Prostat Masajı Cüneyd Sevinç

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
memo422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostat Masajı Cüneyd Sevinç

Mesaj gönderen memo422 »

Bu mesaj, sahibinin isteği üzerine kaldırılmıştır.
Bu doktora gidenler olumlu olumsuz yorumlarina devam edebilirler.
berkayaslan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat Masajı Cüneyd Sevinç

Mesaj gönderen berkayaslan »

aynen aynen ilk masajdan sonra öyle olur bana da aynısını olmuştu :d
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

memo422 yazdı:Bugün ilk masajımı yaptı hocam.Her masaj sonrası bilgilendirme yapıcam.Umarım iyi gelir.Hastaya yaklaşımı ve ücret olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum...Prostatit hastaları olarak doktorlardan insan gibi muamele görmeyi özlemişiz..
Hevesinizi kırmak istemem. İnsallah faydalı olur.
Forumda cok giden oldu.Ben Balikeirden her seans icin gidip geldim. :? Valeri dısında fayda gören olmadı. 13,14 kişiye yapıldı... Kimseye zerre faydası olmadı. İyileşemeyen 5 hasta var gibi. Yüzde seksen iyileşme gibi söylemler tamamen hayal ürünü zırva... Eğer iyilesme hissederseniz bir cihaz alarak bunu kendiniz yapmanız iyi olabilirdi...
Aludra

Mesaj gönderen Aludra »

memo422 yazdı:Bugün ilk masajımı yaptı hocam.Her masaj sonrası bilgilendirme yapıcam.Umarım iyi gelir.Hastaya yaklaşımı ve ücret olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum...Prostatit hastaları olarak doktorlardan insan gibi muamele görmeyi özlemişiz..
Merak etme bir daha yüzüne bakmıyor zaten ilk masajda sadece sohbet şansın oluyor. Sonrasında ali beye geçeceksin. Doktoru görmeyeceksin bile.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Ben Vandan gittim faydasız hikaye onlar
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

+ faydasız (Manisadan gittim geldim)

Para kaptırmayın self masaj deneyin
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Ben gittiğimde Ali sürekli sadece 5 kişiyi tedavi edemedim diyordu kesin 6 olmamıştır o. YouTube videoları direk psikolojiye uğruyor. İnsan denemeden yapamıyor. Ne yazık ki para tuzağı.
red

Mesaj gönderen red »

prostatit hastalığı için uygulanan tedavilerden bir anda mucize beklememek gerekir.
tedavinin faydalı olup olmadığı aylar sonra ve bazen 1-2 yıl sonra bile kendini gösterebilir.
çok kişi antibiyotik tedavisinden sonra da işe yaramadı vs. yazıyor. tedavinin kendisini göstermesi için birkaç ay sabretmek gerekir.
enfeksiyon bitirilse bile inflamasyon bazen yıllarca sürüyor. bu durum kişini boşalma sıklığından beslenme biçimine yaşadığı yerin sıcaklığına dahi bağlı.
herkesin koşulları farklı. mümkün olduğunca az maliyetle fazla yöntem denemek kişinin leyhinedir.
beklentiyi düşük tutarsanız hayal kırıklığına uğramazsınız.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Cüneyt hocalara forum deyince akılları cıkıyor. Ve sürekli okuyorlar. Hemen müdahale geldi. Keske küplere binmek yerine birseyler öğrenseler... Ama biraz topladılar. Fake hesap işi kesildi örneğin.

https://www.hizliresim.com/ol4sdns

Levent Hocada bugünkü paylasımında forumu.hedef almış. Cevap vermek istedim ama tüm paylasımlarının altına yorum yapmak yasak. Aslında forumda onu konuşan pek kimse kalmadı...

Ben bu forumun yöneticisine zarar veren Levent hocayı hiç elestirmedim. Çunkü gitmedim.

Ben bu forumun yöneticini iyilestiren doktoru heryerde elestirdim. Başıma hiç birsey gelmedi. Ne yorumum silindi. Ne ben banlandım.

Özgür herkesin fikrini iftira atmadan bire bin katmadan deneyimini paylaşmasına neden bu kadar kızıyorlar anlamıyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet @Ody kardeşim, herkes özgür fikrini manipüle etmeden paylaşmalidir.. bende bana zarar veren ismi malum doktoru burada haklı olarak paylaştım hatta foruma üye olmasına müsaade ettim, belki yönteminde gelişmeler olmustur insanlara faydalı olur diye..fakat sonu gelmedi.
Fakat bu malum dr bu forumu sosyal medyada kötüleyerek bir seyler elde edecegini saniyor.
Bu tip doktorlar insanlari iyilestiriyorsa illaki buradaki insanları ikna edebilir zor bir sey değil. Buradaki hastalar ikna olmaya hazır olarak bekliyor...ama fake hesaplarla değil.
Kendine güvenen varsa forum burada....hodri meydan buyurun hastalarımızı iyilestirin...denemedigimiz doktor kalmadı...hepsi boş. Öyle %70 iyilestiriyoruz diye bu ekonomik sıkıntıda milletin parasını iç etmeyin kardeşim.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Neden her Cüneyt bey konusu gecince yazıyorsun özel bir düsmanlığın mı var diye düşünülüyorsa. Gercekten yok. Tedavimin basarısız olacağı gün gibi açıktı. Prostat masajıyla tedavi şansı yüzde 10 varmıdır bilmiyorum... Duygusal yapım nedeniyle herseye koşuyordum o dönem...

merseysidederby kardeş 22 yaşında artık foruma girmiyor. Gercekten çok cok kısıtlı imkanlarla çok şiddetli semptomları nedeniyle herseyi zorlayıp geldi. Tüm elindekini onlara verdiği için simdi kültür dahi yaptiramıyor. Ki adam antibiyotiklerden fayda görüyordu. Bari ona yapılmasaydı. İlk seans rahatlamadıysan gelme diye bilseydiniz. Benim Cüneyt hoca kızgınlıgım burdan geliyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet Serkan kardesim...aynen öyle..aramizda öyle ekonomik olarak cok zor durumda olan kardeşlerimiz var..onların nezdinde onları ezdirmeme adına bu doktorların bizim gibi hastaları para makinesi olarak görmemesi gerekir.
Böyle gördükleri takdirde kendileri burada hemen ifsa olacaktir...hangi dr olursa olsun hastalar burada manüpilasyon yapmadan paylasım yapabilirler.
Tabi onunda şartı var yanlız kisilik haklarina saygi cercevesinde hakaret etmeden. Biz öyle bir davranış sergilemiyoruz zaten...olan neyse, hangi fenomen gerçekleşiyorsa onu oldugu gibi paylasiyoruz.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

odysiea87 yazdı:Cüneyt hocalara forum deyince akılları cıkıyor. Ve sürekli okuyorlar. Hemen müdahale geldi. Keske küplere binmek yerine birseyler öğrenseler... Ama biraz topladılar. Fake hesap işi kesildi örneğin.

https://www.hizliresim.com/ol4sdns

Levent Hocada bugünkü paylasımında forumu.hedef almış. Cevap vermek istedim ama tüm paylasımlarının altına yorum yapmak yasak. Aslında forumda onu konuşan pek kimse kalmadı...

Ben bu forumun yöneticisine zarar veren Levent hocayı hiç elestirmedim. Çunkü gitmedim.

Ben bu forumun yöneticini iyilestiren doktoru heryerde elestirdim. Başıma hiç birsey gelmedi. Ne yorumum silindi. Ne ben banlandım.

Özgür herkesin fikrini iftira atmadan bire bin katmadan deneyimini paylaşmasına neden bu kadar kızıyorlar anlamıyorum.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Merhaba
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Herkese merhaba ben dr levent. Bana atifta bulunulduğu için foruma yazma ihtiyaci hissettim
Forumumuz dünyanin bana göre en kapsamli prostatit forumu. Bu forumu buralara getiren kadir beyi kutluyorum öncelikle
9 yilda 4200 enjeksiyon yapmisiz. Elbette fayda goremeyenler ve yan etki yasayanlar oldu. Bu forumda saydim 10 kisi fayda goremedigini ifade etmis bazilari yan etki yaşamış. En çok gorulen yan etki menide kan . Sonra kanli idrar. Üç dort hastada ates ve idrarda yanma ile seyreden uriner infeksiuon gelisti. Antibiyotik tedavisi ile rahatladilar. 1hasta idrarini yapamadi. Sonda takildi geçici olarak.1 hasta epididimit oldu. Yani durum bu.
Kadir bey berkayasal isimli uyemiz ki benle msn de konuştu. Ben ona ozon tedavimiz yuzde 70 başarili deyince siz yuzde 100  garanti verirse yaptir dediniz. Ama yuzde 100 garantiyi sadece şarlatanlar verir. Tibbi işlemlerde ve genel olarak herşeyde yuzde 100 garantiden bahsetmek mumkun degildir. Uçaģa binince ucagin düşmeyeceğinin garantisi veriliyor mu. ?. Doktorlar temkinli konuşur. Bu soyleminizin gerçeği yansitmadiğini düşünüyorum.
Ayrica  kadir bey size 9 yil once 3 enjeksiyon yapmisiz. Bugun 3 enjeksiyonla iyilesme olmadigini biliyoruz artik. En az 6 gerekiyor. Ayrica teknik ve kull. Antibiyotikler de değisti.
Dolayisi ile sizde iyileşme olmamasi baska kişilerin iyilesemeyeceği anlamina gelmiyor
Fake hasta demişsiniz. O yazan hastalar iyileşip buraya yazmasi için benim ikna ettiğim hastalar. Fake değiller. Adlari bende mevcut olup isterseniz gorusme sağlayabilirim. Ayni şekilde sosyal medyada paylastiğim hasta videolari da iiyilesen hastalarla çekilmıstir. Hepsinin kaydi mevcut isterseniz goruşme sağlayabilirim.
Eğer herkes kotü olsaydi 9 yildir bu tedaviyi sürdurebilmem mumkun olmazdi değilmi?
Bir yerde mutlaka toslardik duvara
Artik nişantasinda hizmet veriyoruz. Daha konforlu bir ortamda hastalarimizi ağirliyoruz.  Bir cayimizi içmeye her zaman bekleriz.
Aslinda sosyal medyada forum hakkinda olumsuz yazi yazmam mantikli değildi. Buraya gelip kurtlarimi burada doķmem gerekiyordu. Orada yanliş yaptik.
Kisacasi şunu haykirmak istiyorum Bu Tedavi etkilidir. Iyileşen bir sürü hasta oldu. Bunu kanitlamaya da hazirim
Ayrica bu forumda maliyetine 10 kisiye enjeksiyon yapma fikrimiz vardi .ama malesef 1 kişı bile gelmedi.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bir de hakaret içeren paylasimlara yer vermiyoruz demissiniz.
Ama bana ückağitçi dolandirici şerefsiz yilan kelimelerini içeeen paylasimlar forumda hala duruyor. Mümkünse onlari temzlerseniz çok makbule geçer. Dedğim gibi kurtlarimi burada doķmem gerekiyordu. Sosyal medyada falan uzaktan boyle paylasim yapmamam gerekiyordu. Orada yanlis yaptim . Özur dilerim. Insan gerçeği bazen zaman geçince görüyor.
berkayasal161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen berkayasal161 »

Cüneyd hocayı kesinlikle tavsiye etmiyorum bu genç yaşımda beni daha kötü hale getirdiler iyileşme umuduyla gözüm pek göremedi gerçekleri bende iyileşemeyeceğimi anlamıştım serkan abi gibi 1 oldu 2 oldu 3 oldu iyileşme yok hepte oyalandırıldım bazı hastalardan örnekler ile 2 ye geldiğimde daha bekle erken 4 de rahatlarsın dediler 4 e geldiğimde 6 yı görmeden erken davranma dediler ve ben daha kötü olmama rağmen devam ettim sırf beni iyileşmeye inandırdıkları için bu hale geldim dediğiniz gibi bir yerden sonra gelme artık demeleri lazım daha da kötü oldum dememe rağmen devam etmem gerektiğini söylediler uzun bi süreç vs gibilerinden konuşup ikna edici bir sürü şey buluyorlar parası hiç önemli değil insanlara önem verin azıcık şimdi okulumu bırakmayı düşünüyorum sayelerinde zaten kötüydüm tüyü diktiler evden çıkamıyorum artık
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaşlar ben 5 yıl boyunca forumda adı geçen çoğu doktora gittim sayısız antibiyotik kullandım, prostatit dışında bagirsaklarimda harap oldu. Cüneyt hoca ve Ali bey sağolsunlar masaj konusunda gerçekten iyiler. Adamlar zaten masaj üzerine profesyonelleşmişler. Siz tutupta bakteriyel durumda sadece masajla iyi olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zaten kendileri de hastalar bize son çare olarak geliyorlar diyor. Uzun süreli masajı denemeyen varsa bi şanslarını denesinler, yanlış anlaşılmasın savunmaya çalışmıyorum ama adamlar beni iyileştirdi. Geçen aylarda ufak nüks yaşadım o da tamamen bagirsaklarımın bozuk olmasından kaynaklı. İki masaj daha yaptırdım yine iyiyim çok şükür. Akut dönemde veya bakteriyel enfeksiyon varsa zaten gitmeyin başka doktorlara bakın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urolog5 yazdı:Bir de hakaret içeren paylasimlara yer vermiyoruz demissiniz.
Ama bana ückağitçi dolandirici şerefsiz yilan kelimelerini içeeen paylasimlar forumda hala duruyor. Mümkünse onlari temzlerseniz çok makbule geçer. Dedğim gibi kurtlarimi burada doķmem gerekiyordu. Sosyal medyada falan uzaktan boyle paylasim yapmamam gerekiyordu. Orada yanlis yaptim . Özur dilerim. Insan gerçeği bazen zaman geçince görüyor.
Öncelikle yeni yeriniz hayırlı olsun Levent bey kardesim, beni forumda kötülemişsiniz demişsin...sizde artık bunu prostatit hastalarının psikolojik durumuna verin..biz size bu forumda yer verdik daha önceleri, yine veriyoruz. Sizinde ayrica facebookta beni kötülediğiniz paylaşimlar hala duruyor. Ben sizin bir hastanızdım ve iyilesemedigim için gerçekleri yazdım ayrıca bu forum sizi kötülemek için kurulmadı.
İyileştirdiğiniz 10 hasta ile bu forumda yüzyüze görüsme yapmak isteyen üyelerimiz varsa görüşebilirler.
Mademki binlerce kronik prostatit hastası iyilestirdiniz, bu forumdan 3 kişiye ücretsiz enjeksiyon tedavisi yapın...sonucu gorelim...bu teklifim hala gecerli.
Arkadaşlar, Prostat içi enjeksiyonu denemek isteyen 3 kişi buraya yazsın, Dr Levent size ücretsiz olarak enjeksiyon tedavisi yapacaktır.
Öncelikle bu 10 hasta ile görüsme şansı varsa buraya telefonlarını yazsınlar Levent bey, hastalar iyilesen 10 kisiyle gorüsmek isteyebilirler.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Dun facedeki paylasimimi ve bugun instagramdaki paylasimi kaldirdim bir daha kontrol ederim. 10 kişi buraya telefonunu yazmaz. Çünķü telefonla rahatsiz edilmek istemiyorlar. Şoyle yapalim bana ozel msj dan ulaşsinlar ben onlari gorusturmeye calisayim.ayrica 3 kisi gelsin forumdan dediginiz gibi. Ben onlari iyilestirmek icin elimden geleni yaparim. Ama bana da hep en zor en içınden çikilmaz agizdan ilaç tedavisinden fayda goremeyen ve herseyi deneyip basarisiz olan hastalar geldi. Ama yine de ben ugrasiyorum. Benim için burada ön planda olan şey imajımin düzelmesi. Çünku moralimi bozuyor. Ben böyle bir insan değilim. Kendimi biliyorum..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tamam, ücretsiz prostatik enjeksiyon olmak isteyen 3 kisi buraya isimlerini versin, sizde bu 3 kişiyi öncelikle bu iyilesen 10 kisiyle görüstürün. Akabinde 10 kisi ile görüşme olumlu geçtiği takdirde
işleme başlansın.
Arkadaslar, ücretsiz prostat içi enjeksiyon yaptirmak isteyen 3 kişi buraya isimlerini yazdırsın.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Urolog5 yazdı:Bir de hakaret içeren paylasimlara yer vermiyoruz demissiniz.
Merhaba Levent hocam.

Eğer sakacı bir arkadasımız sizin yerinize üyelik acıp ekran başında bu yazılanlara gülmüyorsa bir hasta gözüyle sizi sizi anlatayım.

Mesleklerimizin çalışma mantığı uzak değil ne yazık ki bende kazancımın 3/1 ni tanıtım calısmalarına harcıyorum. Rakiplerim gercek dısı hesaplarla saldıriyorlar.Yorum satın alanmı fake müsteri tutanmı dersiniz neler yasadığınızı anlıyorum.

Hastalığımın 5. Ayındayim. İlk tanıdan sonra karsıma sizin İnstagram paylasımlarınızı gördüm prostatitin kesin tedavisi diye bir fotoğraf vardı(bir hekim yüzde yüz kesin diyorsa şarlatandır demissiniz paylaşımınız duruyor). Hatra sonra sizin bir videonuzu gördüm yeni gelistirdiğiniz bir formulle başarı %95 lere cıkmiş. Henüz hastalığı tanımadığımdan ümit olmuştu. Fakat instagram postlarınızın yoruma kapalı olması şüphe uyandırmıştı... Google hesabınızda olumlu yorumların genelde tek yoruma sahip kisilerce olması. Ama olumsuzların genelde yerel rehber olmaları şüphe uyandırdi. Bir facebook sayfanız var oraya üye oldum. Burda iyilestim yazan herkese mesaj attım. Kimseden dönüş alamadım. Fakat facebook grubunuzda aktif olmaya baslayınca özel mesajdan ben yaptırdım. İse yaramadı. Yorumlarımı hemen siliyor gibi özel mesajlar aldım. Yorum silmemek, yoruma kapamamak yorumlara dürüstce olayın nedenleriyle cevap vermek her zaman işletme lehinedir.

Elbette iyilesme oranı hayli düşük bu rahasızlıkta ( Hatta Coskun Kaya nın kitabında yüzde 1 deniyor) iyilesmeyenler olacak. Birde olayın diğer boyutu var. Ben hastalığımın 5. gününde Zafer Oyman a gittim fayda görmedim. En fazla gereksiz antibiyotik kullanmısımdır. Sonra Cüneyt beye gittim. Orasıda faydasız en fazla gereksiz rektal tuşe yapılmıs oldu. Sizin yönteminizde prostata iğneyle girilmesi hadisesi kalıcı bir hasar bırakır. Geri dönülmez işleri başıma alırım endişesini beraberinde getiriyor. Fakat siz iyi birisiniz. Sosyal medyadan telefondan hastayı bilgilendiren kibar bir hekimsiniz.Muayene ucretleriniz normal telefonla ulasılabilirsiniz. Zannettğiniz gibi bir imaj yok burda.

Benimde durumumda iyi değil. Ama durumu cok daha ağır bir arkadasimiz icin acil çözüm ararken Tahir hocanın Abd üroloji derneği prostata antibiyotik , kortizon enjekte edilmez dediğini gördük. Videosu var. Muhsin beyin yayına gitmissiniz sizi sevmis o adamın parayla pulla isi olmaz ama asistanı cok fena falan dedi... Ama Levente perineden yaptırma sorun olur. Cüneyte git sistoskopiyle girip prostata iğne yapsın dedi örneğin. Yani sizin kuyunuzu kazan arkanızdan konuşan sadece forum değil.

Forumda çoğu hastada bakteri ve hatta lökosit cıkmıyor 8 pcr yaptiran var. Bu durumda enjeksiyon ne ise yarar sorusu geliyor akla. Bir bakteri basariyla temizlensede infilamasyon zaten hastalığin bela kısmı.

Son olarak bende kendi alanımda 14 yıldır piyasadayım. Hasta olup yanı sıra derin depresyona girdiğim bu yıl herseyi saldım ...ama cok az kayıp yasadım. Fayda gören fayda göreni buluyor. Yılarra bağlı oturan bir izlenim oluyor bu sağlandığında her hizmet verenden memnun kalmayan kisiler fayda görenlerin yanında yok olup gidiyor... Sahsen beni iyilestirseniz ve icine düstüğum bu kuyudan cıkarsanız inanın aracıma reklamınızı basıp sonusuza kadar cıkarmaya bilirdim.

Sizin hakkınızda olumlu düşüncelerimide yazayım. Bannerlerınizda pevlik tabanla ilgili calismalar olduğunu, eswt yaptıgınizi, tumt yaptıgınızı görüyorum. Bunları tek catı altında uygulayan tek doktorsunuz. Ayrıca 10 kişi gelsin maliyetine yüzdelik olarak görelim demenizde son derece kendine güvenli bir tutum.

Hastalıgım sosyal hayatımı.anormal etkiledigi için bir kac ay daha cekip tumt denemeyindüsünüyorum. Hattabu konuda en tecrübeli isim.Coskun hocayla konusmak üzere Eskisehire gideceğim. (artık orda yapılmıyor) sizinde yaptığınızı gördüm. Cihaz markası ve ayrıntılarla ilgili kapınızı caldığımda yüz yüze görüşme fırsatımız olacaktır. İyi calışmalar dilerim
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Serkan bey çok teşekkurler. Facede ve instagramda moralim bozulmasin diye yorumlari kapadim.Çünkü bazı kişiler kafayi takmış hakaret ettiler engellesem başka hesaptan girip yapiyorlar. Onlardan kurtulmak için yaptim. Tum t den önce enjeksiyon düşünmez misiniz. Gerçekten bahsedildiği gibi değil. Pelvik taban uygulamamiz da yeni başladi onu da yapabiliriz.Aslinda tumt a kadar yapilacak şeyler var.Sız kendinizi bana birakin ben sizi iyi bir duruma getirebilirim bu konuda kendime güveniyorum. Serkan bey antibiyotiklerin antiinflamatuar etkisi de var. Ayrica deksametazon ve edta katiyorum. Biofilmler icin ve inflamasyon için.
Hakanvanlı

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Yeni başlık acalım. Cüneytin basliğında görmezler admin izin verirse yeni baslık acalım. Tanıtalım o 3 kisi fayda görürse bende Vandan gelip paramla yaptıracam burayada yazacağim.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Muhsin beyin bana gitme demesi şundan cuneyt beyle yakin arkadaş oldukları ıçin yoksa tibben bir nedeni yok. Perineden yapmak en yan etkisiz yol.uretraya girince uretra darligindan tutun mesane infeksiyonuna epididimite kadar giden yan etkileri olabilir. Hem de anestezi ile uygulaniyor