdiriyordu. YouTube a Massage gun hamstring psoas istediğiniz kas grubunu yazarsanız çıkar. Aynı zamanda pelvic floor rehabilitation yazıp çıkan videodaki hareketleri de yaparsanız baya yol katedersiniz bence. Fizyoterapiye 5 seans 10 seans gidilir ücretleride 500 tl den başlar en ucuz. Sürekli fizyoterapiye para vermek istemediğim için ben eve aldım. Body ile uğraştığımdan her kas grubunda kullanıyorum ayrıca. Bu hareketleri ömür boyu yapmak lazım. Hem seks performansı hareket kabiliyeti hayat kalitesi herşey artıyor.
can8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen can8 »

jamiryo yazdı:
can8 yazdı:
Ben bu forumla tanışmadan önce 3 seans fizyoterapi almıştım. Masaj tabancasını alıp perine bölgesine hamstring bölgesine psoas kaslarına ve penisin üst bölgesinde gezdiriyordu. YouTube a Massage gun hamstring psoas istediğiniz kas grubunu yazarsanız çıkar. Aynı zamanda pelvic floor rehabilitation yazıp çıkan videodaki hareketleri de yaparsanız baya yol katedersiniz bence. Fizyoterapiye 5 seans 10 seans gidilir ücretleride 500 tl den başlar en ucuz. Sürekli fizyoterapiye para vermek istemediğim için ben eve aldım. Body ile uğraştığımdan her kas grubunda kullanıyorum ayrıca. Bu hareketleri ömür boyu yapmak lazım. Hem seks performansı hareket kabiliyeti hayat kalitesi herşey artıyor.
teşekkür ederim
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Fizyoterapi içerideki kasları gevşetiyor önemli olanda zaten ulaşması zor olan iç kaslar, Dış kaslara müdahale etmek kolay.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet