Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6 seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6 seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Kadir abi'nin izniyle paylasım yapıyorum. 3 üyemiz 3 er seans ücretsiz prostatit enjeksiyon tedavisi uygulacaktır. Öncesinde bu 3 üye tedavisi olumlu sonuclanan 10 hastayla iletisime gecirilecekmis. İlgilenen uyelerimiz. @Urolog5 hesabından Levent hocaya ulaşmalarını ve bu başlığada yazarak durumu şefaf şekilde yürütmelerini rica ederiz.
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6 seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Mesaj gönderen Promete54 »

Hakanvanlı yazdı:Kadir abi'nin izniyle paylasım yapıyorum. 3 üyemiz 3 er seans ücretsiz prostatit enjeksiyon tedavisi uygulacaktır. Öncesinde bu 3 üye tedavisi olumlu sonuclanan 10 hastayla iletisime gecirilecekmis. İlgilenen uyelerimiz. @Urolog5 hesabından Levent hocaya ulaşmalarını ve bu başlığada yazarak durumu şefaf şekilde yürütmelerini rica ederiz.
Ama levent hoca,üç enjeksiyonla sonuç alınamadığını en az 6 enjeksiyon yapılması gerektiğini söylüyor.sizin basliginizda üç kişiye üç enjeksiyon yapılacağı belirtiliyor..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hakanvanlı yazdı:Kadir abi'nin izniyle paylasım yapıyorum. 3 üyemiz 3 er seans ücretsiz prostatit enjeksiyon tedavisi uygulacaktır. Öncesinde bu 3 üye tedavisi olumlu sonuclanan 10 hastayla iletisime gecirilecekmis. İlgilenen uyelerimiz. @Urolog5 hesabından Levent hocaya ulaşmalarını ve bu başlığada yazarak durumu şefaf şekilde yürütmelerini rica ederiz.
3 er seans degil kardesim, 3 seans nerden cıktı? Burada iyileştirme sözü verildi Levent bey tarafindan...3 seansta zaten iyileşilmeyecegini söyledi.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Aman kadir bey .iyileşrirme söźü vermek çok iddiali bir söz. Ben öyle demedim :))Ama iyilestirmek için elimden gelenin fazlasinu yapacağim
odysiea87

Re: Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Mesaj gönderen odysiea87 »

Ben korkuyorum ama iddialı bir durum. Cüneyt , Muhsin, Zafer, Huseyin hocalar böyle iddialı islere giremezlerdi. Hepsi yüzde 80 basarı veriyor. Muhsin hoca yüzde 95 veriyor... Bu 3 adam fayda görmez yada zarar görurse imajınız dahada kötü olacak. Bu riski almanızı alkışlıyorum.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Urolog5 yazdı:Aman kadir bey .iyileşrirme söźü vermek çok iddiali bir söz. Ben öyle demedim :))Ama iyilestirmek için elimden gelenin fazlasinu yapacağim
Hocam tüm kültür,lökosit ve pcr sonucları negatif bir hastanın enjeksiyonla iyilesmesinin görüldüğü oldu mu?
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

odysiea87 yazdı:
Urolog5 yazdı:Aman kadir bey .iyileşrirme söźü vermek çok iddiali bir söz. Ben öyle demedim :))Ama iyilestirmek için elimden gelenin fazlasinu yapacağim
Hocam tüm kültür,lökosit ve pcr sonucları negatif bir hastanın enjeksiyonla iyilesmesinin görüldüğü oldu mu?
Evet oldu. Bu kokteyl icinde bulunan dexametazona bagli ve antibiyotiklerin antienflamatuar etkisi de var.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

odysiea87 yazdı:Ben korkuyorum ama iddialı bir durum. Cüneyt , Muhsin, Zafer, Huseyin hocalar böyle iddialı islere giremezlerdi. Hepsi yüzde 80 basarı veriyor. Muhsin hoca yüzde 95 veriyor... Bu 3 adam fayda görmez yada zarar görurse imajınız dahada kötü olacak. Bu riski almanızı alkışlıyorum.
Aslinda son olarak boyle bir fikrim yoktu ama Kadir bey deyince okey dedim.Imajim zaten dip seviyede bundan kötüşü olmaz diye düşünüyorum.ayrica üç hastada belli olmaz. 100 hastaya yapip yuzdesiini almak gerekir.Ama o da mumkun değil
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Levent bey kardesim, 3 hasta diye konuştuk sizinle, 3 hastada belli olmaz diyorsunuz...3 hastadan 2 si iyileşse zaten %66 yapar siz %95 demissiniz paylasimlarinizda.. 3 hastadan ikisi herhalde iyileşir.
100 hastayı nerden bulalim size şimdi? Bu artik zamanla duruma gore belli olur.
Bu 3 hastanin 3 ününde iyileşmeme ihtimali olmaz herhalde? Ifade ettiginize göre.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Elimden geleni yapacağim.
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Urolog5 yazdı:Elimden geleni yapacağim.
Hocam ben Gönenden İstanbula geldim 9 kere 3 Zafer hoca 6 Cüneyt hoca lökosit dışında üreme var mı bilmiyorum..Birikmişim bitti. İğne seansı 1500/2000 var diye biliyorum. Muayenesi tahlili fayda olursa iyi gelirse kalan 6 seans iğnesi ortalama ne kadara gelir kendimi ayarlayabilirsem ben gelmek isterim.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

6 seanstan ucret almayacağiz 3 hasta icin gecerli sadece
Orhn34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Orhn34 »

Hocam ben faydalanmak isterim sizden 2 ay önce teşhis kondu her hafta prostat masajı ve ilaçla desteklendi ve şuan ağrılarım baya azaldı ama devam etmekte rahatsizliklarim şuanda antibiyotik ve ilaçlar bitti ve bitkisel kapsüllere geçtim ne önerirsiniz burda da yeniyim ayrıca güzel bir kanal kurandan emeği gecenden Allah razı olsun
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Orhn34 yazdı:Hocam ben faydalanmak isterim sizden 2 ay önce teşhis kondu her hafta prostat masajı ve ilaçla desteklendi ve şuan ağrılarım baya azaldı ama devam etmekte rahatsizliklarim şuanda antibiyotik ve ilaçlar bitti ve bitkisel kapsüllere geçtim ne önerirsiniz burda da yeniyim ayrıca güzel bir kanal kurandan emeği gecenden Allah razı olsun
Gelebilirsin tedavini yapariz
Orhn34

Mesaj gönderen Orhn34 »

Haftaya gelicem hocam inşallah bu konu için manevi olarak yıprandım
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Orhn34 yazdı:Haftaya gelicem hocam inşallah bu konu için manevi olarak yıprandım
Ben Levent hocanın bu yürekli tutumunu anlamlı buluyorum. Hem is yükü hemde maliyet olarak onun içinde ciddi yük olacak.

Elbette Forum üyelerimiz içinde çok değerli olacak.Üzerime vazife değil ama... Bu çalışmanın iki taraflı anlamlı olabilmesi için. Üyelerimizin Kadir abimize daha önce prostatitle ilgili yaptırdıkları bir kaç tahlil yada recete resimlerini ve kimlik isim ve resimleri gibi bir kaç delili Kadir abiye atmaları. Seans seans tedavi hikayelerini bir başlikta forumla paylasma zorunluluğu olsa daha etkin ve verimli olabilir...
Orhan hocamız bugün Bardo 3 gün önce Ahmet 3 gün önce kaydolmuş beni yanlış anlamasinlar. Kendilerine karsı değil tutumum ama boyle tanımadığımız arkadaslar yarın tümüyle iyilestim yazsa bile bizim için anlamli olmayacak Levent hoca yorulduğuyla kalacak. Cebinden ilaç paralarını ödeyecek.

Benim yarın Hüseyin Seckin hocada kontrolüm var. 15 gün sonraki kontrole bende bugünkü tutumu nedeniyle Levent hocaya gitme kararı aldım. Benim ücretsiz uygulama talebim olmayacak enjeksiyonada mesafeliyim.. Ne yapabilirizi tumt u pevlik uygulamalar vb hakkında bilgi alırım. Hem tanışmış olurum.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Orhn34 yazdı:Haftaya gelicem hocam inşallah bu konu için manevi olarak yıprandım
Bence acele et
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Serkan yazdı:
Ben Levent hocanın bu yürekli tutumunu anlamlı buluyorum. Hem is yükü hemde maliyet olarak onun içinde ciddi yük olacak.

Elbette Forum üyelerimiz içinde çok değerli olacak.Üzerime vazife değil ama... Bu çalışmanın iki taraflı anlamlı olabilmesi için. Üyelerimizin Kadir abimize daha önce prostatitle ilgili yaptırdıkları bir kaç tahlil yada recete resimlerini ve kimlik isim ve resimleri gibi bir kaç delili Kadir abiye atmaları. Seans seans tedavi hikayelerini bir başlikta forumla paylasma zorunluluğu olsa daha etkin ve verimli olabilir...
Orhan hocamız bugün Bardo 3 gün önce Ahmet 3 gün önce kaydolmuş beni yanlış anlamasinlar. Kendilerine karsı değil tutumum ama boyle tanımadığımız arkadaslar yarın tümüyle iyilestim yazsa bile bizim için anlamli olmayacak Levent hoca yorulduğuyla kalacak. Cebinden ilaç paralarını ödeyecek.

Benim yarın Hüseyin Seckin hocada kontrolüm var. 15 gün sonraki kontrole bende bugünkü tutumu nedeniyle Levent hocaya gitme kararı aldım. Benim ücretsiz uygulama talebim olmayacak enjeksiyonada mesafeliyim.. Ne yapabilirizi tumt u pevlik uygulamalar vb hakkında bilgi alırım. Hem tanışmış olurum.
Tabi ki bekleriz Serkan bey.
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Levent hacayı bende tebrik ediyorum hiç yoktan bişeyler yapmaya kendini yenilemeye geliştirmeye çalışıyor inşallah güzel sonuçlar alırız bizde tedaviye geliriz ve enjeksiyona olan mesafemiz kuşkumuz azalır
grismask

Mesaj gönderen grismask »

%95 başarı oranı diyip duruyorsunuz bu pazarlama taktiğiniz mi yoksa gerçek mi anlamanın tek yolu bu %95i neye göre yazdığınızdır varsa belli sayıda hastayla olan kayıtlı bir çalışma ve makaleniz görmek isteriz. onun dışında kullandığınız %95 başarı sözü sadece ticari amaç güdüyor.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

grismask yazdı:%95 başarı oranı diyip duruyorsunuz bu pazarlama taktiğiniz mi yoksa gerçek mi anlamanın tek yolu bu %95i neye göre yazdığınızdır varsa belli sayıda hastayla olan kayıtlı bir çalışma ve makaleniz görmek isteriz. onun dışında kullandığınız %95 başarı sözü sadece ticari amaç güdüyor.
Yok ben yuzde 95 demedim. Prostatitte yuzde 95 başari oranina çocuklar bile güler. O karsindaki insanlari aptal yerine koymaktir
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Fatih34 yazdı:Levent hacayı bende tebrik ediyorum hiç yoktan bişeyler yapmaya kendini yenilemeye geliştirmeye çalışıyor inşallah güzel sonuçlar alırız bizde tedaviye geliriz ve enjeksiyona olan mesafemiz kuşkumuz azalır
Yeniliklere açık bir doktorum. Bu konuda cesarette var.varikoselde dopler cihazini pshot i enjeksiyonu vs hep ben getirdim ilk defa.. O nedenle risk almak benim icin çok uzak bir şey değil. Ancak bu şekilde ilerlenebileceğini düşünenlerdenim
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Ben de enjeksiyon tedavisinden yararlanmak isterim.3 veya 4 yıl önce Levent hocada enjeksiyon yapma kararı almıştım.Hatta pcr testi de yaptırmıştım. Daha sonra forumda yazılanları okuyunca vaz geçmiştim.Zafer hocanın tedavisi bende bir işe yaramadı.Uzun yıllardır antibiyotiksiz, bitkisel takviyelerle idare ediyorum.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

İstanbul Bahçelievlerde ikamet ediyorum.İstediginiz zaman gelebilirim.Bu kararı almamın nedeni de forumdan benimle aynı belirtileri yaşayan bir arkadaşla konuştum.O arkadaş Konya'daki Mehmet bey e 1 doz enjeksiyon yaptırmış.Bir süre çok iyi olmuş.Yeni evli olduğu için her hangi bir yan etkiden korkup diğer seansları yaptirmamis.Tabi sonra başa sarmış hersey. Ben enjeksiyonla iyi olabileceğimi düşünüyorum.