Cüneyt sevinç ve yanındaki Aliye dikkat edin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Jumbo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Cüneyt sevinç ve yanındaki Aliye dikkat edin

Mesaj gönderen Jumbo »

Selamın aleyküm arkadaşlar yaklaşık 10 ay olmak üzere bu hastalığa yakalandım ve bu formu bilmiyordum youtubeden atarak Cüneyt sevinç videolarını izledim ve kalktım memleketten gittim İstanbula cüneyt sevinçe 6 defa mesaj tedavisi aldım ama Cüneyt hocanın yüzünü bile görmedim yanındaki Ali masaj yaptı tamam bitti dedi 1 ay sonra yine gel dedi döndüm memlekete ama benim şikayetlerim dahada arttı agrı yanma sızı vs. Memlekete döndüm mesaj attım ali bey böyle böyle ben daha çok fena oldum dedim bana şu cümleyi kullandı arkadaşlar telefonda online konuşuruz anlatırsın fakat para gönder öyle konuşuruz dedi sonuçta ben bunlardan mesaj seansı gördüm 4 bin TL paramı aldılar ve agrılarım ın devam ettiğini söyledim ne yapmam lazım diye telefon açtığımda aynen o cevabı verdi böyle insanlara itibar etmeyin arkadaşlar lokosit kültür hiçbirşey bakma yok bir masaj tutturmuşlar milleti yoluyolar ben tüm bilgilere bu form sayesinde eriştim ve bu olan olayı size söylemek Benim bir boynumun borcu olarak gördüm selametle kalın
Serkan

Re: Cüneyt sevinç ve yanındaki Aliye dikkat edin

Mesaj gönderen Serkan »

Ali, Cüneytten habersiz ne yapabilir sizce? Ben onları Tabibler Odasina youtube videolarını ekleyerek şikayet ettim. Zarar verdikleri ilk sen değilsin. Youtube video altlarına, Google hesaplarına yazın. İfşa edin. Başkalarıda zarar görmesin.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Önce keşke lokosit ve kültür baktırsaydınız başka yerde
berkayasal161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen berkayasal161 »

Allah belalarını versin onların beni de daha kötü yaptılar kesinlikle gitmeyin
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Biz Serkan abiyle giderken bu kadar kötü yorum yoktu forumda. Bizede zarar verdiler. Utanma arlanma yok. O *** muhafazakar , dindar eşi falan kapalı sürekli dini paylasim yapıyor bunca yalani soylerken fake hesaplar acarken hiç Allah a ne hesap veririm diye ici sızlamıyor mu acaba? Cüneyt zaten basarısız cerrah . Cerrahiden ekmek bulamayinca özel hastanelerden şutlanınca. Kronik Sistiti, Prostatiti tedavi ediyorum ayağı yapıp yillarca sıkintı cekenleri yoluyor. Onun ki daha anlaşılır
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Haram zıkkım olsun. Vandan gittim ben
berkayasal161

Bana birde diyor ki ali foruma girme kardeşim aklına getirme bu hastalığı iyileşemeyenleri görmiyim diye diyormuş
scream1717

Tam olarak zarar veren ne acaba sadece masja bu kadar zarar verir mi
berkayasal161

scream1717 yazdı:Tam olarak zarar veren ne acaba sadece masja bu kadar zarar verir mi
Veriyor benim pelvik ağrım arttı idrar sıklığım arttı ve bacak ağrım başladı
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

scream1717 yazdı:Tam olarak zarar veren ne acaba sadece masja bu kadar zarar verir mi
Benim teorim adamda yüksek lökosit ve bakteri oluyor. Bunlarda hic bir test yapmadan sert mesajla enfeksiyonu bakteriyi dağıtıyorlar. Prostatın enfekte olmamıs kısımlarınada tasiyorlar.
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Ben Gönenden gittim geldim. Bana dertlerimin yanına birde geçmeyen makara vuran bir prostat ağrısı armağan ettiler. Forum foyalarını ortaya çıkardığı için aşırı düşmanlar. İftira atmadan bine bin katmadan YouTube videolarının altına Google hesaplarına yazalım. İnsanlık vazifesi bir nevi
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Delikanlıysalar Levent hoca gibi 3 kişiye 6 seans mesaj yapsınlar bizi yalancı çıkarsınlar. Levent hocanın üstlendiği işin maliyetide var. Bunun ne maliyeti var sadece parmak...1 kişi yüzde 10 fayda görsün özür dilerim.
scream1717

Bardo yazdı:Ben Gönenden gittim geldim. Bana dertlerimin yanına birde geçmeyen makara vuran bir prostat ağrısı armağan ettiler. Forum foyalarını ortaya çıkardığı için aşırı düşmanlar. İftira atmadan bine bin katmadan YouTube videolarının altına Google hesaplarına yazalım. İnsanlık vazifesi bir nevi
Bende de 18 aydır geçmeyen makata vuran ağrı var sorunumuz aynı sanırım ama beım sorunum penşs ağrısı sebebiyle kullandığım ilaçlar sonrası meydana geldi ve geçmedi hala. Siz de değişim var mı
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Arkadaşlar bunları gerekli mercilere şikayet etmekten daha hayırlı birşey yok insanlar çaresiz formu bilmeyenler bu hastalığı çekenler bunların videolarını izlip memleketin 4 bir yanından gerek işini gücünü bırakıp gerekse maddi imkanlarını zorluyarak umut edip gidiyorlar sonunda bir arpa boyu yol alamayarak geri dönüyorlar birlikten kuvvet doğar böyle umud tacirlerini ifşa etmek hepimizin borcu selamlar sevgiler kalın sağlıcakla.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

odysiea87 yazdı:Biz Serkan abiyle giderken bu kadar kötü yorum yoktu forumda. Bizede zarar verdiler. Utanma arlanma yok. O Ali muhafazakar , dindar eşi falan kapalı sürekli dini paylasim yapıyor bunca yalani soylerken fake hesaplar acarken hiç Allah a ne hesap veririm diye ici sızlamıyor mu acaba? Cüneyt zaten basarısız cerrah . Cerrahiden ekmek bulamayinca özel hastanelerden şutlanınca. Kronik Sistiti, Prostatiti tedavi ediyorum ayağı yapıp yillarca sıkintı cekenleri yoluyor. Onun ki daha anlaşılır
Siyaset yapmak istemiyorum da. Asıl Ali gibilerden korkucan.
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Ali birde yanına giden hastalara şunu söyliyor youtubede bizim videoların altına olumlu yorum yapın...
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen dgn11 »

Bende 6 seans gittim hiç bir sonuç elde edemedim şikayetim ereksiyon peniste sertleşme sorunu cinsel isteksizlik libido yokluğu banada forma girme dediler lukosit sayımı yapmadılar yaklaşık 7 binlira param boşa gitti
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Bende de fayda etmediği gibi bende de makat ağrısı başladı umarım geçer. Hasta almasak yemeyiz bunlarıda zaten bir çaresizlik oluyor heryere saldırıyor insan
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Benim 2 ay oldu hemen gittim. Masaj yaptılar iyi gelirse tanı budur dediler. İyi gelmedi. Peniste batma, Karınağrısi idrarda ağrı var. Prostatit olup olmadığımı bilmiyorum. Nasıl tanı koydurabilirim. Kroniklesmismidir 2 ayda
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:Benim 2 ay oldu hemen gittim. Masaj yaptılar iyi gelirse tanı budur dediler. İyi gelmedi. Peniste batma, Karınağrısi idrarda ağrı var. Prostatit olup olmadığımı bilmiyorum. Nasıl tanı koydurabilirim. Kroniklesmismidir 2 ayda
Ben olsam kültür,lökosit ve pcr baktırdım. Patojen yada yükselk lökosit varsa antibiyotik alırdım.
Soğukayak

Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı:Benim 2 ay oldu hemen gittim. Masaj yaptılar iyi gelirse tanı budur dediler. İyi gelmedi. Peniste batma, Karınağrısi idrarda ağrı var. Prostatit olup olmadığımı bilmiyorum. Nasıl tanı koydurabilirim. Kroniklesmismidir 2 ayda
Ben olsam kültür,lökosit ve pcr baktırdım. Patojen yada yükselk lökosit varsa antibiyotik alırdım.
Sağ olun İstanbulda bunları yapan doktor tavsiye ederseniz sevinirim.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı:
İstanbulda hepsini yapan doktor yok diye biliyorum. Bilen arkadaslar aydınlatır.
Lökosit için Zafer Oyman var. Lab üzerinden direk bakıyor. Doğrusuda bu. Kültür pcr yapmaz. Son duyumlarıma göre sadece lökesit bakması ce myayene 1400 civarı. Asabi ve sorulara cevap vermeyen bir hoca...Ama bence lökosit bakılmasi gerekiyor. Bakteri yokken lökosit yüksek cıkabiliyor. Lökosit yokken bakteri olabiliyor... Sansa bırakmamak lazım...

Bu masaja gittiğin doktorun asistanına tekrar masaja gidip. Sıvıyı bir idrar kabına koyarak lab a götürebilirsin. Pcr ve kültür yaptırabilirsin.
James

Mesaj gönderen James »

Kesinlikle gitmeyin yuzde 80 basari diye bi yalan uydurmuslar umut tacirligi yapiyolar.
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı:
Hisar intercontinental'de Basri hoca 3'une de bakiyor aslinda. Ama ben pek memnun kaldigimi soyleyemem. Lokosit sayisini lab veriyor ama net rakam vermiyorlar, bol/az/orta vs seklinde soyluyorlar. PCR gelisim lab'da yapiliyor, numuneyi oraya gonderiyorlar. Benim tum test sonuclarim negatif cikmisti orada, lokositin bol olmasi haric. Tum islemler 1 ay kadar once 6 bin kadar tutmustu muayene dahil.

3 gun kadar sonra cuneyt hocalardan sivi aldirip (isimi garantiye almak istemistim, basri hoca pek steril almamisti siviyi) nisantasi gelisim laba numuneyi kendim goturup, kultur ve pcr yaptirmistim. Fiyat yari yariya fark ediyor. Ve buradaki test sonucunda kulturde ureme olmustu bende. Numuneyi guzel aliyorlar. Ama prostat sivisindan lokosit bakilma sansi yok diye biliyorum. Lab'a spesifik soylenmesi lazim. Hic olmadi masaj sonrasi idrardan bakilir ki o da anlamli.

Levent hocanin son konusunda hepsine baktigini soyluyor, deneyebilirsiniz bence.
2 ay kisa bir sure, zaman kaybetmeden testlerinizi yaptirin. Maddi durumunuz elverisli ise birden fazla labta yaptirin, isi sansa birakmayin derim.
Soğukayak

mahlas3435 yazdı:
CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı: Ben olsam kültür,lökosit ve pcr baktırdım. Patojen yada yükselk lökosit varsa antibiyotik alırdım.
Hisar intercontinental'de Basri hoca 3'une de bakiyor aslinda. Ama ben pek memnun kaldigimi soyleyemem. Lokosit sayisini lab veriyor ama net rakam vermiyorlar, bol/az/orta vs seklinde soyluyorlar. PCR gelisim lab'da yapiliyor, numuneyi oraya gonderiyorlar. Benim tum test sonuclarim negatif cikmisti orada, lokositin bol olmasi haric. Tum islemler 1 ay kadar once 6 bin kadar tutmustu muayene dahil.

3 gun kadar sonra cuneyt hocalardan sivi aldirip (isimi garantiye almak istemistim, basri hoca pek steril almamisti siviyi) nisantasi gelisim laba numuneyi kendim goturup, kultur ve pcr yaptirmistim. Fiyat yari yariya fark ediyor. Ve buradaki test sonucunda kulturde ureme olmustu bende. Numuneyi guzel aliyorlar. Ama prostat sivisindan lokosit bakilma sansi yok diye biliyorum. Lab'a spesifik soylenmesi lazim. Hic olmadi masaj sonrasi idrardan bakilir ki o da anlamli.

Levent hocanin son konusunda hepsine baktigini soyluyor, deneyebilirsiniz bence.
2 ay kisa bir sure, zaman kaybetmeden testlerinizi yaptirin. Maddi durumunuz elverisli ise birden fazla labta yaptirin, isi sansa birakmayin derim.
Cüneyt hocalar onca masaj yaptılar hiç demediler ya keşke o ara halletseydim. Çok sağ olun. Levent hocaya danisayım